Fitness dan anlayan arkadaşlar bakarmısınız?

arkadaşlar iki aydır fitness yapıyorum proteın tozu ve bca kullanıyorum. gögğüsde felan gelısme var. ust karın kaslarımda bellı olyo ama alt karın kaslarım gözükmüyo malesef o bölgede yaglanma mevcut göbek var biraz nasıl erıtıcem ya yaza ıyı bı vucutla girmek istiyorum şimdi yanlıs anlamayın sadece yaz ıcın yapmıyorum ama okadar emek verıyorum ınsan emeginin karsılıgını almak istiyo bian önce ayrıca bırakmıcam yazdan sonrada bu sporu. ne öneriyosunuz?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Mekik çek

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sabah akşam bol bol mekik başka bişe işe yaramaz günde çekebildiğin kadar mekik çek :)

0|0
    0|0
    • mekıkle erımez dıyolar

• valla herkes farklı biliyor o zaman benim bildiğim karındaki yağları en iyi mekik ve bisiklet eritiyor

• en ıyı kardıyo dıye duydum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• lower ab workout
    bunu bir araştır.
    En hızlı sonucu korselerle alırsın. Antrenman yaparken termal korseyi tak ne kadar terlediğini görünce şaşıracaksın. Yaza çok kalmadı gerçi ama olabilir yakalayabilirsin güzel bir alt karın.

0|0
    0|0
    • kanka zaten iyi terliyorum ben. ağırlık calısırken bıle terleyen biriyim. koşu felan da yapıyorum antreman öncesi 10 dk acaba yetermı

• Göbeği eritmek istiyorum dediğin için yazdım onu. İyi terlemek değil mesele. O bölgenin daha fazla terlemesi. Kardiyonu yap yine ama alt karın egzersizlerine ağırlık ver.

• anladım kardeşim

• Üstün gelişimi herkesde daha önce ve daha belli olur. Beslenmene dikkat etmelisin. Hayatından tuz ve yağı kesinlikle çıkar. Bol su, kiraz sapı çayı öneririm. Ödemi atmana yardımcı olur

0|0
    0|0
    • ödem derken göbektenm bahsedıyosunuz hocam? kiraz sapı iyi olurda nerden bulabılırımkı sımdı aktarlarda vardır sanırım. şekeri kestim. tuz cıktı. yagda cok az var.

• Vücudun genelini kastettim ödemi atarsan derin incelir daha belirginleşirsin. Dikkat ediyosan zaten zamanla olur

• su andan ıtıbaren ıyıce etmee basladım. yedıgım ıctıgımı de kalemle kayda alıyorum resmen Şu an :) proteın karbonhıdrat degerlerını felan

• Çalışmanin sonucunu zamanla alırsın öyle ha diye olmaz bu işler..

0|0
    0|0
    • bende ha diye istemıyorum zaten. yaza daha üç ay var ve haftanın 6günü gidiyorum bırakta olsun okadar. bilgin yoksa yazmasaydın.

• 2 aydır gidiyorsun ve emeğinin karşılığını bian önce almak istiyorsun yanlış okumadim zannediyorum yukarriyi.2ayda çok kisa birr süre istedigin gibi hiç birşey olmaz yaza kadarda hiç birşey olmaz kullandigin supplementlerde 2 aylik birine yarar saglamaz haftada 6 günde spor yapılmaz. neyse ben bilmiyorum zatende hocalarına sormani tavsiye ederim..

• kardeşim spor salonunda calısan arkadasım var ancak antreman yogunlugu sebebıyle bana yardımcı olamıyo evet Şu an ıkı ay kısa bı sure ama haftada altı gun ıyı bı calısma suresı ayrıca nekadar antreman okadar cok ıyı derler herzaman oda önermıstı fazla gıtmemı. supplementler yarar saglama konusuna gelırsekde daha önce spor geçmısım var ama bir yıl ara verdım 5yıl kadar baska bir spor dalı ile ugrastım.

Yükleniyor...