Kayıt olmak ıcın onerecegınız bır ajans var mı :) ?

Hani bir şansımı deneyeyeim diyorum. önerecegınız kalıtelı ajans varsa yazarsanız cok sevınırım :) ya da bir ajans tecrubenız varsa paylasırmısınız?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Erberk ajans. Daha iyisi yok.

0|0
    0|0
    • neden

• tamam :) görüşürüz :)

• Takipleselim :)

En İyi Kız Görüşü

• Family

0|0
    0|0
    • neden

• Benim Family ajanstan arkadaşlarım var sosyal medya üzerinden. O yüzden tavsiye ettim sana da.

• Bence de Family Ajans. Ben kayıtlıyım. Başta tereddütlerim oldu ama kaliteli güvenilir bir yer. facebook instagram da da takip ediyorum oyuncuları var. Birçok projeyle çalışıyorlar şu an. Baklaım yeni kayıtlıyım daha aramalarını bekliyorum.

Erkekler Ne Diyor 6

• Sigortadan cikiyorsun bir kac ay seni deniyorlar sonra begenirseler artik kac ay sonra olursa sigorra yapıyorlar.. Ugrasamam dedim şahsen.

0|0
    0|0
    • ne sigortası anlayamadım? ben fotograf cekımlerı ıcın falan dedım?

• ama herkes böyle başladı değil mi

• Benim aklima yatmadi girmedim.

• Cihan haber ajansı

0|0
    0|0
  • Agora

0|0
    0|0
  • Bimoyorm

0|0
    0|0
  • Oyunculuk için mi

0|0
    0|0
    • yani o tip şeyler işte. şansımı denemek için sadece bir kayıt olayım dıyorum

• tamam olabılırız

• Burdan mi konuscaz

• Bulduğun zaman bana da haber ver

0|0
    0|0
    • Ben Family ajansa yeni kayıt oldum. Tavsiyem isteyen herkes başvurup kayıt yaptırsın.

• @slmakdgn Nasıl bir yer? Mesela görüşmede falan neler soylediler vaad ettikleri bir şey var mı?

• 3ay

valla ilk gittiğinde seni tanıyolar falan bilgilerini alıyorlar. sözleşme var okutuyorlar her şey açıkça yazıyo zaten öyle farazi vaatler yok. Kandırmaca yürümüyor yani. ben güvendim kayıt oldum. sete de gittim tavsiye ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• Yağmur ajans

0|0
    0|0
    • neden

• Family Ajans. güvenilir işini iyi yapan bir ajans.

• @senadmr kesinlikle bence de Family Ajans. Kayıtlıyım. güncelleme fotoğraflarımı çektiriyorum ücretsiz. sete de çağırıldım ve setler evet zor falan ama istiyosan katlanıcaksın biraz. sette de ilgililer ayrıca.

Yükleniyor...