Türkiyede eğer savaş çıkarsa siz savaşırmıydınız?

Türkiyeye karşı savaş açılsa ve askerlerimiz azalsa siz gönüllü olarak son kan damlamıza kadar savaşırmıydınız.
Yoksa kaçarmıydınız?

• Savaşırdım!
    79% (68)79% (71)79% (139)Oy Ver
  • Kaçardım
    21% (18)21% (19)21% (37)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|35

En İyi Erkek Görüşü

• Kanimin son damlasına kadar savasirim !
    Vatan Sağolsun benim canım vatana feda olsun ne mutlu Türküm diyene ne mutlu Türk olana ! O kaçan 6 erkek de savaş cikmadan defolsun gitsin burdan !

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tabii ki savasirdim. Bu vatan savasa savasa TÜRKIYE CUMHURIYETI oldu.

Maalesef ankette kacardim diyenler de olmus , aciyorum böylelerine.

Ne mutlu TÜRKÜM diyene!!! :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Bunun sorusu bile sorulmaz. Savaş normal bir şeymiş gibi gösterilmemeli. İnsanların ölümünden değil tam tersine yaşamasından sorumluyum. Bu tür savaş çığırtkanlığını da şaşkınlıkla izliyorum.
    Keşke savaş olmasını isteyenleri en yakın hastanenin morguna götürebilsem. Savaşın bilgisayar oyunu gibi olmadığını, ölümün soğuk yüzünü gösterebilsem.

İşin siyaset tarafına gelirsek. Mevcut iktidar partisinin politikalarını son derece hatalı ve yanlış buluyorum. Israrla savaş çıkartmak için uğraşıyorlar. Bu çok yanlış bir politika. Bunun bir parçası olmak istemiyorum. Bazı kaçıkların manyakça hayalleri altında insanların öldüğünü görmenin vatanseverlikle alakası yok.

1|1
    0|0
  • savaşın çıkmasına gerek yok şimdi çağırsınlar koşa koşa giderim... malum terörden çok çekiyoruz bir zamnlar kaldığım yerden devam ederim..

1|0
    0|0
  • Sonuba kadar hemde
    Sonumuz zaten ölüm en azından faydalı gideyim
    Memeleketimizi kimseye vermeyiz!! Daha torunlarım bu topraklarda yetişicek

1|0
    0|0
  • Kaçarım diyenler Suriyelileri örnek alsın herkes dalga geçer toplumda yer bulamazsınız öyle kimse bizim ülkemiz kadar vicdanlıda değildir örneğin Avrupa'nın mültecilere ne yaptığı ortada.

1|0
    0|0
  • Askeri öğrenciyim:)
    Bizler yemin ettik, TÜRK SANCAĞININ ŞANINI CANIMDAN AZİZ BİLİP
    İCABINDA VATAN, CUMHURİYET VE VAZİFE UĞRUNDA
    SEVE SEVE HAYATIMI FEDA EYLEYECEĞİME
    NAMUSUM ÜZERİNE AND İÇERİM.

1|0
    0|0
  • kaçmak mı belki korkarız tırsarız daha önce savaşmadık atalarımızın kahramanlıklarıyla cesaretlendik ama şunuda biliyorumki bu ülke vatanımız başka toprağımız yok medeniyet bu topraklar sayesinde vardır biz olmassak vatan olmassa toprağımız olmasa kaçsakta ölmüüşüz demektir. ben kendime inanıyorumki istiklal marşıyla tuylerim koparcasına heybetleniyosa bu ülke için ölüme bile koşarım Ne mutlu türk topraklarında yaşayıpta türküm diyebilene.

1|0
    0|0
  • İnsan savaştan ancak canı için kaçar halbuki belkide kaçmaya çalışırken ölecektir böylelikle şerefle değil korkaklık üzere ölecek ve mahvolacaktır. O yüzden ben derim ki savaştan kaçılmaz

1|0
    0|0
    • Sonuçta ölürsem şehit kalırsam gaziyim en azından savaşta adam gibi ölmüş olurum bir de bunu siyasete dökenler var yahu savaş vakti siyaset vakti midir yoksa birlik olma vakti mi?

• şu an savaşıyorum zaten. Kaçsak bizi kim alır siz söyleyin her yanımız düşman. Bu vatan giderse sonumuzun resmidir

1|1
    0|0
  • Sonra şu %50 memleketi berbat eden zihniyeti gene başa getirsin diye mi? Bence değmez.

1|0
    0|0
  • Şöyle bir soruda bile iktidara oy veren %50 lik kesime saydıranlar var.
    Ülkenin yarisi o iktidara oy veriyorsa saygın olacak kardeşş !!
    Bir ülkenin insanını , iktidarını , yönetiliş biçimini begenmiyorsanda defolup gidersin sınırlar açık
    kimsevseni zorla tutmuyor burada...

0|1
    0|0
  • Abi ulkede ki siyasi gorus iktidar şu bu onemli degil bence ne olursa olsun savasirim baş koymuşum Türkiyemin yoluna diye bosuna demiyoruz zaten olecez bari din ve vatan icin olelim bir hayrimiz olsun

1|0
    0|0
  • türkler tarih boyunca vatanını terketmeyen tek millettir... NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

1|2
    0|0
  • bu son seçimlerden dolayı
    bu millet için savaşmayı düşünmüyorum.

1|2
    0|0
  • sonuna kadar hemde.

1|0
    0|0
  • Gelecek nesiller için ve ailem için sonuna kadar savaşırdım.

1|0
    0|0
  • Tabiiki savaşırım. Aksini düşünmem bile

1|0
    0|0
  • evet sonuna kadar savaşırım

1|0
    0|0
  • Vatan için savaşmayacaksan yaşamanın anlamı yok

1|0
    0|0
  • Savaşırdım, dedem istiklal savaşı gazisi...

1|0
    0|0
  • Savas cok zor istir dusune bileceginizden daha kotu bir seydir ama iste O hengame kaçmaz insan öldürmek serbest olur her yer silah sesleri kan ve barut kokusu

0|0
    0|0
  • Savaşırdım!

0|0
    0|0
  • Kaçarsak namerdiz.

0|0
    0|0
  • Bu ülke için savaşılmaz kaçmazdım da
    zaten dünya'nın sonu 3. dünya savaşı ile gelicek

0|0
    0|0
  • aksiyon olur ya , sıkıldık anasını satim plazalarda oturup tüm gün , beyaz yakalı pijlerle ego savaşı yapmaktan, normal savaş daha cazip

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar vericek bir canımız var onuda dedelirimizinde yaptığı gibi gözümü kırpmadan veririm bu vatan kolay kazanılmadı öyle kolay Kolayda vermeyiz

0|0
    0|0
  • savaşırdım

0|0
    0|0
  • Bu millet bu millet icin savasmam diyen asalaklara ve icerdeki vatan haini idiotlara karsida buyuk bir savasi zaten veriyor..

0|0
    0|0
  • kaçacam tabi nabacam başka? beyaz saraya bide siyah avlumu eklettirek?

0|0
    0|0
  • Direk Rusya'ya kaçardım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 12

• Savaş gibi kötü şeylerle işim olmaz, savaşmazdım. Ben katil olamam, kimseyi öldüremem.
    Çünkü ben
    👏👏👏👏👏👏 #Barışİnsanıyım 👏👏👏👏👏👏

0|0
    0|0
  • kanımın son damlasına kadar savaşırım ama inşallah savaş çıkmaz

1|0
    0|0
  • Kaçanin kafasına sıkardım öyle serefsizlikmi olur yaa

1|0
    0|0
  • 22 yasimi doldurunca gönüllü askerlik başvurusu yapicam.

1|0
    0|0
  • Savaşırdım, elimizde silah falan olmasına gerek yok. Olmasa bile bu ülkede can verirdim.

1|0
    0|0
  • RTE için mi

0|0
    0|0
    • Irak, İran, Suriye, Rusya, İsrail gibi bütün komşularla papaz olan RTE değil mi.

• bu ülke RTE nın değil!!! birini sevmediğiniz için ülkedenmi vazgeciyorsunuz ama sizlerden çok var birini sevmediği için ülkesinin kaosa girmesine bile aldırmayan bu zihniyetler pkk dan daha tehlikeli... siyasi baştakiler gelir gider.. ben ülkem için savaşırım kimse için değil keşke sizin gibi zihniyetler önce vatan demeyi bilebilseydi...

• bir patlama oldu çogu kişi sokaga çıkmadı ülke savaşa gitse sanmıyorum bu ülkedeki insanların savaşacagını tabi ki genel konuşmak olmaz ama savaşan yürekli kişilerde olur

0|0
    0|0
  • Diyanet çocukları şehit olmaya özendirirse ortaya böyle ruh hastası bir toplum çıkar işte. Yeterince piyon yaratmışlar.

0|0
    0|0
  • Kaçan kısımı merak ediyorm

0|0
    0|0
  • bugün ki teknolojiyle biraz zor savaşırsın... ama denerdim kaçarak ölmektense belki işe yararım diye

0|0
    0|0
  • birileri sultan olacak diye savaşırmıydınız olacak soru :D

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...