Türkiyede eğer savaş çıkarsa siz savaşırmıydınız?

Türkiyeye karşı savaş açılsa ve askerlerimiz azalsa siz gönüllü olarak son kan damlamıza kadar savaşırmıydınız.
Yoksa kaçarmıydınız?

• Savaşırdım!
    79%(68)79%(139)Oy Ver79%(71)
  • Kaçardım
    21%(18)21%(37)Oy Ver21%(19)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• savaşın çıkmasına gerek yok şimdi çağırsınlar koşa koşa giderim... malum terörden çok çekiyoruz bir zamnlar kaldığım yerden devam ederim..

1|0
    0|0
  • Sonuba kadar hemde
    Sonumuz zaten ölüm en azından faydalı gideyim
    Memeleketimizi kimseye vermeyiz!! Daha torunlarım bu topraklarda yetişicek

1|0
    0|0
  • Kaçarım diyenler Suriyelileri örnek alsın herkes dalga geçer toplumda yer bulamazsınız öyle kimse bizim ülkemiz kadar vicdanlıda değildir örneğin Avrupa'nın mültecilere ne yaptığı ortada.

1|0
    0|0
  • Sonra şu %50 memleketi berbat eden zihniyeti gene başa getirsin diye mi? Bence değmez.

1|0
    0|0
  • Vatan için savaşmayacaksan yaşamanın anlamı yok

1|0
    0|0
  • Gelecek nesiller için ve ailem için sonuna kadar savaşırdım.

1|0
    0|0
  • sonuna kadar hemde.

1|0
    0|0
  • evet sonuna kadar savaşırım

1|0
    0|0
  • Tabiiki savaşırım. Aksini düşünmem bile

1|0
    0|0
  • Savaşırdım, dedem istiklal savaşı gazisi...

1|0
    0|0
  • Savas cok zor istir dusune bileceginizden daha kotu bir seydir ama iste O hengame kaçmaz insan öldürmek serbest olur her yer silah sesleri kan ve barut kokusu

0|0
    0|0
  • 21. yüzyıl millet marsa gidiyor
    biz hala savaşıyoruz!

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• RTE için mi

0|0
    0|0
    • Irak, İran, Suriye, Rusya, İsrail gibi bütün komşularla papaz olan RTE değil mi.

• bu ülke RTE nın değil!!! birini sevmediğiniz için ülkedenmi vazgeciyorsunuz ama sizlerden çok var birini sevmediği için ülkesinin kaosa girmesine bile aldırmayan bu zihniyetler pkk dan daha tehlikeli... siyasi baştakiler gelir gider.. ben ülkem için savaşırım kimse için değil keşke sizin gibi zihniyetler önce vatan demeyi bilebilseydi...

• bir patlama oldu çogu kişi sokaga çıkmadı ülke savaşa gitse sanmıyorum bu ülkedeki insanların savaşacagını tabi ki genel konuşmak olmaz ama savaşan yürekli kişilerde olur

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...