Bir ülkede en fazla ahlaki yatırım hangi cinsiyete yapılmalıdır?

kızlara mı erkeklere mi. hangisine daha fazla yatırım yapılmalı. hangi cinsin daha çok ihtiyacı var sizce.

1|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Belli değil mi

0|0
    0|0
  • Türkiye' gibi bir yerde erkekler bu konuda daha eğitimli olmalı

1|0
    0|0
  • Tabiki erkeklere bizim türkler bu türk erkeklerini Hala öyle poh pohlarsa erkekdir yapar erkekdir yapmaz Biz zavalli kadinlar bunlari hep böyle cekmek zorunda kalicaz

0|0
    0|0
  • Erkege tabi siz hic karincanin uzerine otuzbir cekip bosalan kiz gordunuz mu yazik karincaya

0|0
    0|0
  • Kadınlara

0|0
    0|0
  • ikisinede

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Böyle bir yatırımı bile cinsiyete göre yapan kişilere yapılsa yeterli olur :)

0|0
    0|0
    • tabi, soru biraz ince olunca hemen anlaşılamıyor. sorun bende. böyle ince sorular sormamalıyım. malum zorlananlar oluyor sizin gibi

• Erkeklerin sürekli bir "sapık" muammelesi görmesinden rahatsızlık duyuyorum kardeşim. Arsız birçok kadın da var erkek te. Bu durumun sadece erkeklere has veya ülkemiz insanlarına has birşeymiş gibi lanse edilmesinden rahatsızlık duyuyorum.

İki taraflı olarak sorunlar olduğunu düşünüyorum sadece.

Dediğin gibi bu ahlaki eğitim bayanlara veriliyormuş gibidir ama o bayanlar büyür kendi oğullarını arsız yetiştirir.

• ben de bunun dikkatini çekmeye çalışıyordum sen taş koymasaydın. o erkekleri yetiştirten bayanları anneleri eleştirecektim. sen kabul etsen de etmesen de bu ülkede erkeklerin yetişme tarzında büyük problemler vardır ve buna engel olmadığımız müddetçe ahlaki anlamda gerilemeye devam edeceğiz.

Yükleniyor...