Türk kızına & Türk erkeğine has antipatik özellikler neler?

"Gençliğimizde serserileri sevsek de evleneceğimiz zaman aklı başında, olgun erkekleri tercih ediyoruz :S :S"

"Ben erkeğim abi. Benim doğamda var birden çok kadını istemek!"

Örnekler çoğaltılabilir.. Ülkece en sevdiğimiz iş bu asd

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Trip atmayı seviyorlar derler Türk kızı için, ama hiç bana göre değil. 😊

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• turk erkegi cok simarik bir tur, acikcasi. Ama anneleri boyle yetistiriyor, o yuzden hem kadininda hem erkeginde suc var. Mesela cogu turk erkek cocugu, yemek yapmayi ogrenmesine gerek duymuyor, cunku hem anneleri yapiyor hem de ileride sadece ve sadece esinin yapmasi gerektigine inaniyor.

0|0
    0|0
  • Ben erkegim bagirabilirim sen sesini yukseltmemelisin..
    Cirkef kadim sevmem kadin sakin olacak.
    Diyen erkegimiz... çok antipatiksin ama sevmisligim var
    Ki maalesef :)

0|0
    0|0
  • senin gibi abazalar

0|0
    0|0
  • Erkekleri çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Sağlık olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kızlarda;

'Erkeğim beni sahiplenmeli' kafası.

'Bilmem kaç yılımı verdiğim ilişkim bitti, ne yapmalıyım' modundakiler, sanki parayla yatırım yapıyormuş gibi ilişkinin belli bir seneden sonra kurumsallaşması gerektiğini sanıyorlar heralde.

'Hanım hanımcık kızlara niye ilgi duymuyorlar?' kafasındakiler.

Ve en uyuz olduğum, en sinirimi bozan 'Sevgilimle bişeyler yaşadık, ama seks değil yani yüzeysel, üstsüz falan ama pantolon vardı, bana benimle tam anlamıyla seks yapmak istediğini söylüyor, onu kaybetmek istemiyorum ne yapmalıyım' kafasındaki dangalaklar. Aklım almıyor ne biçim bir kafa var bunlarda.

Erkeklerde de;

'Abi bu kızlar taciz edilmeyi kendileri istiyorlar yeaa' he mk, kızın işi gücü yok, 'Ay mini etek giyeyim de tipinde meymenet olmayan görmemiş hayvan evlatları bana sataşsın' diyor.

'Sevgilimin erkek arkadaşı olamaz, onun hayatındaki tek erkek benim, ona güveniyorum ama erkeğe güvenmiyorum', boşver ordan, 'Etrafında başka erkek olursa beni terkedebilir, paranoyak ve ezik olduğum için kabullenemiyorum bunu' desene sen şuna.

Kadınların etek boyundan kendileriyle yatabilitesini ölçebileceklerini sanan, ömründe bir kadınla olmayı geçtim, yaklaşmasını bile bilmeyen ama kadınlar hakkında bir sürü abuk sabuk fikri olan tipler.

bir de toplumun her iki cinsine de işlemiş olan ağır cahillik. Öyle böyle değil, feci bişey.

4|1
    0|0
  • Kız:
    Tatlım çook güsell çıkmışsın ♥
    -Erkek:
    Hıyar gibi çıkmışsın lan asddassad
    -Kız:
    Bebeğim yanındaki kim
    -Erkek:
    Olum yanındaki kim lan
    -Kız:
    Bitanem bu resimde biz de vardık bizi kırptın dmi :)
    -Erkek:
    Vaay eyw biz olmayalım zaten.
    -Kız:
    Bence bu senin profil resmin olmalı çok cici çıkmışsın (:
    -Erkek:
    asddasdsalkj:DD: resme bak mk.
    -Kız:
    bebeğim çok tatlı çıkmışız beni etiketle oldu mu canım öptümm muah ♥
    -Erkek:
    Lan kardeşim bizi niye etiketlemiyon.!
    (Birbirlerinin duvarlarına yazarlar, Teselli maiyetinde)
    Kız:Aşk Hayaldir Biz her ne kadar uyumadığımızı idda edersek de aslında hiç olmamıştır :( seni seviyom bitanem takma kafana olanları sen daha iyilerine layıksın♥
    -Erkek:Kaşardı olum o kız zaten.
    (Haber verme mahiyetli)
    -Kız: Tatlım haftasonu bizimlesin dmi?
    -Erkek: Yarın halı saha maçında sen de varsın lan haberin olsun.
    (ikna etmeye çalışır)
    -Kız: Lütfen sen de gel yarın.. Sen olmadan eğlenemeyiz :/
    -Erkek: S... kadar yolun var ister gel ister gelme. ;D

2|0
    0|0
  • Kızların öyle demesi serserilerden yediği kazıktan kaynaklanıyo bir güzel becerip atılıyo sokağa ondan sonra ben temiz erkek isterim nah bulutsun temiz erkek

0|0
    0|0
  • Antipatik olan 'Biz erkeklerin kızlara çok değer vermesi egolarını fazla okşamamız.'

0|0
    0|0
  • Regl dönemlerinde bir manyağa dönüşmeleri. Sanki sorumlusu biziz

0|0
    0|0
Yükleniyor...