Bir işe girmek için neden torpilimiz olması gerekir?

Neden arkanızda hükümet olmalı neden araya birini sokmalıyız. insanlar siyaset için neden çalışıyor. Milllet açlıktan ölüyor biz iş bulamıyoruz yeni nesil Türkiye bumu.

0|1
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Zaman çok kötü herkes menfaatçi olmuş

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet yeni nesil türkiye bu dindarların işlerini çevirdiği bir sistem. Torpilsiz iş yürümüyor illaki biryerlerden birileri olmalı ancak yürüdüğüde olur. Kaliteli eğitim alın daha iyi kurumlara başvurun, işte çalışın ancak eğitime sürekli devam edin. İyi kurumlarda torpil sökmüyor yeteneğe bakıyorlar ama ötekileri için durum bu malesef. Devlet işindede kesin birşey yok kpssde illa torpil dönecek diye birşey yok torpilsin giren çok tanıdığım var.
    Eski türkiyede böyleydi sadece bu kadar fazla değildi arada zerre fark yok insan çeşitleri aynı. O dönemde yine kaçıran kaçırıyordu ama miktarı azdı torpil azdı şehirdeki insan sayısı azdı. İnsanlar köyden şehre göç etmiyordu çünki köy gelirleri iyiydi. Durum değişti köyleri agalar bastı artık onlar yönetiyor, malları ucuza alıp halka pahalıdan satıyorlar çiftçi kan ağlıyor resmen.
    Bir devletin görevi köyleride cezbedilebilir kılmaktır, her imkanı sunamazsın en azından yaşanabilir yapmalısın. Avrupadaki gibi kasaba sistemi yok sen olsan o köyden şehre göç etmezmisin tabiki edersin.
    Kalifiyeli eleman olmak gerekiyor sürekli okumak lazım, birde kendini iyi pazarlaman lazım. Cv fotoğraflarına falan dikkat et yazarkenki uslübuna falan o fotoğraftan alıyorlar artık. Torpil önemlidir evet ama herşey değil buna emin olabilirsin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sadece iş değil herşey torpille yürüyor bu hayatta malesef.

0|1
    0|0
  • Abartma memur olmayacaksan torpile luzum yok... Sen nereye gircende torpil istedi

0|0
    0|0
    • heryer isityor artık dstm çogunlukta bunu biliyor...

• Ha bu arada torpili geç akape li bile değilim. Solcuyum Ataturkçu insanım. Yani çapulcuyum.. Üstelik lise mezunuyum. Ama çok eğitim adım. 17sertifika ve katıldığım sayısız seminer mevcut... Sadece biraz girişken olmalısınız.

• Hangi il.. Ne mezunusun. Turizm ama görevin ne tam?

Erkekler Ne Diyor 1

• Niye öyle olduğunu anlayabilsek keşke.

0|1
    0|0
Yükleniyor...