2019 yılında 3 tane seçim var bu 3 seçimde yerel seçimlerde oy kullanmayı genel ve cumhurbaşkanlığı seçiminde boykot?

2019 yılında 3 tane seçim var bu 3 seçimde yerel seçimlerde oy kullanmayı genel ve cumhurbaşkanlığı seçiminde sandığa gitmeyi düşünmüyorum bunun nedeni ise oy verdiğim mevcut hükümet ve Cumhurbaşkanı bu azınlıklar a çok imtiyaz verdi ve kendilerini asıl biz Türk halkını azınlık görmeye başladılar kimse Türk ü ve Türklüğü azınlık göremez buna müsaade edemeyiz?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın aşkım

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Oy kullanmamak zalimlerin ekmegine yag surmektir. Verdigin kisiyi degistir

0|0
    0|0
    • Değiştirecek parti yok

• Öyle dusunme şu an bir bok olmadiklari icin birbirlerine destekciler az biraz bisey olmaya baslayinca birbirlerinin uzerine atlar bunlar. Asalak yasamaktir onlarin felsefesi. Desenki alin lan surda size toprak yasaayin kurun devletinizi 2 ayda acliktan olur birbirlerinin anasina avradina tecavuz ederler

• Biliyorum 2 ay bile değil 1 ay dan sonra bizi geri alın derler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• O oy atılmak zorunda. Gitmemek diye bir şey yok. Askerlik nasıl vatani görevse oy vermekte aynısıdır. Atmayanlar sorumluluk almak istemeyen bilinçsiz şahıslardır.

0|0
    0|0
    • Bende senin gibi düşünüyorum oy kullanmak vatani görev ama vereceğim parti yok

• Ya kullan en azından bazı arkadaşlarım. Rastgele ellerini koyduklarına basmışlardı oylarını sende öyle yapabilirsin.

• Rastgele hepsine basacağım

• o zamana kadar yaşarsak!

0|0
    0|0
Yükleniyor...