Kızınız erkek arkadaşından (sevgilisinden) hamile kalsa ve size hamile olduğunu söylese ne tepki verirsiniz?

Kızınız erkek arkadaşından (sevgilisinden) hamile kalsa ve size hamile olduğunu söylese ne tepki verirsiniz?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• anlayis falan gostermezdim gebertirdim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bunu o aşamada öğrenirsem asla arkasında durmam.

0|0
    0|0
  • Önce hemen evlenmelerini isterim. Baktım sevgilisi evlenmeye yanaşmıyorsa benden günah gitti yapacağım ilk iş kıza kürtaj yaptırır çocuğu aldırtırım. Daha sonra ex sevgilisini acılı bir son bekliyor olacak.

0|0
    0|0
  • Sok olurumm bn kizimi o islere bulastiramam benim gubi olsun istemem ttmm bzde kizlara asiliyz ama yanlış :-D

0|0
    0|0
  • Gider o piçin ağzını yüzünü eline veririm, yetinmem gider babasını da terbiye ederim, ağzını yüzünü kırarım, mahkemeye veririm kızımdan uzaklaştırırım ama kızıma dokunmam bile

0|0
    0|0
  • Bilemedim şimdi

0|0
    0|0
  • hiç düşünmek istemiyorum asıp kesmekte istemiyorum allah yaşatmasın diyelim en iyisi

0|0
    0|0
  • savaş çıkar

0|0
    0|0
  • Ben kimseye böyle bir şey yaşatmadım inş. Banada yaşatmazlar

0|0
    0|0
  • Ya evlenecek, ya da vurulacak. Desem olur mu?

0|0
    0|0
  • Çocuğu vururum kızımı şamarlarım

0|0
    0|0
  • Pesin hukumlu olmadan degerlendip ona gore hareket ederim.

0|0
    0|0
  • Elime aldigim bıçak ile öldürür evin arka bahçesine gömerdim

0|0
    0|0
  • nan düşünmesi bile kötü. 2 yaşında kızım var içim bir tuhaf oldu. allah korusuuuun:(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• arkadaslar farkettıysenız erkeklerın tepkısı asarım keserım döverim öldürürm olmuş ama bizim de babamız var siz neden kızlara yürüyosunuz kı nıye sız ılıskıye gırıyosunuz ozaman bizim babamız istiyomu sankı öyle bir hatayı. allah kımseye göstermesın oyle bı olayı gosterene de yardım etsın

0|1
    0|0
  • ergense eğer korumasız seks neden yaptığını sorardım ardından aldıralım derdim hayatını bu şekilde mahvetmesine izin vermezdim ama kızmazdım. ben evlenmeden önce seks yaptıysam kızım da yapabilir kendim de yaptığım bir şey için ona kızmaya hakkım olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Ben hiç egitememisim hiç birşey ogretememisim demektir yaşına da bağlı biraz genç veya ergense bilemiyorum tepkim farklı olur 30 yanındaysa kendi hayatı mesela nasıl karisayim o yasa kadar birsey öğrenememiş mıdır...

0|0
    0|0
  • aldıralımmı doğurcanmı :D

0|0
    0|0
  • valahi bir kursuna kurban edrm

0|0
    0|0
  • kendi hayatı, isterse doğurur yardımcı olurum.

0|0
    0|0
  • Böyle bir şey başıma gelse bir dizide gördüğüm gibi yaparım. Uzak bir yere giderim kızımla filan. Kızım doğurunca bebeği kendi bebeğimmiş gibi gösteriririm. Kızım küçükse okuluna filan devam etsin. Sevgilisinden ayırırım. Bebeğe ben bakarım.

0|0
    0|0
  • Hayırlısı derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...