Etrafınızda olup bitenleri sessizce izler misiniz yoksa dayanamayıp müdahale mi edersiniz?

Sessizce izleyenler için sessizliği bozacak bir şarkı...

0|0
9|25

En İyi Erkek Görüşü

• Sessizce izlerim ta ki haksızlık olana kadar. Eğer bir haksızlık görürsem işte buna sessiz kalamam tahammül noktam oraya kadardır. Haksızlığın karşısında adeta bam başka bir kişiliğe bürünüyorum tanıyanlar bile beni öyle görünce şaşırıyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• duruma göre degişir bazen dayanamayıp müdahil oldugum durumlar var..
    bazende.. görmezlikten geldigim durumlar varr
    sanırım ruh halimle alakalı

1|0
    0|0
  • Yaşayacağım risk ve olaya yapabileceğim etki gibi durumları değerlendirip gerekirse müdahil olabilirim.

1|0
    0|0
  • Olan biten şeye bağlı birilerinin arasında olan mevzular ise pek ses etmem ama bu birisinin diğerine ettiği zulüm ise ağzının ortalık yerine kafayı gömerim.

https://www.youtube.com/watch?v=oXTOe9B0t6s

1|0
    0|0
  • Kaynama noktasina ulasinca ya devam eder kaynamaya ya da atesten uzaklastirilmaliyim

2|0
    0|0
  • etrafımda olup biteni tartıp ona göre hareket ederim.. çünkü kimi zaman sessiz kalmak olayı çözerken kimi zaman da dik durup kafa tutmak gerekir ;)

1|0
    0|0
  • etrafım bana ait düşüncesindeyim..
    müdahale etmezsem, ben olmam..

1|0
    0|0
  • Kimse nefesini yormasın hepimiz oturup izleriz. Bana kalsa bende müdahale ederim diyecem ama artık kimse kimsenin umrunda değil. Genel anlamda çok yozlaştık maalesef...

1|0
    0|0
  • Kimsenin işine karışmam

1|0
    0|0
  • Genelde ustume vazife olmayan islerin ortasinda bulurum kendimi 😒

1|0
    0|0
  • Eğer bir şiddet meselesi varsa veyahut adaletsizlik varsa karışırım. Onun haricinde beni ırgalamaz.

1|0
    0|0
  • eskiden ederdim ama yaş kemale erince ve İstanbul'da ikamet edince insanlardan korkar oluyorsunuz. kavga edecekseniz bile tanıdık bildik kişileri seçin arkasından ne çıkacağı belli olmuyor

1|0
    0|0
  • öyle ki asıl kahramanalr olayın dışında kalırken , gösteriş peşinde olanlar hep mağdur olanlar !!!

1|0
    0|0
  • OOOOOOOO tam benlik bir soru.. Valla hiç dayanamam. Haksızlık kime yapılırsa yapılsın. İsterse düşmanıma yapılsın. Gördüğüm anda kesinlikle dayanamam hemen müdahil olurum..

1|0
    0|0
  • Bana dokunmayan yılan 1000 yıl yaşasın misali

1|0
    0|0
  • Karismam. Bakarim beyhude çabalarim bir etki yaparsa varim. Direk müdahale ama beyhude çanalarimin yerini sessizlik almissa zaten karismam.

1|0
    0|0
  • Müdahale ederim.

1|0
    0|0
  • Kizilciklar olduuuumu selelere dolduuuumu yaaar

1|0
    0|0
  • Müdahale ederim

1|0
    0|0
  • Hiç düşünmedim bir düşünelim sonra yazarım :)

1|0
    0|0
  • duruma göre değişir

1|0
    0|0
  • Zamanını beklerim. Sabırla beklerim.

1|0
    0|0
  • duruma göre degişir ama genelde müdahil oluyorum :)

1|0
    0|0
  • Duruma göre değişir

1|0
    0|0
  • Tepkisiz kalamam

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sustuğumda problem ciddi demektir.. Vazgeçmiş bazen pes etmiş olabilirim...
    Sessiz kalamam, illa bir sormam lazım.. Ne oluyor?

1|2
    0|0
  • duruma gore...

1|0
    0|0
  • Müdahale gerekir

1|0
    0|0
  • genelde hiç bişeye karışmam stres olay kontrolü yönetimi sıfırdır bende mala bağlarım daha çok bıçakla gelse biri şıp diye saplar yani o an

1|0
    0|0
  • Genellikle müdahale ederim. Ama kendini savunması gereken kişi, savunmuyorsa benim de umrumda olmaz.

1|0
    0|0
  • Yerine gore olaya gore...

1|0
    0|0
  • Dayanamam hemen salça olurum

1|0
    0|0
  • Müdahale ederim.

1|0
    0|0
  • Beni ilgilendirmeyen seye karismam