Oğlunuz/kızınız kendini kız/erkek gibi hissettiğini cinsiyetinden memnun olmadığını söylese ne tepki verirsiniz?

Oğlunuz/kızınız kendini kız/erkek gibi hissettiğini cinsiyetinden memnun olmadığını söylese ne tepki verirsiniz?

Güncellemeler:
Erkeklerin çoğunun yorumları acımasızca olmuş. Bu Allah tarafından insanları denemek için verilmiş bir duygu. Ona kötü muamele yapılarak (döverek, kötü söz söyleyerek, onu odaya kilitleyerek) hiç bir şey çözülemez

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Doğal karşılarım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Normal karşlarm tabi yinede endise duyarm alp karşma bunun ne kadar yanls bir düsnce olduğunu , aslnda kimlik bunalmı yaşadğnı kendini bulması gerekn bir dönem olduğunu anlatrm kuransan bahsederm ona herseyi elmden geldiğnce anlatr ve bu düsncelerinin ne kadar yanlş olduğunu anlatmaya calsem kuranda allah kadnın erkeğe erkeğnde kadna benzemesine imrenmesine vs gibi durumda Allahn lanetinin o kisinin üzerinde olduğu yazyo kurandan ayetler okuturm ve onun icn bol bol dua ederm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Tamam git kestir bana ne a mık derim =DD

0|0
    0|0
  • Sıktırsin gitsin güzel kardeşim benim evladımsa bunu diyemez...

0|0
    0|0
  • Keske Annen bana o gece olmaz basım agrıyor deseydide Ananı s*ikip seni yapmasaydım derdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çok üzülürüm onun için ve pskoloğa götürürüm

0|0
    0|0
  • Ergenlikte oyle seyler olduğunu ciddiye almamasini söyler gayligin ya da lezbiyenligin ne kadar gunah oldugunu anlatir abdest aldirip namaz kilmasini isterim

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum.. Çökerdim herhalde. Hemen bir piskologa götürürdüm ama.

0|0
    0|0
  • Psikologa gönderirdim

0|0
    0|0
  • Olabilecek

0|0
    0|0
Yükleniyor...