Sevdiğin bir işte sosyal insanlarla beraber severek yaptığın iş mi daha iyi?

İş olsun da, sevdiğin iş felan önemli değil. Şöyle 3000 lira maaşım, sigortam, kendi ofisim olsun. Varsın hiç sosyal arkadaş olmasın. Yeter ki böyle güzel olsun mu daha iyi?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Ikincisi

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ikisini de bulmak luks bu devirde. Herhangi birine sahipsen sesini cikartma

0|0
    0|0
    • Allaha şükret. Doğru aynen. Arkadaş bulunur. Sevgili şart değil. Evlenince seversin. Ama iş bulmak çok zor. Dediğim gibi ikidinden birine sahipsen allaha şükredeceksin ve işine sımsıkı sarılacaksın.

Kızlar Ne Diyor 3

• kendi işin daha iyi gibi kanks

1|1
    0|0
  • Bu dönem için hangisi daha mantıklı çözemiiyorum gerçekten.. Millet açlıktan ölürken iş secmekte ayrı bir saçmalık gibi geliyor ama semediğin işi yapıpta günden güne erimek buda çok itici..

0|0
    0|0
  • Tabikide severek yaptığın iş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben 3.800 tl kazanıyorum ayda. C. tesi pazar tatil. 8 buçuk 5 çalışıyorum. bayramlarım tatil. resmi tatillerde çalışmam. ama gel gör ki mutlu değilim çalışma ortamından.

0|0
    0|0
    • Şükretmek lazım. Doğru olan budur. Birde rahatsan. Şükretmek lazım. Mutlu olmak budur işte. 4000 lira kim kazanıyor?

• Şükrediyorum tabii ki isyan etmiyorum kesinlikle. Sadece çalıştığım ortam beni boğuyor.

• Boşver varsın boğsun. Varsın arkadaş sevgili olmasın. Evde amaçsızca beş liranın bile hayalini kurarak geçirmekten bin kat iyidir. Valla şükretmek çok önemli. Yaşadığımız bu güzel şeyler için hergün dua etmek lazım. Bunu ben hissediyorum.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...