Annem Babamı Aldatıyor Ne Yapmalıyım?

Daha öncedende şüpeleniyordum telefon ile konuştuğunda yanına gittiğimde kaçar gibiydi annem aslında saf birisidir teknoloji ile arası olmayan herneyse bir çok kişi ile telefonda konuştuğuna rastladım farklı farklı numaralar hatta tekini ben açmıştım benim sesimi duydukları anda hep kapatırdı sonra birgün gine aradı o an da telefon bende idi açtım gine ses verdim gine yanlış numara dedi bende ne yanlış numarası durmadan arayıp duruyorsun dedim avukatmısın diyip durmadan üste çıkmaya kapattı annemi ne hakla arıyorsun kimsin dedim kapattı telefonu sonra aradım engelledi sanırım emin değilim orasından ondan önce anneme aşk mesajları gelirdi mesela hatta duruyor anneme sordum yanlış numaraya atılmış diye geçiştiriyordu ondan sonra ne bilim şüpem epey bir arttı işin özetine gelirsek geçim sıkıntısı çeken birisiyiz yani durumumuz çok kötü değil ama borçlarımız var tabi annem ile babam çalışıyor annemle babama sormamda severek evlendik diyorlar ama ben inanmıyorum annem babamdan hep bir uzak seven insan ne bilim bu olanları yapmaz sanırım annem tahminimce babamdan benim yüzümden ayrılmıyor ya da aile çevresi yüzünden alacağı tepkiler yüzünden veyada rezil olma korkusu yüzünden dir bilmiyorum annem psikolojik hasta 15 ay psikoloja gitti tedavisi bitti allaha şükür kafasına birşeyler takınca kötüleşiyor neyse ben annemden şüpelenmem sonucunda telefonuna çağrıları kaydeden bir program indirdim 1,2 gün geçti baktığımda ismi yazılmayan bir numara ile karşılaştım konuştuğu kişi mahallemizdendi yani tanıyordum cidden şu an bile zor yazıyorum olayı bugün öğrendim 30 martta sınavlarım başlıyor cidden napıcam bilemiyorum bir çok kişi ile aldatıyor sanırım babamı çok kötü bir durum içerisindeyim lütfen yardımcı olun olayı özet

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Anne deme şuna. Benim annem böyle birşey yapsaydı annelikten red ederdim annesiz babamla mutlu mesut yaşardım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Babana söyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...