Bugün görme engelli bir ablaya yardım amaçlı eşlik ettim ama sonrasında olanlar?

Bugün acele ile dolmuşa binmeye calısırken dolmuştan bir kadın cıktı görmüyodu ve görme engelli için yerde eğim falanda yoktu hani o belediyenin yaptıgı çizgiler falan hicbirşey yoktu baktım kadına duruyo oldugu yerde bir yerlere gitmeye calısıyodu bende dolmusa bınmıstım tam kapı kapancakken içim elvermedi atladım dolmuştan tam kapanırken, kadına sordum abla nereye gitceksin diye oda oğlum şöyle koluna girebilir miyim dedi yolun sonuna kadar götürdüm sonra bir araç cevir yoldan o beni hastaneye götürür dedi bir değişik oldum öyle diyince nası güveniyo insanlara diye sonra bir beyaz araç durdu yanımızda ve adam sema hanım gelin arabaya dedi aa beni tanıyan biri dedi ve kadını araca bindirdik ve gitti ama kafamda deli sorular var Şu an sizce gerçekten tanıyor mudur? adam bana teşekkür bile etmedi cok soguk biriydi şüphelendim doğrusu sizce birşey var mıdır bu işte? şu an hala acayip tedirginim ya...

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Belediyenin yaptıgı çizgiler: biz ona iz taşı diyoruz :)
    Eğer kadını tanımasaydı sema demezdi sema dedikten sonra da kadın benim adım sema değil sen kimsin diyebilirdi? Belki adam kadının yanında senı görünce tedirgin olmuş o yüzden soğuk davranmış olabilir ya da acelesi olabilir bilemiyorum ama sanmıyorum kötü birşey olsun içini ferah tut

0|1
    0|0
    • inşallah ya kadında sert davranıyodu bir garip geldiler bana hareketleri tavırları ikisininde kadın bide mesela direk koluma girdi yardım edim mi abla dediğimde insanlara cok güveniyor ya:) hayırlısı olsun inşallah doğru bir yere gitmiştir...

• Evet çok dikkat etmek lazım sende dikkat et bir süre kalabalık yerlerden uzak dur yazık insanlara masumlar ölmesin artık hadi kal sağlıcakla

• saolsın sende Allaha emanet ol iyi geceler...

En İyi Erkek Görüşü

• Teşekkür etmesine gerek yok görevin

0|1
    0|0
    • sence ben burda bunu mu soruyorum kardeş bu kadar kötü niyetli olmayın lütfen ya

• Şimdi adamın davranışını boşver kişiliktir farklıdır. Kadının diğer duyu organları keskindir sesi tanımasa böyle demezdi sana rahat ol

• inşallah kardeş bugünde bir dua edeyimde içim rahatlasın şu konuda artık... teşekkürler...

Kızlar Ne Diyor 5

• Cuzdanın yerinde mi?

0|1
    0|0
  • Eger tanımıyo olsa senin onu tanıyor olma ihtimalin ile birlikte adını kafadan sallamaz

1|1
    0|0
    • ınsallah öyledir içim hala rahat değil dedim belki kadın aizemırdır falan unutkandır falan biri alıp götürür birde görme engeli var vebali bana kalır ya

• haklısın inşallah ulaşmıştır sağ salim istediği yere

• Kadıncağızı kaçırmış olmasın

0|1
    0|0
    • ya bende ondan korkuyorum ama kadının adını bildi kadında bana aa beni bilen durdu sonunda dedi gitti ben hala şoktayım ya adam sema gel gel diyo kadını aldı götürdü

• Adamda tuhaf davranmış anlattıklarına göre neyse ya kötü düşünmeyelim inşallah bişey olmamıştır

• inşallah...

• Kadın tanımasa gitmezdi herhalde

0|1
    0|0
    • ama görmüyor ki

• Görmemesi tanımasına engel değil ki

• bilmiyorum ben nasıl hissediyor falan adamın tavırlarından korktum kadına davranışıda korkuttu yüzüme bile bakmadı zaten cok garip geldi o an

• Sesinden falan tanimistir belki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çalınmışın

0|1
    0|0
    • anlamadım

• Yani soyulmuş olabilirsin

• he baktım ceplerime falan bende birşey yokta acaba dolmuşta falan yapmış olmasınlar cunku kadının dolmustan ındıgı yerde hic yardım çizgileri yoktu nasıl yürüyebilirdi ki orda cok garip bilmiyorum neyse kimsenin günahına girmim.

• Ceplerini yokla teşkilattır belki.

0|1
    0|0
    • aklıma gelmedi değil valla:) ama yok öyle değil

• aslında şaşırtıcı bir durum görme engelli kadın görme engelliler için yardım panalleri olmadan dolmuşla orda nasıl inebilir ki? bana cok garip geldi zaten orda olması

• Burası türkiye :)

• Valla tuhaf

0|1
    0|0
  • tanımasa ismini nerden bilsin? başka birinin aracına bindirsen yine aynı kuşkuya düşecektin bence.

0|1
    0|0
    • haklısın orasıda doğru inşallah istediği yere gitmiştir ama adamın tavırları beni rahatsız eetti bir güler yüz yap birşey yap bir görsen mahkeme duvarı gibi kadını itip kalkarak oturttu yüzüme bile bakmadı bir garip geldi

• Fazla tereddüt iyi değil.. Ona dua et

0|1
    0|0
Yükleniyor...