Mhpliyim ama en yakın arkadaşım kürt bence sorun ideolojik kürt olmakta yani sorunun sizcede hdpnin kendisi deilmi?

Evet asıl sorun zerdüşlüğe özlem duyan hdpli kürtlerledir akpli kürtlerle kardeş gibiyiz sorun sizcede hdpli kürtler deilmi?

Güncellemeler:
Hshs
Nsjs

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Türk kürt ayırdınız bitti şimdi de hdpli kürt akpli kürt mü oldu😏😏
    bence akpli olan herkes sorunlu.

0|0
    0|0
    • teşekkürler🤗🙋🏻

En İyi Erkek Görüşü

• doğuda yasayan kurtler salak zamanında oy vermişler. şimdi yavas yavas pişman oluyorlar.

ben kurdum diyen kurt ııgrençtir. turkiye vatandasıyım derse kotuluk aramam.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İlgilenmiyom knl

0|0
    0|0
  • Sorun pkaka da anlayamadınız mı hala

0|0
    0|0
  • ASENALAR ÖLMEZ. CCC

1|0
    0|0
  • Aynen öyle

0|0
    0|0
  • Hdpmi bilmem ama gerçek Kürtler haksızlık yapılıyor bence

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sorun Kürt olmak değil. Vatan haini olmak.
    Benimde kürt arkadaşlarım oldu. Hala konuştuğum kişiler var. Emin ol, bazı ben Türküm diyenlerden daha çok seviyorlar Vatanını.

1|0
    0|0
  • sorun aslında milliyetçilik, vatanseverlik bizi aynı çatı altında birleştiriyor bizi kardeşi kılıyor.

0|0
    0|0
  • Tek sorun rtedir. Şimdi isterse ülkenin bu haline son verebilir ama başkanlık uğruna yapmaz

0|1
    0|0
  • Akpli kürt = kardş = ülkücüsün sen nasıl mhp savunuyorsan onlarda kendi kimligini savuncak da anlamadıgım şu akp kürtlerle hangi fikirleriniz uyusuyor anlatırmısın.

0|0
    0|0
    • Vatanlarını seviyorlar askere şehide sahip çıkıp terörü lanetliyolar yeterli deilmi yani illa türk gibi düşünmesi beklemek ahmaklık olur

• Peki soru sana Akpli kürtlerle anlasıyorsun ' Akpli siyasetcilerin pkk anlasmasına sevinen bir akp kürtle bir ülkücü nasl ii anlasıyor nasıl düşünclri birbirine pozitifdir?

• kesinlikle oyle.. kurt cok arkadasim var.. sorunum yok.. bu vatana ihanet etmeyen her insan dini irki ne olursa olsun kardesimizdir... hdp teroristen baska birsey degildir.

1|0
    0|0
  • beyinsizler bile oy verebiliyor tuh

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...