14 yaşındaki kız kardeşim tuhaf gelebilir ama yasina gore fazla zeki ve şeytani?

Psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum. Herşeyi çok fazla izliyor tuhaf tuhaf bakışlar atıyor eve bunun bağırtıları yüzünden polisler geldi kapıyı duyunca banyoya kaçtı banyodan bir çıktı burnunun içi dışı kan (!) içinde meğer sonrasında anlattığına göre guaj boyayı sulandırmış dakikalar içinde, daha bunlar hafif kalıyor yaşından dolayı çocuk sayılır ama dört beş yaş büyük biri olsa kesinlikle çok kötü biri olduğuna kanaat getirirdim. Nasıl yaklaşmalıyım sizce kardeşime?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Neden bilmiyorum yapıştırasım geldi :D çocuk psikologları var onlara yönlendirin siz yardımcı olamazsınız psikopat eğilimi varsa çocukluktan eğitilmeli
    "kafesini nadiren açabiliyorum yemin ederim ailemizi perişan etti
    bir tanıdığımın hediye ettiği jago cins papağanımı satıyorum. o tanıdığımla da bütün ilişiğimi kestim. alana daha önce kerpeten (papağanın ismi) tarafından parmağı koparılan kardeşimin kullandığı ilkyardım setini bedava vereceğim. zamanında bir petshopa sattığımda adam bana paramı iade etti ve 3. fotoğrafı bana yolladı. diğer kuşlarla da fazla anlaşamamış.

gerekli gördüğüm bazı önemli notlar;
    asla kafesini açmayınız.
    açarsanız elinizden haydarı eksik etmeyiniz.
    kerpetene asla agresif tavırlar göstermeyiniz.
    olur da yem vermek için kafesine yanaşırsanız 3 kişiden az olmayınız.
    yem olarak herşeyi verebilirsiniz yemek seçmez.(bamya, kurufasülye, kabak)

kopan uzvunuzu buzla dolu bir tencere veya benzeri bir kap ile en yakın devlet hastanesine giderseniz çok geç kalmış sayılmazsınız.
    alan arkadaşa hayırlı olsun."

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tek erkekler mı yaramazlık yapcak onunda kanının deli aktıgı yıllar bırak nasıl ozgurse onu yapsıın çok suphelenıosan annene babana soyle psıkologa goturup neyı varsa ogrenın ama bıldıgın sımarıklıklar bunlar kişiliğe baglı olarak değişen seyler bırazda ılgı cekmek ıcın yapıo olabılır. en azından bagırıomus falan odasına gecıp butun gun telde mesajlassa hıc ses cıkarmasa daha mı ıyı olcak ne yaptıgını da bılmezsın goz onunde dolasıo ıste

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bağlayın ipini bir yere sorun çıkarmasın

0|1
    0|0
  • Onu desteklemelisin. Zor bulunan bir manyak sonuçta :D Nesilleri tükeniyor yazık :D

1|0
    0|0
  • Isırmıyosa birşey olmaz.

Şaka bir yana aynı evde yaşayamam ben onla belki ilgi için yapıyordur ne yapıyosunuz kızı yok mu sayıyorsunuz bu kadar ileri gitti?

0|0
    0|0
  • Seri katil

0|0
    0|0
  • Şizofreni olabilir. ya da kişilik arama zamanı geldiğinden biraz ağır geçiriyordur bu dönemi.

0|0
    0|0
  • Oha bir film vardı o geldi aklıma.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım kardeşin hıperaktıve olabilir. Bır pedagog ya da psikologa götürun. Bunları yapamıyorsanız eğer okula gidiyorsa okul psikolojik danışmanından yardım isteyin. Gerekli görürse RAM a sevk eder.

0|0
    0|0
  • Evet ona daima güzel bir dille doğru olanı anlat ve yap yaptır. Seni örnek alsın.
    Psikolojik olarak iyiyi kötüyü bilmiyor.
    O yüzden ona örnek hareketler ve ona örnek güzel davranışlar güzel sözlerle düzelir inşallah.

0|0
    0|0
  • Tövbest. Doktora gidin ya

0|0
    0|0
  • içine şeytan kaçmış. hocaya görünün

0|0
    0|0
  • Ne şeeker :D

0|0
    0|0
  • Kliniğe yatırın

0|0
    0|0
  • Saclari dik mi çıkıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Lan bu ne geleceğin şeytani paikopatınımı evde yetiştiriyorsunuz tabi benim ki abartılı şaka ama ne diyen tuhaf

0|0
    0|0
  • Direk doktora şizofrenmi ne

0|0
    0|0
  • Siz ona nasıl davranıyosunuz peki?

0|0
    0|0
  • Keser mk bu sizi

0|1
    0|0
Yükleniyor...