Biber gazı kullanmanın yasak olduğunu duymuştum, doğru mu?

Etraf sapık kaynıyor kendimizi bir sekilde korumamız gerekiyor sadece kızlar değil erkeklerde aynı tehditle karşı karşıya insanlar iyice bozulmuş ne namus bilen var nede yanlış boyle bir ortamda biber gazı kullanmak neden yasak anlamış degilim. Biber gazı kullanmanın yasak olup olmadığı hakkında bilgi verirseniz sevinirim :)

1|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• Valla bilmem, ama öyle birşey varsa şaşırmam.

Bu ülkede hırsızın düğmesini koparmak altı aydan başlıyor, evinde hırsız yakalasan adama bişey yapsan ceza alıyorsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Yasak olsun gardaş taşınabilir demir jopta yasak ama taşıyoruz hani

1|0
    0|0
  • bence birinin dokunmasından sapıklık taciz veya herhangi bir zarar vereceğine biber gazını kullan..
    Savcı Adam ise sana ceza verdirmez..

1|1
    0|0
  • bilmiyom

1|0
    0|0
  • Sen çantan da taşı hiçbir polis tutuklamaz seni.

1|1
    0|0
  • Boş gezilmemesi gereken bir dönem. Yasağı koyanlar güvenliği sağlamadıkça hatasız kul olmaz.

1|1
    0|0
  • Yok tası sen

1|0
    0|0
  • bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • yanlış

1|0
    0|0
  • Bilgim yok ki

1|0
    0|0
  • Kullan kimse seni içeri atmaz

1|0
    0|0
  • Aaman öldürmeyinde

1|0
    0|0
  • Yasak, taciz tecavüz serbest biber gazı yasak

1|0
    0|0
  • Evet yasak

1|0
    0|0
  • Değil sanırım

1|0
    0|0
  • ben bayan olsam illa ki taşırdım çantamda

1|0
    0|0
    • Haklisin ama sadece bayan degil tacize ugrayan bir erkekte var tacizci bir bayandan var dunyanin civisi cikmis... tesekkurler bu arada :)

• Evet yasak ama yasaklar çiğnenmek içindir

0|0
    0|0
  • silah kullanmakta yasak ama kullanılıyor boşver kullan gitsin:

0|0
    0|0
  • türbanlı bacıma saldırmazlar yha:

0|0
    0|0
    • Iki gun once tacize ugradim bu soruyu bu yuzden sordum. Bu olayın bas ortusu ile mini etek ile ya da topuklu ayakabbi vs ile bir ilgisi yok sorun bazi kisiligi bozuk insanlar kadin tacizcide erkek tacizcide olabiliyor , turbanli bacima saldirmazlar falan sana sinirlenmedim sadece acidim cunku vahim bir haldesin umarim insanlarin yasadigi seyler dalga gecmedigin zamanlarin olur.

• İnan espiri yaptım bunu kanıtlamak zorunda degilim sana şunu belirtiyim ki benimde eşim kız kardeşim var kırıcı olma lütfen

• Daha fazla uzatmak istemiyorum espiri diyosun hic gercekci degil ama dedigin gibi inandirmak zorunda degilsin esin var kizin var Allah uzun omur versin demek istedigim boyle bir konunun saka dalga gibi seyler kaldiramayacagini ama herneyse anladin bence baska kisilere bu konularda espiri yapmazsin dedigim gibi uzatmak istemiyorum iyi gunler

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Hayır legal bir şey.

1|0
    0|0
    • Biri yasak biri yasak degil diyor ama ben yasak olsada alicam tacize ugramayi goze alamaz kimse... Tesekkurler bu arada :)

• Küçük tüplerde satılıyor. Legal. Etrafımdaki tüm kadın arkadaşlarım yanında taşır. Avm xray cihazlarında belli oluyor onu avmye girerken veriyorsun güvenliğe, çıkışta da alıyorsun.

• Doğru

1|0
    0|0
  • biber gazı taşımak yasak ama sen taşıdın diyede tutuklayamazlar. biber gazı sıkılmış bir ortamda bulundun mu bilmiyorum ama bir arkadaş okulda şakasına sıkmıştı sağlık açısından çok kötü gözlerin yanıyor resmen şaka ile birisinin yüzüne sık kör olur ama sen taşı bence ben bulsam bende taşırım ama şaka ile sakın sıkma hele ki kapalı ortamda

1|0
    0|0
    • Evet bulundum bahsettigin seyin benzerini yasadik sinifta baya yakiciydi, alicam tesekkurler :)

• Belli bir miktara izin var diye biliyorum

1|0
    0|0
  • Evet yasak

1|0
    0|0
  • Evet bir keresinde güvenlik almıştı benden onu :)

1|0
    0|0
  • Bence doğru değildir

1|0
    0|0
  • belli bir miktara kadar yasak, avm vs gibi guvenlik kontrolu olan yerlerde aliyorlar.
    benimde her daim çantamda malum canım ulkemin nadine insanlari (!) nerede ne yasayacagimiz belli olmuyor.

0|0
    0|0
  • Evet yasak ama taşla filan pataklarsan kendini savunmuş oluyormuşsun cezası yok onun

0|0
    0|0
    • Tas bulunmayan bir ortamda olursam yandim o zaman :) yasakta olsa alicam artik daha kotu seyler yasamamak icin

• Haklısın bulundur yinede kadın olmak zor bu ülkede...

Yükleniyor...