Aileme bunu açıklamalı mıyım?

Arkadaşlar bu dönem okulum bitiyor ve ailem hemen nişan, evlendirme işini konuşuyorlar😒 Sorun şu ki gayim. Bu saatten sonra evlenip hem kızın başını hemde kendi başımı yakamam. Bu nasıl çözülür, nasıl halledicem bunu ben okulu uzatasım var sırf bunun için. Yardmcı olun ya

0|0
10|7

En İyi Erkek Görüşü

• Asla açıklama. Bu senin sonun olur. Düşünmüyorum. Hazır değilim, daha çok var de geçiştir. İtiraf ettiğin anda dönüşü olmayan bir yola gireceksin ve o yol nereye çıkar bilemezsin. Canın bildiğin seninle kanlı bıçaklı olur. Sakın.

1|1
    0|0
    • Eig için teşekkür ederim. Ne düşünüyorsun? Fikrini değiştirebildik mi?

• İstemiyorum dedim şimdilik. Evde soğuk rüzgarlar hakim ama umrumda değil açıkçası

• Evini ayıramaz mısın? Bir arkadaşında yaşamaya başla. Bu senin için ciddi sorun olacak. Ailen belki senden şüpheleniyordur. İhtimali var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Ay allah kolaylık versin kardeşim. Bence açık açık konuş onlarla.

0|1
    0|0
  • Evlenmicem de rest çek

0|1
    0|0
  • Ailene açıkla. durumu açıklamanın öncesi ve sonrası zor olsa gerek😶

0|1
    0|0
    • Elimde mesleğim varr şükür. Evlatlıktan reddedilirim en fazla. Napabilirim ki ben istedim böyle olmayı

• Onlara açıkla işte. Ne denilir şimdi

• ailene bunu açıkla
    göötünden kan alsınlar sende kurtul toplumda

0|0
    0|0
    • Umarım ileride çocuğun da böyle olur o zaman anlarsın

• Alttakileri görmüyor musun görüşlerini bikdiriyorlar insan gibi. hemen ne bu dalga geçmek ya biraz sende nasiplen

• benimki görüş değil mi.

• Hazır değilim de işlerim düzene otursun de ben sevmeden olmaz de :D

0|1
    0|0
  • Gay mi?

0|0
    0|0
  • Gecenlerde bir lez kızda aynı dertten yakınıodu, aile evlendirmek istıomuş falan . Bul o kızı evlenin

0|0
    0|0
  • gay olduğuna emin misin bence ailen söyleme istemiyorum de zorla vercek değiller ya

0|0
    0|0
  • Lezbiyen bir kız bul mantık evliliği apın ayrı ayrı hayatlarınıza bakın ikiniz de kurtulun :D
    Şaka bir yana ailene açıkla. Ailen nasıl bir aile bilmiyorum ama en fazla bağırıp çağırırlar en sonunda mecbur kabullenicekler sen onların evladısın sonucta

0|1
    0|0
  • Zaman kazanmak istiyorsan guzel bir secenek okulu uzatmak ama sana eziyet. Ailen sen nerelisin bilemiyorum gay oldugunu soylediginde kültürden kültüre degisiyor tepkiler nasil olur soylemesen torun torba hayalleriyle yasayacak ana baba yaziktir onlarada. Allah yardimcin olsun❤

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çok degişik bir şey dstm senin iş allah yardımcı olsun ama şöyle bişey var insanlar seni yargılayabilir bu durumda evden uzak olmaya çalış aynen bir kadınla evlendirilerse seni hayatın kayar kadınınkide kayar yazık olur açıklaması çok zor ama evden uzak durman en güzeli ya da bir kaza geçirdim de erkek degilim de

0|1
    0|0
  • Yav zorla mı evleneceksin? Evlenme, istemiyorum de, ne biçim insanlarsınız siz be böyle aklım almıyor.

0|0
    0|0
  • Hazir degilim evlige de gelen kiz da de ailem yuzunde bulusmaya zorlandim ben hazir degilim vs de kimse istemedigin bir seyi yaptiramaz yeterki sen tavrini koy

0|1
    0|0
  • Henüz evlenmek istemedigini soyle ve evlenecegin kisiyle ne zaman karsilasacagini bilmedigini soyle.
    Ailen dindarsa kader olayina gir kaderimde henuz degil falan.
    Bir sekilde birseyler uydur.
    Onlar diyor diye hayatini mahvetme.

0|1
    0|0
  • Acikla

0|1
    0|0
  • Acıkla durumu baba bn taş swiorm gibi cümllr kullan

0|1
    0|0
Yükleniyor...