Ailemden soğudum bu çok mu kötü?

19 yaşındayım ve kendimi bildim bileli sürekli kısıtlanıyorum. Sürekli eleştiriliyorum normal bir çocukluk ve ergenlik dönemide geçirmedim.Çok şükür başıma büyük bir sorun gelmedi ancak normalde büyümedim. Hep annemle babam düzelir beni anlarlar diye bekledim ama olmadı ve soğudum. Görünürde oldukça düzgün bir ailem var ama içinde öyle değil. En basit isteklerim ve sevdiğim şeyler bile hep eleştiri konusu olurdu. Bir süre sonrada küçük şeyler büyük şeylere dönüştü ve artık ailemle bir arada olmak istemiyorum.Üniversitedeyim arkadaşlarım eve gitmek için sabırsızlanıyor ben istemiyorum. Evden çıkınca daha çok mutlu oluyorum. Annem bana kızıyor -çok soğuksun vs- ama durduk yere böyle olmadım.
Ailem mesela göreve başlayınca yanında geliriz gibi şeyler söylüyorlar inanın istemiyorum. Yıllarca kısıtlanarak yaşadım ve bunlar bir sürü başka soruna sebep oldu şimdi birlikte yaşamayı niye isteyim ki

Güncellemeler:
niye cevap yazmıyorsunuz

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Birebir aynı ben, okurken kendimi gördüm

0|0
    0|0
    • ne yapıyorsun peki? erkek çocukları uzak durunca normal oluyor ama kızların uzak durması çok garipseniyor

• benimle sadece burdan konuşabilirsin ayrıca fotoğrafımı atmam bu şartlarla benimle konuşmak isteyeceğini sanmıyorum afedersin ama bu gerçekleşecek bir isteğe benzemiyor

• Sende benim yüzümü görmüyorsun, sunduğun şartları kabul ediyorsam konuşabilirmiyiz? En azından özelden burda herkese açık..

Erkekler Ne Diyor 3

• Ekonomik ozgurlugunu eline alinca hersey degisir Şu an onlara muhtacsin diye caresiz hissediyosun zamana birak ve okuluna hayati dort degik ondort elle sarilir anlasilan ailenin kafa yapisi cooook geri ya da cocuk yetistirmeyi bilmiyolar

0|0
    0|0
    • geri değillerde annem eskiden çok dar kalıplı biriydi yani çabuk sinirlenir, hemen öğrenmemi ister bende tam tersine yavaş öğrenen ama sorun çıkarmayan bir çocuktum. Annem en ufak hatada bile fazla tepki verirdi. Şimdi eskisine göre çok daha normaller ama ben soğudum yani artık

• Benimde babam, arkadaş aynı bensin

• @Coldplay96 ya insan hayatt biraz umursamaz olmayi ogrenmeli bence bende yasadim bu tip seyleri abimden amcamdan ama o kadar umursamadim bir yerden sonra onlarin yuzde yuz yanlis dusundugu kararini verdim sim cok sukur rahatim

• Annen çok soguksun diye kiziyorya hemen ayağa kalkıp tebrik et teşekkürler bu sizin başarıniz de

0|0
    0|0
    • ben küçkken çok sessiz ve çekingendim bunun sebebide annem ve babamın hatalı tavırları. En ufak sorunda tepki vermeleri bende duygusal olduğumdan fazla etkilenirdim. Bu sorunlarımı düzeltmek için halen çabalıyorum ama anneme sorarsan - eğer zamanında bana kızmasaymış ben şu anki gibi olmazmışım, çok sessizmişim ve hep öyle kalırmışım- bunu bana birçok kez söyledi ve hatırlamak bile aşırı sinirlendiriyor. Kadının düşünce yapısı bu o cümleyi kursam suçlu olurum

• İnşallah istediğin gibi olur yolun açık olsun :) önemli değil

• inş sizinde :))

• Peki kisitlamasalardi ne olurdu düşündün mu hiç?

0|0
    0|0
    • çok daha mutlu bir çocukluk geçirebilirdim. Kendime geldiğimde nasıl geçtiğini bile anlamadığım bir ergenlik dönemim olmasındansa ve beraberinde kaybettiklerim şimdi çok daha iyi olabilirdim ama değilim kafamı bile yeni yeni toparlıyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende senle aynıyım

0|0
    0|0
Yükleniyor...