Arkadaşlar Rüyamda Kıyametin Koptuğunu Gördüm Bu Ne Anlama Gelir?

Rüyamda kıyamet kopuyordu. Cidden bunu gördüm fazla hatırlamıyorum fakat konu buydu. Ne anlama gelir bilen var mı?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Peki kıyamet gününde ne olacak? Bunu kimse bilemez. Beynin sadece kurgulamış ki zihninde olanı gördüğün için sende öyle sandın. Halbuki sana göre her şeyin batmasıdır diyelim... bana göre ise her şeyi içine çökmesidir. Zihin de buna göre kurgular. Mesela gezegenleri düşün. Önceden bilmeseydin gezegenleri nasıl hayal ederdin? Not: Rüyanın anlamını bilmiyorum. :D

1|0
    0|0
    • Bu da bir bakış açısı :)

• Valla öyle oldu çok teşekkür ederim :)

• Bir zamanlar bizde moral alırdık. Hayat bize yüzünü gösterince moral verir olduk. :) Ama halimden memnunum. İnsanları mutlu ettiğimi görmek beni dahada mutlu ediyor. :) Rica ederim.

En İyi Kız Görüşü

• Silkelen töbe et ve Allah a kulluk vazifelerini getiren biri olmalisin güzel bir rüya değerlendir bence

1|0
    0|0
    • Ciddi misin?

• Çok teşekkür ederim :) bakacagım o sayfaya

• Rica ederim her zaman Allah a emanet ol.. hayalhanem yusuf adında bir abinin kıyametle ilgili video izle sonra namaz içine huzur gelecek eminim

Erkekler Ne Diyor 4

• Yakın zamanda haber alıcaksın

1|0
    0|0
  • Son 3 günde TVDE gordugun her hangi bisey bilinçaltına yerleşmiş. Takılma fazla.

1|0
    0|0
  • Rüya gördüğün anlamına gelir.

0|0
    0|0
  • İhya: Kişinin korkup sakınması gereken şeylere, adaletin tam tecilli etmesine, insaf ve merhamete, mazlumların zalimlerden öc almasına, insanın alacasının dışa vurup, nasıl biri olduğunun ortaya çıkmasına; Arasat meydanında bulunmak yolculuğa, Yalnız kendinin ve eşinin diriltildiğini görmek kişinin zalim olduğuna, Haşir ( öldükten so a diriltilip toplanılan yer) i görmek şerefli ve hamiyetli kadın ve erkeğe, Surun üfürülmesi salih ve iyi kimselerin kurtulmasına, Bir beldede kıyametin koptuğunu görmek iyi amel işleyenlerin gayrete getirilmesine, kötü amel işleyenlerin korkutulmasına delalet eder.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir anlami yok bence

1|0
    0|0
  • dünyanin ölümlü dünya oldugunu hatirlatma olabilir.

1|0
    0|0
  • Kiyamet günü mü

1|0
    0|0

• Rüyada kıyamet gününü görmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatında ve iş hayatında Allah katında haram ve günah olarak görülen şeylerden kendini uzak tutması gerektiğine, sorunlarını ve sıkıntılarını Allah’a sığınarak çözmesinin hem kendisi için hem sevdikleri için daha doğru bir yol olduğuna ve hayırlı işlerden ve doğru davranışlardan medet umması sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine delalet eder.

• Herhangi bir yerde görmedim. Yani yeri belli değil. Demek ki ilki doğru benim için. :)

• İnşallah öyledir :)

Yükleniyor...