Popülerleşenler ile zıtlaşmaya meyilli misiniz?

Herkes Yüzüklerin Efendisi izliyordu. Ben inadına izlemedim. Seyredince de sevemedim. Belki de kendimi sevmemeye zorladım..

Asla iPhone almam mesela.

Ya da ben lisede bütün erkeklerin hayran kaldığı uzun boylu esmer kıza değil de, kendi halinde takılana yönelirdim..

1|1
15|6

En İyi Kız Görüşü

• Evet. Ama bile isteye yaptığımı sanmıyorum. Sırf popüler diye almaktan vazgeçmem bir şeyi, sevmemişimdir o yüzden almam. Ama sevmiyor olma sebebimin herkesde olması da yüksek ihtimal tabi.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes beğendiği için lima yı beğenmem mesela güzel kadın ama ilgimi çekmiyo herkesin beğendiğini beğenmeme gibi bir huyum var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Evet bu bende cok olur, cogu kisinin tercih ettigi bir sey ilgimi cekmez cekse de bir sure sonra sıkılırım

0|0
    0|0
  • Birisi de yok dememiş cevaplarda. Bu sitedekilerin gerçekten seçilmiş insanlar olduğunu düşünmeye başladım.

Yapıyorum, yaparım. Canım nasıl diliyorsa.

0|0
    0|0
  • Bende sevmem iphone

0|0
    0|0
  • Aynı şeyi bende yapmıştım. Örneğin;

Fetih 1453'e gitmemek konusunda neden bilmiyorum ama karar vermiştim bedava götürmüşlerdi ona bile gitmemiştim. :D

0|0
    0|0
  • Ben de herkesin sevdiği şeylerden uzak dururum. Uyumsuz serisi, Labirent gibi filmler deli gibi izlenirken fragmanına bile bakmadım mesela. Ya da herkes Demi Lovato dinliyodu ben farklı sanatçılar buluyodum. Tarzıma uyan şeyler olmadığı için ama.
    Yüzüklerin Efendisi gibi bir yapım varsa beklemem izlemeye giderim en yakın zamanda 😏 ya da alır okurum vs

0|0
    0|0
  • Mümkün olduğunca uzak durur, değişik şeylere yönelirim.

0|0
    0|0
  • evet ben de öyleyim nedenini bilmiyorum ama herkesin sevdiği, konuştuğu şeyler bana itici geliyor

0|0
    0|0
  • Aynen.
    Popülerleşmek bir nevi aynı olmak, benzemek, o kılıfa girmek.

Haklisin.

0|0
    0|0
  • Zıtlaşıcam diye de iyi olanı inkar edemezsin sadece zıtlaşırsın

0|0
    0|0
  • bravo

0|0
    0|0
  • Ne diyon la değişik

0|0
    0|0
  • farklı olmak güzeldir.

0|0
    0|0
  • Mirandayı güzel bulmuyorum

0|0
    0|0
  • ya kimi yiyon sen :p param yok demiyoda asla ıphone almm. s sen bütün kızlara yöneliyosun neyin cabası güldürdün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...