Okulda herkesin abi dediği bir kürt vardı babam sen nasıl onla konuşursun diyerek beni yere attı?

Baya abaza ama bazen iyi biriydi ve bana bir abazaligini görmedim. Konuşurken babam görmüş sen nasin kürtlerle konuşursun diyerek beni kanepeye fırlattı bu yaptığı normalmi şimdi? Şeytan o çocuğa kaçmamı söylüyor

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Baban okulunda biriyle konuştuğunu nerden biliyor, onun kürt olduğunu nerden biliyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 1. si şeytanı bu saçma hayatında vereceğin kararlara karıştırma.
    2. si harbiden kürtlerle muhattap olmak nedir?

0|0
    0|0
    • Aman ilgi çekmek için ne kadar güzel bir ortamdayız değil mi? Hayatım satanızmın içinde geçti kutsal kitabın her ayeti aklımda sen neden bahsediyorsun? Hayır hayır ozur dilerim. Kaç o kürte ve mutlu mesut yaşayın demeliydim. Sizin gibiler asla karşı görüşü benimsemez. Neden çünkü doğru algısı beyninize yerleşmiş yanlış olma ihtimali bile kahreder.

• Kızını dövmeyen dizini döver derler.

0|0
    0|0
  • guzel hikaye

0|0
    0|0
  • Baya abaza ama bazen iyi biriydi Asdf :/

0|1
    0|0
  • Babanın yaptığı da yanlış senin düşüncelerinde.

0|0
    0|0
  • :) baba sözü dinle yapma diyorsa yapma
    gitte gör sonra hayat kaç bucak :P

0|0
    0|0
  • Abartma istersen ne şeytanı

0|0
    0|0
  • Babandan bir bok olmaz uzak dur ondan kaç kurtar kendini

0|1
    0|0
  • Akıllı ol otur evinde, PKK Kürt antipatisi oluşturdu ama geçer

0|0
    0|0
  • zaten seytan seninle merak etme ahirete kadar sonra senide satacak o zaman..

0|0
    0|0
  • Baban problemli.

0|0
    0|0
  • O çocukla niye kaçacaksın

0|0
    0|0
  • kaç valla

0|0
    0|0
  • Baban iyi yapmis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Trol gibi geldi ama ne bicim baba basta kurtlerle konusmamani istemesi cok yanlis bir irki tumunu kotu goremez her irkta kotusu iyisi var ben bile ataturkcu ailesinde yurt disinda buyugen biri olarak ailem karsi taraf nerden oldugu onemli degil insan olsun sana zarar vermesin dostun olsun ama kim olursa olsun zarar veriyorsa uzak dur diye. Hep senin baban gibilerin yuzunden irkcilik oluyor sonucta terorist degil bisey degil. Konusurken derken sendenmi hoslaniyor ki kacican ona

0|0
    0|0
  • Kaç kaç da gör ebeninkini!

0|0
    0|0
  • Benimde Azerbaycanlı arkadaşım vardı. Tel üzerinden konuşuyorduk. Annem telde sesini duymuş fakat çocuk Azerbaycan şivesiyle konuşuyodu. Kürt sandı ve nasıl konuşursun diye beni dövdü 😁

0|0
    0|0
  • Normal değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...