Neden terk edildim ve ne yapmalıyım? Lütfen sonuna kadar okuyup yardımcı olun?

Ben gece kulübünde barmaidlik yapıyorum. Genelde çalıştığım yerde patronum ve iş arkadaşlarımla iş ilişkisinin dışında bir arkadaşlığım , samimiyetim yoktur fakat. Benden 2 yaş küçük olan patronum yeğeniyle uzun bakışmalar sonucunda bir ilişkiye başladık. 10-15 güne yakın bir süre çıktık ve ben ilk kez ayrıldığım 3 yıllık sevgilimden sonra birine tuhaf bir biçimde bağlandım. Kendisine o kadar çok bunu dile getirdim ki o da bunu biliyordu. Ufak tartışmalar dışında en fazla 1 gün küs kaldık. Sonra tekrar barıştık. Erkek arkadaşım yaklaşık 4-5 gün önce 8 aylık eski sevgilisinin çalıştığım mekanda işe başlayacağını, ani tepki vermememi , kızla kavga etmememi çünkü onun nazarında hiç bir şeyin değişmeyeceğini beni sevdiğini söyledi. Ben de senin bana karşı tavırlarında bir değişiklik , ona karşı bir sıcaklık olmadığı sürece sorun yok benim için dedim. Bu arada kız ilk kez erkek arkadaşımla cinsel anlamda bir beraberlik yaşamış, erkek arkadaşım kız onu arkadaşıyla aldattığı için ayrılmışlar ve anlattığına göre kız yüzünden dayısı ve amcaları birbirlerine silah çekmiş. Neyse kız 4-5 gün önce işe başladı, ilk gün kızın bir bakışını görmedim. İş yerimde erkek arkadaşımın dayısı dahil herkes bizim birlikte olduğumuzu biliyordu. İkinci gün yani Cuma günü birlikte vakit geçirebilmek için günlük ev tutttuk erkek arkadaşımla. Yaklaşık 2-3 gibi işten çıkacak ve oraya gidecektik. Gün boyu erkek arkadaşımın biriyle mesajlaştığını gördüm ve yanına bakmaya gittiğimde telefonu kapattı. Sonra bir kez kıza bakarken yakaladım. Bu arada kız ondan Yıldız Tilbe'nin "Hastayım Sana" şarkısını istemiş geldiği ilk gün , o da "Vazgeçtim"' i çalmış. Bunları kafamda toplayıp ben iyice kuruldum. Eve gittim benden yarım saat sonra eve ge

Güncellemeler:
Eve gittim yarım saat sonra eve geldi. Olanları sorduğumda hepsine bir yanıtı vardı. Canım çok sıkkın olduğu için ağlamaya başladım kulaklıkla müzik dinleyip. Bana aklına eskiler mi geldi dedi ben bağırıp çağırınca sabahın 4ünde beni o evde bırakıp gitti. Ctesi işe gitmedim. Pazar gittiğimde yüzüme dahil bakmadı fakat kız sürekli ona bakar oldu? Sürekli yüz yüze bakıyoruz. 2 gün izin aldım kendimi toplamak için Çrş gideceğim eve sizce nasıl bir tavır sergilemeliyim ve benden neden ayrıldı.

0|1
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kuzu yazı kalmıs yazın bır erkek eskı kız arkadasına bakıorsa ya unutamıstır ya da beklentısı vardır kuzum :)

1|0
    0|0
    • Erkek arkadaşımın ona baktığını görmedim sadece bir kere anlamsız bir şekilde kız geçerken gözü çarptı ben biraz kurdum kafamda. Vazgeçtim bile olsa bir şarkı çalması için. Benden sebepsiz yere ben onun için ağlarken "eskiler mi aklına geldi" diyerek ayrıldı.. Şu an aynı iş yerindeyiz kız arkadaşım ne oldu diye sorduğunda ona " ben odağa 3 kez şans verdim , 3ünüde geri tepti demiş" bunun şansla bir alakası yok gerçekten. Ben beni kullanmak için olduğunu düşünüyorum. Ama bağlandım ona bu kısa süre içinde ve ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Çünkü aynı yerde çalışıyoruz. Duygusal bir şarkı çalınca kendimi wc kapatıp ağlıyorum, işime konsantre olamıyorum. Ne yapmalıyım?

• kuzu bu bellı bır sure boyle devam edecek ne yazıkkı kafnı baska seylerle mesul et aklında bunu tutma daha cok kurarsın ve ınan bana bu ona keyıf verebılır... :(

• Tamam teşekkürler.

En İyi Kız Görüşü

• Bence takma başka iş bul

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çünkü kartlarını açık oynamışsın bir insana ben şöyle bağlandım böyle seviyorum seni dersen senden kolay vazgeçer. Ayrıca eğer o çocuk o kız onu aldattıktan sonra hala eski sevgilisine dönebiliyorsa salla gitsin değmez yani karakterinde sorun var demektir

0|0
    0|0
    • Haklısın bundan sonra hayatıma girecek birisine aşkımdan ölsem dahil belli etmeyeceğim zaten yemin ettim. Peki bundan sonra ne yapmalıyım?

• Şimdi o mesajlaşmalar bakışmalardan falan kesin eminsen. Yerinde olsam oradan başka yerde iş bakar ilk fırsatta giderdim. Çünkü onları öyle gördükçe senin için iş eziyete dönecektir. Umarım atlatabilirsin en kısa ve acısız bir şekilde

• Sen sevmişsin o seni önemsemiyor bile, hatayı sevmekte yapıyor insan, sevmeyin boşverin. Sevenin kaybetmediği görülmüş müdür?

1|0
    0|0
  • Adam gibi adamları sevin... Bu ne ilk olur ne son... Adam değilmiş...

1|0
    0|0
  • Uzun uzun okuyup, uzun uzun cevap vermek isterdim. Ama ilk cümleyi okudum, gerek duymadım gerisini okumaya. Batakliktasin ve orada gül Yetişmez. Benim de, batakliga dair söz söylemeye niyetim yok...

0|0
    0|0
    • Niye genel evde mi çalışıyorum?

• Benim gözümde farkı yok.
      Ama senin hayatın.
      Laf yapacak değilim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...