Vicdanım hiç rahat değil. Yardım eder misiniz?

İyi geceler arkadaşlar size bir olayi anlatacam benim bir tane kız arkadasım var benden iki yas buyuk neyse bu kız herkese peşimde deli bir kadın dolaşıyor söylediklerine sakin inanmayın felan gibisinden seyler söyledi bende normal olarak ne diyor ki dedim oda her gittiğim yere gelip kocamın peşini bırak diyor kocasıyla dost hayatı yaşadığımı söylüyor kadın akıl hastası deli raporu felan var Dedi neyse bizde doğal olarak inandık çünkü bunu abarta abarta anlattı neysee günler gecti bir gun otururken telefonunda mesajlarını gordum birisiyle HAYATIM canim cicimli mesajlaşıyordu istemsizce mesaj atanin ismine baktım ama bunu baska hicbir Zaman yapmam normalde sonra isim aklımda kaldı dedim ben buna Facebook'tan bir bakayım araştırdım bir baktım ne göreyim anlattığı kadının kocası ( nerden bunu biliyorum çünkü kadının fotografini göstermişti ) bunu görünce şok oldum gozlerim yuvasından çıkacaktı adamin birde 3 tane çocuğu var resmen dost hayatı yasıyor evli ve Adamla ben ise ne yapacağımı bilmiyorum kaldım oyle konuşsam ayrı dert sussam gunah olur mu diye korkuyorum bir akıl verin Allah aşkına

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Mesafe koy böyle insanla dost olunur mu ki?

0|0
    0|0
    • yakin değildim zaten ama artık hic konuşmuyorum

• Git helallik al

0|0
    0|0
    • Helallik al derken ben mi gidip ondan helallik alacam?

Yükleniyor...