Babamla surekli kavga ediyoruz bakar misiniz?

20 yasinda adamim. Ara sira disari cikiyorum aksamlari. Ama disari cikinca 10 defa ariyor nerdesin ne yapiyon ne zaman gelecen kimler var... bir ton sorguya cekiyor. Ve bu durumdan acayip rahatsiz oluyorum sanki uyusturucu icki felan kullaniyorum. Cok konustum ama anlamiyor ve bu huyu yuzunden cok sinir oluyorum surekli kavga ediyorum. Bu yuzden disari cikmak istemiyorum ya biktim artik. Ne yapmaliyim?

Güncellemeler:
Gncll
Gbcell

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Bizim ailede erkeklere sabaha karşı gelse dahi karışılmıyor :-D tekrar konuşmayı dene babanla

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 22 yasındayım babamla ne zman yan yana gelsek kavga edıyoruz ama ıkımızde bılıyoruz oda benım kotulugumu ıstemıyor bende onun o yuzden bırımız hep altan alıyor yerıne gore cok kavga ettık konusmadık ama zor anca hep destek olduk maddı manevı baba candır bos ver ne derse evet de ordan uzaklas

0|0
    0|0
    • Ben herseyi alttan alan sineye ceken biri degilim

• Dogru kisilerle geziyorum zaten. Onlar tamamen onyargiyla yaklasiyorlar

• senı sevdıklerınden oyle asker gıt anlarsın kardesım

Kızlar Ne Diyor 5

• Ona artık büyüdüğünü söyle. Reşit olma yaşını bile geçtim liseli bir ergen değilim de. Neyin ne olduğunun farkındayım, beni sürekli sorgulama de. Büyüdüğünü kanıtlamaya çalış.
    Baktın zorluyorsun olmuyor, babanın kişiliği böyleymiş tahammül etmekten başka şansın yok

0|0
    0|0
    • Aynen kisiligi oyle ama tahammulum yok ayri eve cikacam param olsa

• Babanı dinlemelisin görüyorsunki ortalık pek tekin değil endişeleniyor ileride sende anlarsın..

0|0
    0|0
    • İcimde kotuluk olsa bunu engelleyemezki

• Tabiyki de engelleyemez lakin bunu yapmasın tek nedeni canın yanmasın diye olabilecekleri düşünebildiği için hatta dip not geçiyorum hani derler ya kaza geliyorum demez gelir aynen öyle her şeyin bir zamanı vardır eve 1 saat geç gelsen ne 1 saat erken gelsen ne yani her iki tarafı hoşnut tutmalısın pratik zekanla bunu gerçekleştirebilirsin sende üzülmezsin ailende çünkü ne olursa olsun ailenden başka hiç kimse yoktur insanın mutlaka bir bildiği vardır en basiti zaten ortalık karışık ve iç savaş var sana zarar gelsin istemediğinden seninle tartışıp kalbini kırmayı bile kendi kalbinin kırılacağınıda bile bile bu şekilde davranıyordur biraz daha geniş açılı bak olaya iyi yanından düşün ve kimsenin aklına girmesine izin verme ailen onlar senin babana zarar gelse o konuşan dostların sadece 1 gün üzülecek ama sen hergün her an o yüzden daha çakraların açık bir şekilde hayatına devam et. 😉

• Adamcağız merak ediyo seni ne yapsın

0|0
    0|0
  • Babana güven ver

0|0
    0|0
  • adamcağız seni düşünüyor. malum zaman kötü.

0|0
    0|0
    • Kotu bisey olsa ararim soylerim zaten. Arkadaslarimla guzel vakit geciremiyorum ya bu adam yuzunden

• Evlenme gibi bir niyetim yok

Erkekler Ne Diyor 4

• laf dinle ozaman

0|0
    0|0
  • Bende 25 yaşındayım benide arar babam neredesin nezaman gelecen vs. Bütün babalar öyle, sanırım ileride çocuklarımız olunca bizlerde bu durumları yaşayacaz.

1|0
    0|0
    • Acayip rahatsizim ben ama ya arkadaslarimla bir vakit geciremiyorum.

• Askerlik görevinü yaptıktan sonra baban biraz düzelecektir merak etme. Diyeceksinki askerlik ne alaka diye, alakasu şu.

Sen askere gidecen 365 gün boyunca evden ayrı kalacan baban artık kabullenecek büyüdüğünü ve senin artık kendi kendini idare edebileceğini anlayacak. Bende durum aynen böyle oldu benim zamanımda askerlik 15 aydı 15 ay evden uzak kaldım ve askerlik cidden adamı olgunlaştıran ve disiplinli davranmayı öğreten yer. Ha yaş 25 olmuş hala babam arar ama öyle eskisi gibi değil büyüdüm artık :)

• Universiteye gideyim bendd ozamn :d

• Baba olunca anlarsın..

0|0
    0|0
    • Ben cocuguma bu sekil davranmam ama

• Ben 26 yaşindayim aynısı bendede var kanka üzülme düşündükleri için

0|0
    0|0
    • Senin daha kotuymus ya ben uniye falan gidicem vala kurtulcam

Yükleniyor...