Cidden tadını kaçırdık.

Kadın, kocasını kanepede yatırıp gece yatağa sevgilisini alıyor..3-5 adam bir yurt dolusu erkek çocuğuna sulanıyor.. Her türlü hayvan ve araç-gereç zaten elimizden geçti..

Çok sevişiyor diye kötülediğimiz Avrupa'ya adeta "bu iş böyle yapılır" mesajı veriyoruz.

Tüm ülkeye günde 3 öğün şap öneriyorum doktorunuz olarak.

Güncellemeler:
Unutmadan..

Geçen gün Anadolu'nun bağrında bir yerde 46 yaşında şizofren adama 5-6 kişi tecavüz etmiş..

Töbe est..

0|0
17|16

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 15

• Cinsellik bu kadar tabu edilir ve toplum bu kadar kadın-erkek diye ayrıştırılır ve gerilirse böyle kafayı bozar millet.

bir de eskiden duyulmuyordu bu tip olaylar, şimdi haber her yere yayılıyor.

0|0
    0|0
  • duvarı delip kadını hamile bırakan nesile şap işlemez gardaş şapın kutusunu deler yine hamile bırakırız

0|0
    0|0
  • Valla müdür gerek hatunlara gerekse erkeklere malum organlarını nasıl kullanmaları gerektiğine dair kullanma kılavuzu gerek. Millet dejenere olmuş artık.

1|0
    0|0
  • Bu ülkeye yasak da yaramıyor yasağı gören daha çok kuduruyor..

Ama bir kereden de bişey olmaz abartmayın o kadar..!

0|0
    0|0
  • Gerekir tabi özellikle bekarlara vede ben irademe sahip olamam diyenlere

0|0
    0|0
  • Acı haber, bu şaplı hali daha. =\

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Ülkeyi savunmak icin demiyorum ama avrupada zaten adamlar herseyi aşmış ayrinti vermek istemiyorum anladigini düşünüyorum.
    Onlari öyle olmasida bizi hakli gostermiyor kanaatindeyim

0|0
    0|0
    • Yav zaten bizden evla adamlar, isteyenin istediği gibi cinsel hayat yaşamasında bir sorun yok ki, bizdeki gibi abuk subuk çarpıklıkları kültür diye benimsersen böyle cozutuyorsun.

• @Ragnar_Lodbrok ozaman ülkeye şap yazma geregi duymamali soran arkadas normal karsilamali

• Yav ne alakası var, ülke sapık, sapık olduğu gibi bir de sırf cinsellik tabu değil diye Avrupalılara falan ahlaksız diyor.

• Sorun sadece bu ülke değil ama gerçekten ciddi sorunlar var.

0|0
    0|0
  • Azda olsa gerekir özellikle İzmire hahahha kıs kıs kıs

0|0
    0|0
  • Durum cidden çok kötü. Allah yardımcımız olsun :(

0|0
    0|0
  • Ben de günde 3 öğün mastürbasyon öneriyorum eczacınız olarak

0|0
    0|0
  • Bu ülkeden kaçıp gitmek en iyisi zaten ülke cahil dolu