Sizce, bir insanın hayatında sizi koyduğu yeri bilmek mi daha acı verici, bilmemek mi?

Değer verdiğiniz bir insan için düşünün. Hayatında, sizi koyduğu yeri bilmeniz belki Canınızı yakacak ama bilmemeniz de koca bir belirsizliğin içinde kaybolmanızı sağlıyo. Hangisi daha acı verici sizce?

1|1
7|24

En İyi Erkek Görüşü

• bazen bilmek aci verir bazen bilmemek ama insan her zaman bilmek istiyor belirsizlik insani daha mutsuz ediyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O belirsizlik deli eder insani. Sacma sapan yerlere sürükler seni. Eskiden hayatta yapmam dedigin seyleri tam o siralar yaparsin :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Herşeyi bilmemenin cok buyuk bir lutuf olduguju öğreneli çok oldu

1|0
    0|0
  • Bilmemek mutluluktur derler ama geçici bir heves bence. şu an o benim hakkımda ne düşünüyor bilmiyorum. Belki öğrendiğimde dünyam başıma yıkılacak 1 kez daha.. Ama insan sonunu her ne kadar biliyor olsa da yine de onun ne düşündüğünü ve senin onun hayatındaki yerini öğrenmek istiyorsun işte..

1|0
    0|0
  • neden acı olsun tam tersi iyidir , Derstir..
    birşeyleri erken fark etmek güzeldir , geç olursa dönüşü zor olur ya da olmaz

1|0
    0|0
  • Canımı kesin yakacaksa erken olması o acının büyümesini engeller. Kesin değilse, o da bana değer veriyorsa aynı şekilde erken öğrenmem daha faydalı olur o ilişkiyi pekiştirmekte tereddüt etmemiş olurum

1|0
    0|0
  • Öyle durumlar oluyor ki. Değer verdiğini biliyorsun. Sevdiğini biliyorsun. Ama geceleceği düşünürek onun bir anlık mutsuzluğunu ömür boyu mutsuzluğuna tercih ederek verdiği değeri boşa çıkarma durumunda kalıyorsun.

1|0
    0|0
  • Bilmek öldürür bilmemek süründürür, ölmek ister ölemezsin

1|0
    0|0
  • Çetrefilli Ne Olduğu Meçul Arkadaşlar Dostluklarım Olmadı. Hayatta 2 Tane Dostum Vardır Başkada Arkadaşım Felen Yok Arkadaşlıklara İnanmıyorum Samimi Değil Dostunu Öyle Bir Zaman Gelirki Çıkmazdasındır Yanında Kim Varsa Dostun Odur.

0|0
    0|0
  • Babaannem'in gelinlerine hep söylediği birşey vardı, aman yüzüme gülünde arkamdan ne derseniz diyin 😄. O geldi aklıma😄

0|0
    0|0
    • 😄😄 bu soru biraz ona benzedi galiba

• Sağlam bir dost kazığı yemiştim. Yedikten sonra konumumu anlayınca acı vermişti. Bilmemek daha da kötü olurdu, en azından öğrendik, acımızı yedik, kabullendik😢

• Doğru ben de yedim :)

• Bilmemek bazen daha iyi. gerceklerle huzlesmek isimize gelmeyebilir. ama bir realite var sonucta ortada. mantikli dusununce gercegi bilmek onemli

0|0
    0|0
  • Bilmemek daha aci bence seversin sevildigini bilmezsin karsindakini yere göge koyamazsın da bide bakmişin onun gözünde 5 para deyerin yokmus ama bilsen öyle olmaz sartları esitlersin nekadar deyer görürsen okadar deyer verirsin acıkcası göte gelmezsin

0|0
    0|0
  • bilmemek daha acı olur bence

1|0
    0|0
  • Bilmektir her zaman

1|0
    0|0
  • Bilmem canımı yakmaz, kestirir atarım.
    Belirsizlik daha kötü bence.

0|0
    0|0
  • Bilmek daha iyi olur ki bunuda zaman içerisinde anlayabiliriz

0|0
    0|0
  • deger veriyorlar sonra gidiyorlar bence bu sorunun tek cevabı kimseyi takmıyacaksın ve sevgiye inanmıyacaksın

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • bilsem daha iyi acıda olsa gerçekleri severim

0|0
    0|0
  • Benim onu koyubildiğim yer önemli. Ben onu bir yere koyarsam, onun koyduğu yerle ilgilenirim. Zira bana değer vermeyene karşılık vermem

0|0
    0|0
  • Bilmek acı verebilir

0|0
    0|0
  • Bilmemek :D

0|0
    0|0
  • bilmemek daha kötü

0|0
    0|0
  • Bilmemek bilirsen ona göre değer verirsin

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Bilememek :( anlayamamak :( çok can yakıyor

1|0
    0|0
  • Bilmem gerekir diye düşünüyorum. Haddimi ve vereceğim değerin fazla gelip gelmeyeceğini bilmeliyim.

1|0
    0|0
  • Belirsizlik her zaman daha kotudur

0|0
    0|0
  • Bilmemek çok acı verici..

0|0
    0|0
  • Bilmek acı verir bence. belirsizlik varsa zaten hayatında seni çokta önemli bir yere koymadığı belli

0|0
    0|0
  • Bilmek

0|0
    0|0
Yükleniyor...