Kızlar askere gidecek misiniz?

Gönüllü de olsa kızlara Askerliğin yolu açılacak gibi duruyor. Düşünceleriniz ne gidecek misiniz?
Kızlar askere gidecek misiniz?

Güncellemeler:
...

2|1
43|20

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Makyajdı kezoydu diye dalga geçiyoruz ama erkeklerden daha yürekli kadınlar var bu ülke de. Ve yine bazı erkeklerin gitmem lafına karşı. Giderim, canım feda gibi cevapları var. Helal olsun!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 42

• Kizlarin elinden her is gelebilir ev hanimligida yapar muhendislikte yapar askerlikte yapabilmeli... Goruslere bir bakayim dedim keske bakmasaydim dedirten yorumlar gordum irk yok din yok soy yok ata yok diyen komunistlerin dusunce cizgisinde olan askerligi bos goren vatan borcunu bos goren insanlar var yok akp falan filan akpli degilim ama yorumlariniz cok sacma iktidarda ister akp ister chp ister mhp olsun askerin yillardir catistigi pkk bu akpden oncede boyledi sonrada boyle devam edecek cunku ulkemizde hain cok. Sahsen mhpliyim ve burada milli duygulari olmayan insanlarin yaptigi yorumlara sinirlenmek yerine daha cok uzuldum umarim gorusunuz milli yonde sekillenir. Allah, Turk askerini ve polisini korusun milletimizin basindan eksik etmesin.

0|2
    0|0
  • Bu vatan bölünmez
    Bu böyle bilinir
    Bu vatan uğruna
    HAZIRIZ ÖLMEYE
    Aponun p. çleri sabrımız kalmadı
    TÜRK KIZLARI GELİYOR
    S. kecek ananızı :))

Yeterince açık olmuştur cevabım :))

0|1
    0|0
  • Askere gidip adam olmam gerek. Başka türlü akıllanmıycam ben.

0|1
    0|0
  • Türk Askerlerin resimlerini kullansaydınız daha güzel bir soru olurdu

1|1
    0|0
  • Evet gidicem düşünmüyorum gidicem. Net yanı vatan cinsiyet ayırt etmez.

1|2
    0|0
  • gitmem :D aslaa

0|1
    0|0
  • Hayır. Ben erkeklerinde gitmesi taraftarı değilim.

0|3
    0|0
    • @JessPinkman sen anlayamadın güzelim. AKP nin kirli siyasetinin sonucu bu ölümler dedim. Anlayabildin mi.

• He böyle işte ya 😃

• Alırlarsa giderim.
    Kabul ederlerse yani...

0|1
    0|0
  • Giderim tabi niye gitmiyim, he ne kadar faydam olur bilemem acikcasi bedenimden ziyade, beynim bir orduya daha çok fayda saglayabilir.

0|1
    0|0
  • @gururlu_basketci gitcek hata tam bu konu hakkında konuşuyorduk 😂

0|1
    0|0
  • Kadınlara askerlik zorunlu olursa
    Klavyede vatan kurtarıp bedelli için ev araba satan erkekler vs Vatan sağolsun demeyeceğim diyen anaları yargılayıp bedelli için bilezik altın satan kadın ölümüne kapışır.

0|1
    0|0
  • Ben saglikci olarak girebilirim

0|2
    0|0
  • Açıkcası hayır.

1|1
    0|0
    • Ya ben çakmak yakmaktan bile korkan bir insanım askere gitmek ne yahu.. Bir faydam olmaz. Sağlıkçı olarak gidebilme imkanım olsa giderdim kesinlikle ama diğer şartlar altında.. Hayır.

• Şahsen erkeklerden daha delikanlı kadınlar gördüm o yüzden akilsizca yorum yapan erkekler ağzımızı acmayin.

1|1
    0|0
  • Bayan askerler azda olsa var sınava girip asker oluyorlar.😌

0|2
    0|0
  • Ben giderim de toplum buna hazir degil 😂

0|1
    0|0
  • bir cok ülkeden olan birseymis yeni duydum yasadigim ülkedede var amma velakin gitmem yani

0|1
    0|0
  • tabikide gitcem
    yani bu sozumden bir Ölum durdurabilir beni

0|1
    0|0
  • Olursa kesinlikle.

0|2
    0|0
  • Vallahide giderim billahide giderim..

0|1
    0|0
  • seve seve gitmek isterim..

1|1
    0|0
  • giderim

0|2
    0|0
  • para vermiceksem giderim.

0|1
    0|0
  • Giderim

0|1
    0|0
  • Ben yaptım zatin..

0|1
    0|0
  • elbette gidecem zaten okuduğum bölüm de askeriye seçebiliyorum rütbeli subay oluyorum sırf asker olmak için uğraşıyorum

0|1
    0|0
  • Vatan aşkı ile yanan kızları görcez şimdi ben çok sevindim duyunca alırlarsa gitcem 😍😍😍

0|1
    0|0
  • Evet! 😊

0|1
    0|0
  • Giderim paralı askerlik yapıpta kendini hâlâ erkek sanan yaratıklardan da daha iyi yaparım

0|1
    0|0
  • Müslüman doğmak Türk olmak herkese nasip olmaz, isteğe bağlı gönüllü gitmek bu vatan için az bile...
    Lakin su an ki yönetim bunu hakedermi orası tartışılır; Ecdadimizin kemikleri sızlıyor.
    Yine de
    Her Türk Asker doğar:) kadın /erkek

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    12

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 19

• Ben eşcinsel olarak giderim :D

0|1
    0|0
  • Gitmezler bro

0|1
    0|0
  • Yok öyle bir şey yanlış anlaşılma o

0|1
    0|0
  • Kızlar nereye gidiyor. Onlar gelemez öyle şeylere:) ama bir kısmı gidebilir sadece

0|1
    0|0
  • avupalara ozenen turkıye bu olsa gerek

0|2
    0|0
  • Gitmez hepsirahatlık pesınde

0|1
    0|0
  • sanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Sıhhıye! Bir kafanı çeviriyorsun melek geliyor. Türkiye'de tutmaz burası Amerika değil. Go home yankee youre drunk!

0|1
    0|0
  • Komutanım bir dakika Ojem i unuttum :DD

0|2
    0|0
  • Düşünsene Bizim kadınlarımız Askere gidecek Nöbette G3'leri Bırakıp Birbirlerine Manikür, Pedikür yapacaklar :D

0|1
    0|0
  • umarım Eğirdir'de yaparlar temel eğitimlerini :) zaten devamı da olmucak

0|1
    0|0
  • Giderler :)

0|1
    0|0
  • Aileler yollamaz ki zaten :D

0|1
    0|0
  • önce ak kadınlar gitsin

0|2
    0|0
  • eşitlikse eşitlik hahaahaha

0|1
    0|0
  • Gerektiğinde Türk kadını silah tutmayı bilir, bkz Kurtuluş Savaşı ama profesyonel askerlik tartışılması gereken bir ülkede ne tartışılıyor. Trajikomik. O milletvekilleri önce kendi oğullarını askere göndersin, milletle alay ediyorlar resmen.
    http://m.youtube.com/watch?v=ypvrAGwJ0as

0|0
    0|0
  • Giderlerse yandı külüm keten helvası

0|1
    0|0
  • Kızlardan asker bile olmaz

0|0
    0|0
  • Akere gidin bence ,,, ne guzel olurdu askerdeyden nisanlinizin baska biri ile evlenmesi... dusunmesi bile guzel,10 bin kisilik alayla eglenirdiniz artik.

0|0
    0|0
Yükleniyor...