Ciddi anlamda huzursuz ve tedirginim yardımcı olabilecek olan var mı?

Mesleki teknik Lisesindeyim,1996 doğumluyum, 19 yaşındayım, bir yıl ilkokula geç kaydım yaptırıldı ordan banko bir yıl zararım var zaten, 2011'in sonbahar aylarında liseye kayıt yaptırdım, sene sonunda zayıf derslerimi veremedim tekrara kaldım hüsrana uğradım böyle oluncada bırakmak isteyip babamın yanına gittim iş için bir yılımı daha heba ettim, derken tekrar dönmek istedim iş şartları malumunuz kolay değil, 2013'de tekrar okuluma döndüm, derkene bir çok sorunla karşılaştım kendimden yaşça küçük çocuklar ile bir arada aynı sınıf ortamında ders görmeye başladım ve ciddi anlamda uyum sağlama problemlerim baş gösterdi hala da göstermekte bana karşı örgütlenip cephe almışlar resmen, laf atmalarda birinin kılına dokunsam ben suçluyum, kavga etsem ben suçlanıyorum destek olabilecek kimsemde yok okul ortamından bahsediyorum, sınıfta güvenebildiklerim de artık güvenimi sarstı iyice kutuplaştık, psikolojik desteğe ihyacım var ne yapmalıyım. öğretmenlerde de bir değişiklik var onu anlıyamadım. Bu sene iyi gibi ama soğukluk ve atışmalar devam etmekte ne yapmalıyım.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende aynıyım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yaşından mütevellit, öğrencilerin seni anlamayıp böyle davranması normal, çalışmamış hayatı bilmiyor ama sen bir nebze biliyorsun, ve sen de onların kafasına mantığına da uygun davranmıyorsun ve aranızda tam bir zıtlık oluyor. Ama öğretmenlerin de öyle bir şey yapması hiç hoş bir şey değil ama.

0|1
    0|0
    • Değilmi evet, kimse beni anlamıyor bu biraz iyi geldi. :) yine her gün tedirgin okula gitmekten bunaldım artık.

• Aynen öylede yapmaya çalışıyorum bu sefer gururuma yediremiyorum, içim içimi yiyor sanki, bir şekilde alışmaya çalışıyorum.

• Normal bir şey abi, sınıfta zamanının yarısını geçiriyorsun. İşin zor kolay değil, ama onların seviyesine bir düşmeye çalış, basit konuş biraz basit davan böylece seni kabul ederler ardından tanırlar seni

Yükleniyor...