Aradan 5 gun geçtikten sonra Özür dilemek sacma mi?

Arkadaslar ben hocamdan azar isittim. Kafaya takan birisiyim. O an bisey diyemedim. Persembe gunu olmustu olay gecen hafta. cuma gunu ve bugunde goremedigim icin ozur dileyemedim. Yarin bulup ozur dilesem hatirlar mi o günü? Arkadaslar kesinlikle ozur dileyecegim , yani ozur dileme felan demeyin. sizce nasil cumle kursam? Nasil konussam? Ve 5 gun gectikten sonra ozur dilemek sacma mi? Ama kesinlikle bulup konuşup , Özür dilemem lazim." Hocam ben persembe gunu olan olay icin ozur dilerim , aradan 5 gun geçti ama kafaya taktim ya. Affettiniz mi? " gibi örnek cumleler yazar misiniz?

Güncellemeler:
günceel

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hayır değil

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• önce sorun ne onu söylersen yön verebiliriz bir de hocan kaç yaşında hali tavrı nasıl

0|0
    0|0
    • Ders boştu persembe günüydü. Konusan olursa bana gelecek dedi. Sinifta benimle ugrasan bir kisi beni konusturmak için elinden geleni yapti. Sucsuz yere azar isittim hocadan. Once olayi sordu. Anlatiyordum ve sozumu kesip bagirdi. Bende sesimi çıkartamadim. seni aklima yazdim bir daha karsima çıkmayacaksin dedi. Sonrada ince bir sesle ve pisman olmuscasina defol.. dedi. Belkide bana öyle gelmistir. Sonra gittim. Ozur dileyemedim. Bugun dileyecektim goremedim. kendisi biraz asabi , sinirli ve ciddi birisi. Ama o kadarda kotu birisi degil. Nasilsin desem iyiyim evladim sen nasilsin der. Siniri gecmistir diye dusunuyorum. Nasil konussam , nasil bir cumle kursam bilemiyorum.

• çekingenim ya :D rahat olamıyorum pek :D özür dilesem yeterli olmaz mı ya o da pişman olmuşmudurki

• olur bence :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Geç olsun güç olmasın.

1|0
    0|0
Yükleniyor...