Kadın düğünsüz evlenmeyi kabul eder mi?

Düğünlerden nefret ederim. Benim için çekilmez bir yer. Evleneceğim insanın da düğün olmamasını kabul etmesini isterim. Sizce bir kadın düğünsüz evlenmeyi kabul eder mi?

0|0
30|8

En İyi Kız Görüşü

• Tam da düğünün ne kadar çekilmez olduğunu düşünüyordum. Umarım ben de düğünü sevmeyen bir erkek bulurum 😞

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 29

• Kadına bağlı ama çoğu kadının küçük bir kız olduğu zamandan beri en büyük hayalidir. Bir günlük katlanamıyor musun? ya da bir süre evleneceğin sevdiğin kadın için? Evlilikte zaten fedakarlık gerekir sen baştan sukoy veriyorsun..

0|1
    0|0
  • Nikahı kabul edebilirler tabiki. Ona farklı bir teklifle gidersen kabul eder. Düğüne harcayacağımız para ile seni güzel bir yere balayına götürürüm falan dersen belki kabul etme şansı olur.

0|0
    0|0
  • Düğünsüz olur mu? Zaten doğru düzgün doğum günleri milli bayramları özel tarihleri kutlamıyoruz hem de düğünsüz olsa tam ot gibi bir şey.

0|0
    0|0
  • Kadına bağlı.

0|0
    0|0
  • Garipsendiği için bu tarz durumları dile getirmek zor

0|1
    0|0
  • o aptal kabarık beyaz elbiseyi giymek, bir sürü miladı dolmuş eski gelenekleri yerine getirip nefret ettiğim aile üyelerini bir arada görmek ve tüm bunlar için bir ton masrafa girmek istemem. üstelik tüm ilginin üstümde toplanması rahatsız edici. sahne korkum var benim. yok almayayım.

0|0
    0|0
  • Edenler var :)

0|0
    0|0
  • Bazı kadınlarda nefret eder düğünden

0|0
    0|0
  • Buyuk ihtimal hayir

0|0
    0|0
  • AA aynı ben 😂 düğünlerden nefret ederim ve düğün istemiyorum ama evlenecegim insan isterse napicam bilmiyorum 😂😂

0|0
    0|0
  • Ben asla kabul etmem

0|0
    0|0
  • Dinine duskun biriyse mevlutlu olmasini ister, dugune gore daha avantajli.

0|0
    0|0
  • Kuru kuru evlenilir mi öyle? Şayet geçerli nedenlerin yoksa düğün yapmamak için sanmıyorum hiç bir kız kabul etmez

0|0
    0|0
    • Düğün sevmemek geçerli bir neden olamaz mı?

• Kız arkadaşım yok ki :D

• Olursa herşey değişir kafanda o zaman zaten merak etme :)

• Ben etmem. Evleniyosun sonuçta iki üç göbek atmadan, akrabalarla o meşhur bak o bile evlendi sen evlenemedin muhabbetleri dönmeden, bitmeyen halaylar olmadan olur mu hiç vasat yani :/

0|0
    0|0
  • Belki. Yani gelinlik hayali vardir hemenhemen her kizda.

0|0
    0|0
  • BEnnnn... yahu şu siteye girmeyeli bir yıl oldu gene aynı soruya tıkladım bakın görün o derece hevessisim demekki.. ben istemiyom.. ani evlilik seviyorum

0|0
    0|0
    • Helal... Kızlar örnek alın

• Düğünsüz değil de sade bir nikah sonrasında aileyle güzel bir yemek Bitti bu kadar. Ben de bu şekil yapmayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Kabul edenler daha çoğunlukta

0|0
    0|0
  • Kabul eder de ailesi kabul etmez
    Eminim bir çok kız arkadaşları ve ailesi arasında mütevazi bir yemekle küçük bir kutlamayı kabul eder ama aile asla
    Bir defa hava atacak kızım evleniyor diye sonra altınlar gelecek falan

0|0
    0|0
  • Düğünsüz olmaz bu işler :D

0|0
    0|0
  • Ben etmem şahsen

0|0
    0|0
  • Çoğu kadın istemez ama arada isteyebiliceklerde var tabii. Sanada onlardan biri denk gelir inşallahh :)

0|0
    0|0
  • Neden etmesin bence eder, dugun kdr sacma sapan bsy gormedim anca kafa sisirmece bos yere masraf 7 8 saat icin bana acayip bos bsymis gibi geliyor resmi nikah toreni neyimize yetmiyor sade 2 saatlik toreni tercih ederim bende dugun istemem

0|0
    0|0
  • Kesinlikle haklısın, mevlidli olmalı çalgı vs saçma

0|0
    0|0
  • Eder tabi nikah yaparsınız dügün icin ayırılan parayıda balayında yersiniz 😀

0|0
    0|0
    • Aynen Phuket'e tatile gidilir o parayla :D

• Nıkah ve yemek ıdeal

0|0
    0|0
    • aynen nikah sonrası bir mekanda iki aile arasında yemek en güzeli. hatta müzikli eğenlence de olabilir ama sadece aileler arasında

• 200 fazla ya müzik olmaması daha iyi gibi :)

• Sonucta aılelere baglı herkes cevresını onemseyebılıyor kırmak ıstemem

• Eder tabi ki.

0|0
    0|0
  • Kadın kabul ederde ailesi etmiyor ne yazık ki denendi şiddetle reddedildi

0|0
    0|0
  • ben etmem şahsen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bende nefret ediyorum. İnşallah ederler :D

0|0
    0|0
  • Neden kabul etsin?

0|0
    0|0
  • Bu imkansız :)

0|0
    0|0
  • Eder tabiki

0|0
    0|0
  • ben de nefret ederim :D ama kızlar ve AİLESİ nefret etmez :D nefret etmeyen bir damat ister ;)

0|0
    0|0
  • ben kendi düğünümede gitmicem knka, sen de öyle yap:)

0|0
    0|0
  • Otelde yap dostum, klasik bir düğün az kalabalık, internetten araştırabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...