İnsanlara neyi öğretmek isterdiniz?

İnsanlara neyi öğretmek isterdiniz?
Ben aşkın basit bir şey olmadığını öğretmek isterdim.

0|2
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Vicdanli olmayi ve sabrin ne kadar buyuk bir servet oldugunu anlatmak isterdim...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Allahın onları hiç umursamadığını, yukarıda viskisini içerek onun için kavga edilişini izlerken ne kadar eğlendiğini anlatmak isterdim.

0|0
    0|0
  • aşktan başka derdi yok zaten dünyanın... barışı öğretirdim, kardeşçe yaşamayı öğretirdim, hor görmemeyi öğretirdim.

1|0
    0|0
  • İnsanlar işlerine gelmeyen şeyleri öğrenmek istemem umursamıyorum artık.

1|0
    0|0
  • insanlığın ölmediğini iyiliğin küçüğü büyüğü yoktur iyilik iyiliktir hiç bir zamanda karşılıksız kalmaz!!!

0|0
    0|0
  • Empatiyi

0|0
    0|0
  • Zor soru ama ilk aklıma gelen önyargıları yıkmak olurdu. Masumiyet mesela bir parça. Şüphesiz yaklaşım.

0|0
    0|0
  • Öğretmek istemem öğretene kadar ben kafayı üşütürüm zaten direk basayım düğmeye öğrensinler kimse kimseyle kavga etmesin savaşmak kavga etmek yerine adam gibi insan gibi yaşasınlar. Ve herşeyden önce de adaletli olsunlar.

0|0
    0|0
  • insan olsunlar yeter

0|0
    0|0
  • ben bu dünyanın onların düşündüğü kadar değerli olmadığını hatta bir rekat namaz etmediğini anlatmak isterdim..

0|0
    0|0
  • insan olmayı

0|0
    0|0
  • sevgiyi, saygıyı, merhameti, acımayı ve en önemlisi kafasını kullanmayı öğretmek isterdim

0|0
    0|0
  • @xprototypex insanlara adamlıgın ne oldugunu öğretirdim sen ne öğretirdin knk

0|0
    0|0
  • Yalan söylememeyi öğretmek isterdim..

0|0
    0|0
  • En büyük savaşın cahillikle olduğunu

0|0
    0|0
  • nasıl insan olursun..! öğretmek isterdim

0|0
    0|0
  • biraz düşünmeyi akıl kullanmayı öğretirdim her şeyin başı akıl bence