Hayattan bezdim, yaşamak bile istemiyorum?

Aşk yok acisi var. Dost yok, gelen yok, giden yok,özgüven yok, cesaret yok, ugras yok, heves yok., guzellik yok, taktir yok, Kısacası yok yok yokta yok. Napiyim öleyim mi ben şimdi?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla kafana takma sis

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende senle aynıyım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Mücadele etmezsen bu duyguyu yaşaman normal. Lütfen bir hedef seç ve o hedefe yaklaşmak için mücadele et ve bunu yaparken, Allaha sığın. Bu seni güçlü kılacak.

1|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın daha dur yolun başında sayılırsın. Sabret be kızım :/

1|0
    0|0
    • 18 yasindayimda
      Nereye gidersem gidenin bu hep böyle
      Kimseyi kazanamiyorum
      Zavallının tekiyim
      Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum

• Bak şimdi, hayatı levelleri olan oyun gibi düşün. bir bölümde hep yenilirsin yenilirsin sonra oyunu iyi oynadığın için o bölümü geçersin. O bölüm gibi başka bir level canavarı çıktığında artık daha tecrübeli ve donanımlı olursun. Hayatta öyle bişey. Hiç sıkma tatlı canını kardeşim benim. Bende eskiden hep diyordum "Hayat bazen çok boktan"ama illaki geçer.
      Herşey belli bir zaman sonra kendiliğinden gelir zaten. Kendine de zavallıyım falan deme. Kim bilir sendeki özellikler gözünde büyüttüğün arkadaşında yoktur belki :) birde öyle düşün

• Mutlu olmak bazen senin elinde. Yok dediğin şeylere ulaşmak için gayref gerekir. Tembellik ve üşengeçlik yaparsan hiçbişey olmaz.

0|0
    0|0
  • Hadi arkadaş olalim bir yerden kurtariyim seni

0|0
    0|0
  • Olduğu kadar olmadığı kader

0|0
    0|0
  • Gel dertleselim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0