Hiç denizde-havuzda boğulma tehlikesi atlattınız mı?

Bu habere gülsem mi ağlasam mı bilemedim.. siz karar verin
Hiç denizde-havuzda boğulma tehlikesi atlattınız mı ?

0|0
17|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 6 7 yedi yaşındayken babam ve ablamla plaja gitmiştik yüzmeyi bilmiyordum fazla birden böyle 2 3 metre dalgalar vurmaya başlamıştı iskeleye tutunmuştum denizin içinideydin o an boğulcam sanmıştım ama iyikede birşey olmadı:D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• 1 defa fırat nehrinde balık tutarken ayağım kaymış ve düşmüştüm su çok soğuktu ve akıntı çok kuvvetliydi

0|1
    0|0
  • Olimpik havuzda boğuluyodum. Allah kimseye yaşatmasın o an o korku inanılmaz kötü bir şey

0|1
    0|0
  • Hayır , şükür ki

0|1
    0|0
  • Ben yaşamadım ama boğulan birini çabamızla kurtardık sahilde yüzme bilmeyen girmesin ya da önlemini alsın gerçekten

0|1
    0|0
  • Çocukken simit ve kolluk kullanmama rağmen aşırı kilolu kuzenim üstüme atlayınca beyaz ışığı görür gibi olmuştum :D cidden çok kötü bir his boğulma korkusu

0|1
    0|0
  • yok yaşamadım

0|1
    0|0
  • arkadaşımı kurtarayım derken gidiyordum

0|1
    0|0
  • Küçükken çok olurdu 😂
    Fobi oldu sonradan

0|1
    0|0
  • Cik... balik gibiyim ben... saglam yüzücü ve dalgicim, suda birsey olmaz bana kolay kolay😉

0|1
    0|0
  • Yazık ya.😔

0|1
    0|0
  • Hayır yaşamadım :) inşallah yasamamda :)

0|0
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • 7 yaşındayken

0|1
    0|0
  • 😂😂😂 ulan habere bak sidjdjjdjd
    Evet yasadim

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 8

• 4-5 defa atlattım 12-13 yaşlarında yüzmeyi ögrenmeye calısırken hepte derin yerlerde yüzerdik yeşilköyün dili olsada konussa :D

0|1
    0|0
  • Biraz doğru ama bu boğulan birini bayilmadan kurtarmamak lazım

0|1
    0|0
  • hayır hiç böyle bir durum yaşamadım

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Haha :D :D ohaa evet atlattım

0|1
    0|0
  • Hamam da boguluyordum kardes

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • 13 yaşındayken babam yüzme bilmiyor ben bilmiyorum bu sosis deniyordu galiba şişme şeyleri alıp taa ilerlere gitmiştik bana öğretmeye çalıştı 2-3 kere batıp cıktım neredeyse boğuluyordum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...