Turkiye' de yasamaktan memnun musunuz?

Selam..

Bir suredir hem siyasal hem toplumsal anlamda zor gunler yasiyoruz.. Tarih boyunca da bu sorunlar olmustur.. Peki sizler tum bu olanlarin isiginda herseye ragmen Turkiye de yasamaktan memnun musunuz?
Ya da imkanim olsa baska ulkede yasarim mi dersiniz?
Dusuncelerinizi cok merak ediyorum..

Kisisel dusuncem Turkiye de yasamaktan cooooook memnunum. TASINA TOPRAGINA DOGUSUNA BATISINA INSANINA KURBAN OLURUM...😊❤

0|1
10|31

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ülkede yaşamaktan memnun değilim diyenler bence kendilerinde bir sorun aramalar gerekir diye düşünüyorum.
    Dünyanın bir çok ülkesini görme fırsatım oldu. Ülkeme her döndüğümde hava alanında toprağı öpesim geldi.
    Kiminde coğrafyadan ötürü. Medine ile Mekke arasında 470 km yol gidiyorsunuz bir tek yeşil ot görmeniz mümkün değil.
    Kiminde mutfak ve yemek kültüründen dolayı aç geliyorsunuz.
    Dört iklimi bir arada yaşayan ender coğrafyadır Anadolu.
    En önemlisi de binlerce yıldır bu topraklar şehit kanı ile sulanır kutsaldır.
    Sizinde belirttiğiniz gibi taşına toprağına kurban olmak gerekir.
    Bu hisleri yaşayamayanlar kendilerinde kusur arasınlar bence...

1|0
    0|0
    • Cok guzel bir yorumdu. Cok degerli benim. icin yorumunuz ve dusunceniz.. Cok tesekkurler.🙏👏😊

• Rica ederim. Yorum için güzel sözlerinize ve anlamlı soru için ben teşekkür ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• Değilim ama başka yerde de yaşamak istemiyorum.
    Bazı şeylerin değişmesi gerekiyor..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Günümüz şartları altında, memnun değilim açıkçası.
    Toplum, ahlaki çöküntü içinde.
    Bu durum, herkese olmasa da, toplumun çoğunluğuna yansımış durumda.
    Her imkanı olanı, başka ülkeye alacaklarını sanmıyorum.
    Türkiye'de kalıp, bazı şeyleri düzeltmeye çalışmak, daha mantıklı görünüyor.

1|1
    0|0
  • Elhamdülillah Müslüman Türk doğdum. Canım kanım vatanıma feda olsun. Bir başkadır benim memleketim.

https://www.youtube.com/watch?v=YIDuuCBSP0Y

1|0
    0|0
  • Memnunum. Başka yerde de yaşamam.

1|0
    0|0
  • Bağımsızlık ucuz değildir

1|0
    0|0
  • Türkiyemi cok seviyorum, zaman zaman kafam bozulsa da ayrilasim gelmiyor. Genel olarak gidisattan memnunum.

1|0
    0|0
  • pek mutlu olduğum söylenemez ama tabi bizden daha kötüler de var çok şükür

1|1
    0|0
  • Başka Türkiye yok. Bülbülü altın kafese koymuşlar ille de tukaka vatanım demiş. Çok şükür Türkiye'de yaşıyorum.

1|0
    0|0
  • türkiye kadar güzel hiç bir başka ülke yok !! türkiye için canımı veririm ah bide adalet denen kelime olsa türkiyede...

1|0
    0|0
  • Ülkesini seven bir birey görmek güzel. Yerine göre severim yerine göre sevmem. Özellikle İstanbul'da yaşamaktan sıkılıyorum artık, kaos resmen.

1|0
    0|0
  • Memnunum

1|0
    0|0
  • tam olarak memnun değilim

1|0
    0|0
  • Tabi ki de hayır. tarih boyunca birçok zorluklar çektik (bkz.;Çanakkale) ama atalarımız terk etmediler vatanlarını bize emanet ettiler bizde inş torunlarımıza bu cennet vatanı emanet edeceğiz.

1|0
    0|0
  • ülkemi seviyorum ama tabi sevmediğim bazı yönleri de yok değil. ama bunlar da başka ülke düşünmem için yeterli sebep değil.

1|0
    0|0
    • Tabi ki eksikler adaletsizlikler yanlis seylerde var.. Sorum tum bunlara ragmendi.. Yorum icin tesekkurler..😊

• herkes hazıra konma derdinde bu ülkeyi eleştirenler bu üşlke için ne yapmışlar sormal lazım.

• güneye kaçmayı düşünüyorum yeterince büyük bir yat alırsam italyaya kadar yolu var

1|0
    0|0
  • ben ülkemi seviyorum ama her gü yobazları ve akıl almaz saçma şeyleri gördükçe bıktım, amerika'da yaşamak isterim

1|0
    0|0
  • Bu ülkenin kahrını çekemez oldum.

1|0
    0|0
  • Değilim

1|0
    0|0
  • İşi siyasete ve topluma dökü ondan sonra taşına toprağına kurban olurum demene insan ne kadar inana bilir sana tavsiye böyle konulara siyaset karıştırma sevmezsen gidersin seversen kalırsın

1|0
    0|0
  • Pişman değilim ölene kadar ülkemde yasamak istiyorum

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Suriyeliler ve malum ırk olmasa çok güzel aslında.

1|0
    0|0
  • memnunum cok şükr

1|0
    0|0
  • Bir canım daha olsa yine bu cennet vatanda yaşamak isterim.

1|0
    0|0
  • Türkiye gibi ülke dünyada yoktur iyiki Türk um ve Türkiye de yaşıyorum

1|0
    0|0
  • supersın bu topraklar kolay alınmadı sonuna kadar türkiyeeee

1|0
    0|0
  • bu soruna memnun değilim vs. derler , mallaşmış beyinleri hükümet ve devlet kavramını ayırt edemeycek kadar canım insanlar var bu ülkede. devlet nedir dersin hükümet , hükümet nedir dersin devlettir.

hükümeti sevmez devletine ihanet eder böyle aptallar var. böyleler ancak bşka ülkeye 1 aylık ziyaretlerinde vatanın , kendi kültürüünn , kendi dilinni , kendi innsanının , kendi bayrağının vatanınnı değerini anlar.

0|0
    0|0
  • Ülkemden değil! başımızdaki it sürülerinden memnun değilim.

0|0
    0|0
    • Bu hakarete giriyor.. Sadece memnunum ya da degilim demeniz yeterliydi.. Yinede tesekkurler..🙏

• Türkiye mensiminde satılmayan domates gibi ne tadı varne tuzu.

0|0
    0|0
  • Türk olmaktan ve türkiyede yaşamaktan nefret ediyorum.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...