Neden Bu Yolsuzluk Yolsuz Dostum?

Bul yoldaki yoldan çıkmışlıklar neler?
Hangi yolsuzun yolu?
Bu yolsuzluk? Düşünceleri alayım...

Bana ancak dilsiz anlattı dili olanın dile getiremediklerini.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bilemedim yol'daş, belki de yoldaş olmadıkları için yolsuzlardır 😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yolsuzluğun yolsuz olması, esas yolun olmasına rağmen yol olmayan arazi içinde kestirmeden gitmesine bağlıdır bir bakıma

1|0
    0|0
  • Yola yola yolmu bıraktılar yolunduk resmen

1|1
    0|0
  • Yolsuzluk aldı başını gitti artık normal bir şey.. Devletin malı deniz yemeyen keriz oldu.. Eskiden tüyü bitmedik yetim hakkı vardı ama şimdi o ada kalmadı.. Çok müslüman insanlar yönetince böyle oluyor...

1|0
    0|0
  • Sago kaf kefff ..

1|0
    0|0
  • hangi yönden sapmışlıktan bahsediyorsun?

1|0
    0|0
    • Her yönden en büyük yolsuzluğu yazın buraya :)

• uğraş verilerek yapılan bir tablo, heykel ücretsiz olmamalı tabi çok para olmasıda saçma insanlar ekonomik olarak birbirine yaklaşırsa bu kadar çok diyemezler zaten , işçi hakları geliştirilmeli tatil zorunluluğu zorunlu olarak belrli bir saat mesela 8 saati aşmaması aşarsa ek ücret vs işsizlikle mücadele ihtiyaç sahiplerine yardım eden sosyal devlet anlayışı oturmalı asgari ücret zorunlu arttırılmalı mesela 1500 en az iyidir ama çok çalışanla az çalışan arasında fark vardır, insanlara babadan dededen miras kalabilir, bir insan daha zeki olabilir diğerleriden bunu avantaj olarak kullanarak fazla para kazanması kötü değil (kazandığı parayla yardım yapabilir bu kişiye kalmıştır)

bankacılık sistemi insanları fakirleştirip köleleştiriyor buda var

• komünizmin geçmişini öğrenmen için şu yazıyı oku 3,4 saat sürer yazarı küfürbaz ve psikolojik tedavi görmüş biri onun için üslubuna aldırma ;
      (h) başına koy
      ttp://michaelsikkofield. blogspot. com. tr/2014/08/komunizm-kzl-devrim-sovyetler-birligi. html

Kızlar Ne Diyor 0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...