Cevremdekiler sebepsiz yere bana bakiyolar?

Bu bizim Turk insanimizda genetik sanirim. Japonlara diger bir soyleyisle korelilere benzetiliyorum. Eh tabi bende kendimin benzedigimin farkindayim gozlerim hafif cekik ve kucuk aslinda baya benziyorum da neyse 😊 gelelim asil soruna ne zaman disari ciksam insanlar tip tip bakiyo bazen erkekler where are you from, sist lan japon tatar guzeli kazakistanli misin gibisinden laflaf atiyolar bu benim cok gucume gidiyo asiri derece sinirleniyorum aslinda bayada agir laflaf edende oluyo bu japon ve koreli kizlarin ozelliklerinden yola cikarak. Bu cok utanc verici. Arkadaslarimla disari ciksam gozler yine baska insanlar tarafindan benim uzerimde ben bile sasiriyorum artik onlar bile anlamis degiller neden baktiklarini sizdede var mi oyle bir sey. Yabanci kokene benzeyen birisine bakar misiniz hic nedeni ne olabilir.

1|1
2|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bana da ya

0|0
    0|0
    • Sizin neyiniz var acaba merak etmedim degil 😊 Cunku ben gercekten daraldim. Aptalin teki bana siz japonlarin bocek yedigi dogrumu demisti saka gibi ya

Erkekler Ne Diyor 5

• Banada diyorlar beyazim gozum cekik sacimda dumduz. koreliler gibi sac stilim. nerelisin diye soruolar genelde laf atan olmuyor kore fani olan kizlarin ilgisini cok cekiyorum sadece

0|0
    0|0
  • Kokeniniz yabanci değil eğer dediginiz gibi hafif çekikse asil ve safkan Türksunuz

0|0
    0|0
  • farklısın

0|0
    0|0
  • bir foto yükle buraya...

0|0
    0|0
  • İnsanlar gözleri çekik olur, olmaz sonuçta yaradılış. Allahın biz insanlara verdiği şekildir. Bakmam, çünkü rahatsız edebilirim bilmeden.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...