Annem sinirlerimi bozuyor zorla gunaha giriyorum onun yuzunden😡😡?

Annem hep kaba kufreder beddualar falan hep boyle biri bazen o kadar aşiyoki kendini inanin kimse sabredemez yani peygamber sabri yok kmsede. Gece 1 e 2 ye kadar bile otursam ben kolay kolay uyuyamam gec yatan biriyim dir dir konusuyo beddua ediyo sabahta 11 e kadar yatiyim onun bagirmasyla sesyle uyaniyom bana bir sayiyo bir sayistryo haddini iyice asti geberesice kanserler olasica diyo resmen bu nedir ya tembelim iste yapmam pek bunda da ayni yemek yapsam zikkim ye bulask cikariyon olur sabir tasi degilm bn bazen sabrm tasiyo bagiriyom el kaldryom lutfen bana kizmayin artik psikolojm bozuldu herkese kotuler deli dye cagirir arada ama beni bu hadde kadar annem getryo evey anne babaya saygiszlik gunah ama annem de bende sabir birakmadi. Ne ders var ne is var ne olacaksa bu halin olur. bas belasi arabalar altinda kalasica Allah senin gbi kizi kahretsin daha neler neler gunaha girmek istemedkce sabrimi zorluyo yok artk ben bitmsm ne ben sabrederm ne annem degisir cehennemi iyice garantiledm gunahim boyumu asti ne yapacam bilmiyorum desteginize ihtiyacm var:(

0|1
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bak güzel kardeşim öncelikle yazdıklarını okudum evet üzüldüm yaşadıklarına ama bence annende sevgiye hatta belkide aşka muhtaç baban belki yeteri kadar ilgilenmiyor sen ona birazcık sokul sarıl onu birinin sevdiğine inandır dertleş onunla sana daha yakınlaşıp ağlayacaktır inan ayrıca cehennemi garantiledim diye konuşma Rabbim bağışlayan ve esirgeyendir tövbe et söylediklerine Rabbim affeder

0|0
    0|0
    • Evet annemin sorunlari var babam hep icraliktr hep te kavga ederler bir hocamla da konusmustum sinirini benden cikariyor ama sabreddikce olmuyo iste benm sinirlerm cok yiprandi sinir olmaktan da yoruldum artik annemin degisecegi yok onun bir oglu var toz kondurmaz bide memur kizi onlar en iyileri ben olaz olaymisim oyle der

• Benm cok sevdgm bir hocam vardi onun dedikleri gbi yorum yaptn yariyodur ya😉eyw

• Vallahi çok sevindim canım 😉😊😊😊

En İyi Kız Görüşü

• Annenin bedduası tutmaz kokrma

0|0
    0|0
    • Ama neden tutmasinki

• Annenin sütü engel olur ve tutmaz. Ama babanin tutar

Erkekler Ne Diyor 5

• Böyle aile olmaz olsun diyor insan okuyunca, yuh dedim :(

1|0
    0|0
  • Dırdırını çekmektense bir iş bul böyle bir evde kalmak seni işten daha fazla yıpratır bence

0|0
    0|0
    • Daha okuyorum okulum var cek git o zaman dyo bana gidcek yerm olsa bir dk durmam senn yannda dyorum okul bitene kadar ohoo

• kendini cehennemi garantiledim diye üzüp durma öyle bir kadına tepkilerin gayet normal pek kafana takma bu kadını sen seçmedin.. güçlü ol derslerin varsa başarılı olmaya çalış..

• Tesekkur ederm

• sen de hatalarını düzelt 11 e kadar uyuyan birisine ne söylese azdır.

0|0
    0|0
    • bir haftasonlarm diger gunler okula gidiyorum ne yapiym haftasonu da rahat etmeyim

• haa o zaman sorun yoka yrıca biraz da ev işlerinin ucundan tutuver.

• kes kurtul :D

0|0
    0|0
  • anneni üzme sende

0|0
    0|0
    • Asil o beni uzuyo her hareketm batyo

Kızlar Ne Diyor 1

• Sabretmeye çalış

0|0
    0|0
    • Kolay degil sabir sabir biyere kadar😞