Annem sinirlerimi bozuyor zorla gunaha giriyorum onun yuzunden😡😡?

Annem hep kaba kufreder beddualar falan hep boyle biri bazen o kadar aşiyoki kendini inanin kimse sabredemez yani peygamber sabri yok kmsede. Gece 1 e 2 ye kadar bile otursam ben kolay kolay uyuyamam gec yatan biriyim dir dir konusuyo beddua ediyo sabahta 11 e kadar yatiyim onun bagirmasyla sesyle uyaniyom bana bir sayiyo bir sayistryo haddini iyice asti geberesice kanserler olasica diyo resmen bu nedir ya tembelim iste yapmam pek bunda da ayni yemek yapsam zikkim ye bulask cikariyon olur sabir tasi degilm bn bazen sabrm tasiyo bagiriyom el kaldryom lutfen bana kizmayin artik psikolojm bozuldu herkese kotuler deli dye cagirir arada ama beni bu hadde kadar annem getryo evey anne babaya saygiszlik gunah ama annem de bende sabir birakmadi. Ne ders var ne is var ne olacaksa bu halin olur. bas belasi arabalar altinda kalasica Allah senin gbi kizi kahretsin daha neler neler gunaha girmek istemedkce sabrimi zorluyo yok artk ben bitmsm ne ben sabrederm ne annem degisir cehennemi iyice garantiledm gunahim boyumu asti ne yapacam bilmiyorum desteginize ihtiyacm var:(

0|1
26

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...