Ablamın hayatı çok değişik ve endişeleniyorum ne yapabilirim o kendini düsünmüyor ben onu düşünmekten stres oldum?

Ablam şehir dışında okuyor ve beş yıllık bir sevgilisi var her neyse ama hayatında başka erkeklerde var buna teklif eden evlenelim diyen ve mesajlarını gizlice okuduğumda şok oldum askimli canmlı sevgilimli konuşmuş ama olayı hala cözemedim aldatıyor desem karşıdaki insan ablamin sevgilisi olduğunu biliyor konuşmalardan belli buna ragmen sevgili gibi konuşmuşlar. yani bu kızın olayını anlamadım iki gündür düsünüp duruyorum ne yapıyım diye? Şöyle bir durumda var konuşmaya kalkınca bana nerden biliyorsun diyecek ve zaten normal konusamiyoruz hemen cıkısıyor off

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• kendini hayatanini kednisi cizior bence bunun icin kendini yipratma neyaptigini az cok biliordur

0|0
    0|0
    • Bu çizdiği hayat çok doğru değil sanki ve bunun bedeli ağır olabilir onun için endişeleniyorum

• Ya dışardan sevmedigim bagim olmayan biri olsa umrumda olmazda ablam o benim onun canı yandığında benim canım daha çok yanacak

• bir sekilde söyle kednisine tepki koy bak neyapicak

En İyi Kız Görüşü

• Ara bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Senin ablan yolunu kaybediyor

0|0
    0|0
    • Bunun bende farkındayım

• Pek takacagini düşünmüyorum konuşmada kendi hatalarından bahsetmeye başladığım an bağırıyor ediyor konuşmayı tamamlayamıyoruz yani

• boşver o zaman. Kendi yaşar kendi çeker acısını

• Ablan kişilik bozukluğu var sanırım aldatır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...