Nihat Doğan'ın, Özgecan'ın ailesini ve mezarını ziyaret etmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Nihat Doğan oldukça göz yaşı döktü, duygularına inanabilirdim belki ama magazincileri de alıp götürünce daha çok reklam amaçlı olduğunu düşündüm. Özgecan'ın ailesi çok kibar ve nazik oldukları için kabul etmişlerdir bence, kin tutan insan değiller çünkü. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
13|15

En İyi Erkek Görüşü

• Nihat doğan barz0sunu Kezban ve türevleri konuşa konuşa meşhur ettiler Nihat doğan kim hmk.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Magazincilerin olmasi ilginc

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• reklamının içine tüküreyim..
    bunu bile reklam malzemesi yapabilen zihniyetin içine edim..
    şerefsiz karaktersiz..

2|0
    0|0
  • bugüne dek "benim olmazsan taciz ederim" mantığıyla yaşamış bir insancık eski popülaritesine kavuşma peşinde

2|0
    0|0
  • Inandigi degerlerin adami, siyasi görüşünü bilmeyen yoktur sanirim. Normaldir onlar gibi davranmasi.

1|0
    0|0
  • Prim. Exe'yi çalıştırmış ama çalışmayı durdurdu hatası almış gibi bir durumda nihat

1|0
    0|0
  • hep shovvv

1|0
    0|0
  • bence nihat öyle demek istemedi biraz... sıvıyor olayına döndü

1|0
    0|0
  • Nihat Doğanla ilgili diyebileceğim ve bildiğim tek şey. Bir g. öt kılı olduğudur.

1|0
    0|0
  • Gereksiz boş adamın tekidir Nihat 😊

1|0
    0|0
  • Formalite

1|0
    0|0
  • Önceden haberimiz olsaydida gidip o mezara onu sokup özgecanimizi geri çikarsaydik..

2|0
    0|0
  • Bu adam rahmetli öldürüldüğünde söylediği sözleri hatırlıyorum. İğrenç diyorum daha ne diyim

1|0
    0|0
  • herkes hatasını anlar,

1|0
    0|0
  • aynen senin gibi

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Utanmaz, arlanmaz adam. Vicdan azabi olsaydi eger, magazincileri goturmezdi. Tecavuz aklamasi yapmaya calisti turkiyenin hassas oldugu bir konuda, pisman yaptigindan ama sadece is kapilari kapandigindan dolayi. Kafa yapisinin degistigine inanmiyorum sahsen ben.

2|0
    0|0
  • Lanet olsun
    Böyle bir sapkinlik olamaz
    Hem ağzına geleni söyle
    Sonra da ziyaret et alayı riyakar bunlar
    O kızin yerini kimde dolduramayacak

1|0
    0|0
  • Ne yüzle birde kameraları alıp önlerinde ağlıyor. İyi insanların üzerinden prim yapacak kadar düşmüş bir insan. Üstüne üstlük birde kurulan derneğe maddi yarar da da bulunycam diyor tüy dikti yani

1|0
    0|0
  • Saygı duyuyorum bu konu kapandı ama ozgecana kiyanlar napiyor içerde onu merak ediyorum

1|0
    0|0
  • Ekstra gereksiz bence tamamen reklam

1|0
    0|0
  • Dedigi laflarla büyük tepki aldı şimdi de milletin gözüne girmeye çalışıyor

1|0
    0|0
  • Karaktersizzz ne denilebilir ki başka

1|0
    0|0
  • tanıyor musun ki? yok kin tutan değil vb diyebiliyorsun.

0|0
    0|0
  • Tamamen göstermelik. Gözünde yaş yok, eliyle olmayan yaşı siliyo pis.

1|0
    0|0
  • reklam kokan hareketler bunlar

1|0
    0|0
  • Babası annesi affedebildiyse bize ne demek düşer ki? O mezarın üstündeki melek figürü saçma olmuş sadece onu söylemek istiyorum

0|0
    0|0
  • Nihat doğanı hiç sevmem oyuncu biri bir öyle oluyor bir öyle bir türlü sevdiremedı kendisini dengesizin teki yeniden ekranlara cıkmak istiyor kesinlikle özgecanın ailesi yerinde olsam kabul etmezdım kızın arkasında neler yazdı o bir şerefsız

2|0
    0|0
Yükleniyor...