Annem çok tutucu bıktım yeter bir gelir misiniz?

Arkadaşlar nasıl başlıyım bilmiyorum ayda yılda bir dışarı çıkıyorum 6-7 den sonra geldim geçen sene nerde olduklarımı bilmlerne rağmen kıyamet koptu. Yatmama karışıyolar. Sevgilimden haberleri yok Grrçi şu an sevgilimde yok ama okuldaki bir hoca taktı banasoylerse annemlere hayatımın sonu geldi bir daha guvenmezler. Biz sana güveniyoruz senin mantıklı olduğunu biliyoruz diyolar ama nafile. Demin ben artık 18 im az karışık falan dedim. millet 12 den aşağı eve gelmiyor dedim sen oğlan çocuğumusun sanatçı çocuğumusun dedi bara mı gidicen dedi ki ben yılda bikaç kez çıkıyorum ondada 6- 7 sen önce evdeyim babam gelip alıyor. Annem önceden açıktın 3 senedir kapalı. Millet annesi kapalı kızının heryeri açık geziyor benim bir dar paça pantolon ne biliyim yasak işte ve güzel bir okulda okuyorum son sınıfım 18 yaşındayım. Nolacak sonum dışarı çıkamıyorum istiyorumdiğimi yapamıyorum üniversitede böyle mi geçecek. Yoksa universitye gidince gormezler rahatlarmıyım? Ağlıcam şimdi sinirden benim gibi sınırlarını bilen birininşn bunu yaşaması.. Yardım eder misiniz düşünceleriniz neler?

0|1
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Iste bu yuzden universitler aile baskisindan kurtlukmak icin gelenlerle dolu aile baskisindan kaciyorlar uni ye gidince bz ozguruz diye bu zmn kdr bastirdiklari herseyi zirvede yasayip geri donusu olmayan yollarda buluyolar kndilerini ailelerin bian once bilinclenmesi gerek

0|0
    0|0
    • Sorun ne bşliyomusun o kadar bilinçli ve o kadar sınırlarını bilen biriyim ki. Yok zaten o. Olsam iyi olurdum aileme ama iyiyim ya uslu sygılı milletin tipsizleri 10 sevgli yaptı ben hiç bişey yapamıyorum valla bıktım yeter gidince kurtulur muyum?

• Dediklerini dikkate alıcam

• Kendin icin iyi bise yapmis olursun

En İyi Kız Görüşü

• Benimde annem aynı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ortam kötü bir yandan haklilar fakat cok asiri üstüne geliorlar bu düsüncede olan üniye nasil gönderecek merak ediyorum sanirim tek cözüm ilerde evlenerek kurtulman olur

1|0
    0|0
    • Evlenmek mi çozum. Hayır sadece iyi bir üniversite kazanıp beni görmeyecekleri bir yere gitmek istiyorum istediğim gibi yaşamak istiyorum yoruldum

• en azindan su an ki gibi siki yöntem olmaz telefon baglantisi daha cok olur onuda mecburi bahanelerle gecistirirsin rahat birakirlar diye düsünyiorum yurtdisimda yasadigim icin oranin yurt sistemlerinden hic bilgim yok sanmiyioru giris cicikslarin kontröl edilsin

• Umarım rahatlarım.

• sakın ailenin yanında üni okuma başka şehirde oku mutlaka.

1|0
    0|0
    • Başka şehirde okuyacağım ama sence rahatlarmıyım?

• İnstagramdada bulamazlar ki.

• neyse işte burada ya da tumblr de ya da ibstagramda ne fark eder ki tanıdık kimse görmedikten sonra ?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...