Annem çok tutucu bıktım yeter bir gelir misiniz?

Arkadaşlar nasıl başlıyım bilmiyorum ayda yılda bir dışarı çıkıyorum 6-7 den sonra geldim geçen sene nerde olduklarımı bilmlerne rağmen kıyamet koptu. Yatmama karışıyolar. Sevgilimden haberleri yok Grrçi şu an sevgilimde yok ama okuldaki bir hoca taktı banasoylerse annemlere hayatımın sonu geldi bir daha guvenmezler. Biz sana güveniyoruz senin mantıklı olduğunu biliyoruz diyolar ama nafile. Demin ben artık 18 im az karışık falan dedim. millet 12 den aşağı eve gelmiyor dedim sen oğlan çocuğumusun sanatçı çocuğumusun dedi bara mı gidicen dedi ki ben yılda bikaç kez çıkıyorum ondada 6- 7 sen önce evdeyim babam gelip alıyor. Annem önceden açıktın 3 senedir kapalı. Millet annesi kapalı kızının heryeri açık geziyor benim bir dar paça pantolon ne biliyim yasak işte ve güzel bir okulda okuyorum son sınıfım 18 yaşındayım. Nolacak sonum dışarı çıkamıyorum istiyorumdiğimi yapamıyorum üniversitede böyle mi geçecek. Yoksa universitye gidince gormezler rahatlarmıyım? Ağlıcam şimdi sinirden benim gibi sınırlarını bilen birininşn bunu yaşaması.. Yardım eder misiniz düşünceleriniz neler?

0|1

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...