Sevinsem mi üzülsem mi 😕?

Bugün vizeden çok düşük bir not aldım. Ve herkes çok şaşırdı çünkü benden beklemiyorlardı. Ohaa, nasıl olmuş, ben bile daha yüksek aldım... gibi tepkiler aldım. Defalarca ismimle aldigim notu aynı cümlede duydum. Hoşlandığım çocukta "sizene abi işinize baksanıza" gibi bir şey dedi. Şu an içinde bulunduğum duruma üzüleyim mi sevineyim mi ne yapayım bilemedim. 😒

Güncellemeler:
😐😐
😔😔

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Notu düzeltirsin öğrencilik hayatında olur böyle şeyler boşver. Biri düşük olur diğeri yüksek olur hep olan şeyler yani. Sen sevin bence , umrunda olmasan savunmazdı :)

1|0
    0|0
    • Ya evet öyle ama düşünüyorum birde kardeşi gibi görüp savunmuş olmasın ya 😄 sınıftaki çoğu kıza öyle yaklaşıyor çünkü

Erkekler Ne Diyor 10

• çalışaydında düşük almayaydın ''şimdi çalıştım yaaaa '' dersin nahh çalıştın mk 1 hafta ders çalışmayı çalışma olarak algılama.

0|0
    0|0
  • bizene

0|0
    0|0
  • amnnnn salla gitsin hiç önemi yok.

0|0
    0|0
  • üzül bence sen

0|0
    0|0
  • Takilma bu kadar

0|0
    0|0
  • sevin

0|0
    0|0
  • Hoslandıgın cocuga bir kere ver düzelir notların

0|0
    0|0
  • Kenardan kenardan yürü çocuğa

0|0
    0|0
  • seneye alırsın knks :D

0|0
    0|0
  • oda birşey mi bizim arkadaş lys de bana izmirin nüfusu kadar fark atmış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hoşlandığın çocuk seni savunmuş :)

Aşk hayatın için +1
    Eğitimin hayatın için -10

1|0
    0|0
  • Sevin ve üzül

0|0
    0|0
  • Sevin; )

0|0
    0|0
  • O da senden mi hoslaniyor 😳benim hoslandigimda beni savunmustu tuhaf bir his

0|0
    0|0
  • Sevin kizzz seninki seni kollamis baskalarina karsi sonucta not nedir ki finaller daha onemli zaten finalde yuksek alirsin

0|0
    0|0
  • Güzel güzel çocuğun dikkatini cekmissin bak :)

0|0
    0|0
  • Valla benim hoşlandigim çocuk 6 siniftayken okulun camini dusurdum kavga sırasında tüm sınıfı susturdu ve beni savunmustu bende çok sevinmistim ama sonrası kanka kardes misali olmuştu

0|0
    0|0
    • Kötüymüş tam araf :)

• Yok be çocukça bişey gülüyorum geçiyorum büyüdüğüm zamanda tüm o hoslandiklarim bana yazıldı bende bye ahahhaah

• Boşver yükseltirsin

0|0
    0|0
  • Cok mu caliskandin

0|0
    0|0
    • Evet 😞

• Ne okuyorsun diş mi anlamadım ama onunla ilgili elbet ek kitaplar vardır benim bolumumle ilgili ben rahatlıkla buluyorum

• Hangi bolum?

Yükleniyor...