Kapat

İki yüzlü insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz, var mı çevrenizde böyle maskeliler?

Arkadaşlıklarını kaybetmemek veya insanlara yaranabilmek adına çiftetelli oynayan insanlar fazlasıyla rahatsız edici değil mi? Dürüst olmak varken bu tür bir oyun niyedir anlayamadım gitti.

Var mı çevrenizde böyle maskeli balo katılımcıları?
İki yüzlü insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz, var mı çevrenizde böyle maskeliler?

1|1
21|28

En İyi Erkek Görüşü

• İkiyüzlülüğünü ve bunu kasıtlı yaptığını çözünce eğlence malzemesi oluyor. Canım isterse farketmemiş gibi davranıp, istersem ne mal olduğunu ve yalanlarını kısa bir cümleyle yüzüne vurabiliyorum :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• insan ırkının en karaktersizi bunlardır. sana gelip yüzüne gülen, arkandan demediğini bırakmayan kişiliksizdirler. yüzüne karşı söylemeye cesaretleri yoktur bunların. seninle birlikte gülerler, sohbet ederler, sevmedikleri kişileri sana çekiştirirler. iki gün sonra o çekiştirdiği kişilerle kanka olup seni dışlayan kişilerdir. uzak durulması gerekir. insana aşırı derecede zarar verir. hayatın her döneminde insanın karşısına çıkabilirler. tanıyamazsınız bunları. çok iyi numara yaparlar.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 27

• Günümüzde herkes kendi çıkar ve kendi amaçları dogrultusunda bencilce yaşadıklarını düşününce
    birçok kişide bu maskeden olması muhtemel..
    ve öyle iyi oyuncular ki hangisi maske hangisi gerçek yüzü
    fark edemiyorsunuz bile

1|0
    0|0
  • bu tarz insanları barındırmıyorum etrafımda

1|0
    0|0
  • şereften yoksun insanlar artık umrumda değil..
    var tabi ki böyle insanlar..
    işlerine gelince istediklerini benden alsınlar..
    neyse sinirlenmiyim.. böyle işte :)

1|0
    0|0
  • Bazen geç farkediyorum 2 yüzlü olduğunu hemen suç duyurusunda bulunuyorum savcılığa böyle karaktersizler ortalıkda fazla dolaşmasın diye..

1|0
    0|0
  • İki yüzlü insanlar tarafından kuşatılmış durumdayım

1|0
    0|0
  • Burdada var cevremdede. bitmez bu bukalemunlar

1|0
    0|0
  • Yüzsüz diyorum ben onlara

1|0
    0|0
  • Acıyorum onlara. Olamadıkları yüzlerini yaşatmak için çok çaba veriyorlar. Her zaman var oldu çevremde bu tür insanlar.

1|0
    0|0
  • Bir sürü var hatta yüzünde maske olduğunu unutanlarda var

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • olmazmı

1|0
    0|0
  • Bosuna Dünyada olduklarini unutuyorlar.

1|0
    0|0
  • Herkezin çevresinde mutlaka vardır benim çevremdede böyle insanlar var daha doğrusu vardı böyle insanları yanımda bulundurmuyorum

1|0
    0|0
  • Mütemadiyen xiktir ederim uzaklastiririm

1|0
    0|0
  • Ne diyosun sen yaaa üç yüzlü gördüm ÜÇ !!

1|0
    0|0
  • Her 2 insandan 1 i

1|0
    0|0
  • zararli insanlarla isim olmaz

1|0
    0|0
  • ne ikisi ne beşi eskidenmiş iki yüzlülük şimdi fırıldak top gibi

1|0
    0|0
  • 3. yüzlerini bulsam tükürecem :D

1|0
    0|0
  • çoooookk var

1|0
    0|0
  • Vardi yol verdim

1|0
    0|0
  • vaar çok. özellikle kızlar zaten nankör ve 200lüdür.

1|0
    0|0
  • Onlara biz dansöz diyoruz var tabi olmaz mı ama prim yapamıyorlar sonuçta benim yanımda

1|0
    0|0
  • Artık pat diye anlıyorum ve bunu yüzüne vurarak suratının aldığı şekilden inanılmaz haz alıyorum

1|0
    0|0
  • Ben ölemiyim
    Yudumlayı veriyorum

1|0
    0|0
  • Sen varsın ya

0|0
    0|0
  • 10 farkli maskem var hangisini seversin?

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 20

• Yeni tanıştığım insanları kendime o kadar yaklaştırmam. Mesafe koyarım arama. Mesafe olmayanlarda öyle bir durum yok şükür :)

1|0
    0|0
    • İlk başta ben de çok mesafeliyimdir yeterince tanıyabildikten sonra mesafeyi kısaltırım ki bu da bazen seneleri bulur.

• Bende de öyle :)
      Güvebebildiğim, ısınabildiğim zaman açarım kendimi. Yoksa zor.

• Çevremde yok çok şükür, olanla da iş gereği 1-2 saat zorunluluktan olurum. Sosyal hayatıma almıyorum öyle insanları. Sadece kafamı rahat ettiren insanlarla iletişimim sıkı.

1|0
    0|0
    • Huzur açısından en doğru yol. :)

• Yani bir iki uyarıyorsun baktın ki bildiğini okuyor yapacak bir şey kalmıyor. Yazık yahu benim ömrümden gitti uğraşçam diye hep :)

• Ay kıyamam canım ya :/

• Üzülüyorum. Düşünsenize, hiçbir zaman gerçekliği yakalayamadan ölecek insanlar onlar.

Asla istemezdim bunu. Benden de 2 tane mevcut, benim de ikiden fazla yüzüm var, ört bas ettiğim şeyler.. Ama hepsi kendimle ilgili, 2. Bir kişinin esamesi bile okunmuyor herhangi bir yüzümün kulaklarında.

1|0
    0|0
    • Dertlerimizi veya geçmişte yaşadığımız kötü şeyleri saklamak iki yüzlülük değildir zaten. :)

• vardı hepsını hayatımdan cıkardım

1|0
    0|0
  • Evet var ve görmezden gelip uzak duruyorum.

1|0
    0|0
  • İki yüzlü insanların iki farklı okyanus olduğunu düşünüyorum,, bunlardan biri yaz aylarında sizinle oynayan,, diğeri ise kış aylarında hırçın dalgalara sahip olan,,

1|0
    0|0
  • Cokk var

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Zor olmuyomu hergun hangi yuzunu yikayacagini dusunmek diye dusunuyorum

1|0
    0|0
  • Sürüyle

1|0
    0|0
  • Illaki vardir

1|0
    0|0
  • Tek yüzlü olan kimse mi var ki?

1|0
    0|0
  • Sağ gösterip sol vuranlar. Merhaba diyip arkamdan küfür edenler oldu elbet ancak ben duruşumla onlara cevabımı verdim her zaman vericemde.

1|0
    0|0
  • Evet var. Araya mesafe koyup mümkün oldukca uzak durmaya çalışıyorum.

1|0
    0|0
  • olmaz mı, bir sürü.

1|0
    0|0
  • Hepsine bastim tekmeyi

1|0
    0|0
  • Olmaz mı

1|0
    0|0
  • Hayır öyle bir derdim yok çok şükür :)

1|0
    0|0
  • Bence iki yüzlü insanlar yüzsüz insanlara yüz verirlerse sorun ortadan kalkar

0|0
    0|0
  • kimse iki yüzlüleri sevmiyor ama iki yüzlüler ganiii... asıl bu iki yüzlülük

0|0
    0|0
Yükleniyor...