Günümüz kizlarina güven olur mu?

En iyisi sevgiliyse bisiler yasiyor oyle boyle bu devirdede sevgilisi hic olmamis kiz milyonda bir smdi nasil guvenip evlencez size?

Güncellemeler:
biz istiyoruz diye bisey yasamak zorunda dglsnz bu bir nevi deneme testi size ama siz hemen yasiyorsnz

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• güven olmaz kanks

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Oldu oda seni bekliyordu zaten.. Sevgilisi olmuş diye güvensiz mi oluyor sen bu kafayla gidersen bekar yaşarsın hayatını.

1|0
    0|0
  • Evlenme madem

0|0
    0|0
  • haklisiniz valla eve her gelenle yatan bir arkadasim var ben olsam ben de guvenmem

0|1
    0|0
  • Gönlünde Allah korkusu tasısın ve vicdan sahibi birisi olsun, güvenebilirsiniz.

0|0
    0|0
    • orasi oylede bisi yasamadnmi bu zamana kdr yasadin

• yaşamayanı zor bulursun. sen yaşamadıysan zaten layıkını bulursun eminim. dua edin ümitsiz olmayın

• Evlenmiycdz

0|0
    0|0
  • Sevgilisinin olmasi, birseyler yasamasi güven eksikliği midir? Senin sevgilin olmadi mi? Birseyler yasamadin mi

0|0
    0|0
  • Kimseye güven olmaz

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Bizde erkeklere güvenmiyoruz

0|0
    0|0
    • lezbiyen olun bence

• Lütfen avrupalı kızlarıda alın ve gidin usandık artık :D

• bizde sizden mecburen katlaniyorz kokusmuslar😃

• Kismetini bekle😉

0|0
    0|0
  • Hic bisey yasamadim

0|0
    0|0
  • ben vardım ama beni de kaptılar kısa süre önce :) Evlenene kadar bekleyen kız bulmak zor ama ben de çok uğraş verdim evleneceğim adama sabretmesini öğretene kadar ve evlenilecek adam bulana kadar

0|0
    0|0
    • sevindm senin adina😊

• teşekkür ederim darısı başına :)

Erkekler Ne Diyor 4

• kardes mesele bir kadini yanlis yola girdi diye birakib gitmek degil. mesele o kadini yanlis yoldan cikarib dogru yola sokmaktir.

0|0
    0|0
  • Ahir zaman bunlar şimdi boleyse ilerisini dusunmek istemiyorum var yok değil herkesi aynı kefeye koyamazsin ben çok duyuyorum birlikte olalım deyince kızın ayrıldığını bıraktığını haklarını yeme şimdi.

0|0
    0|0
  • 4s kuralı 😉

0|0
    0|0
  • 😀😀😀 günümüzün erkeklerine güven olur mu? 😀😀

0|0
    0|0
Yükleniyor...