En son ne zaman nazar değdi? Hala değiyor mu? Değdiğinde nazar boncuğu kullanır mısın?

En son ne zaman nazar değdi?  Hala değiyor mu? Değdiğinde nazar boncuğu kullanır mısın?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Nazara ya da büyü türevi şeylere inanmam inancım gereği. Benim dinimde Allah'ın iradesinden daha güçlü bir irade yok. Kuranda tutmayacağı açıkça belirtiliyor.

1|0
    0|0
    • Hadislerede mi inanmiyorsun. peygamber efendimiz bir suru hadisinde bahsediyor

• @kaaveehanım Alakası çok peki sen hangi manada efendi diyorsun? O senden rütbe olarak yüksek değil ki? Peygamberler normal insanlardı. Bakmam gerekene baktım ben zaten"Allah'ın iradesi dışında hiçbir olay vuku bulamaz" her ayette vurgulanıyor. Nazarın Allah'la alakası yok zira o dünyadaki insanlara bela vermez açıkça belirtiyor ayetlerinde "İyilik benden kötülük sizden"diyor. Senin bu dediğin onun iradesini hiçe saymak olur.

• @kaaveehanım Makaleyi okuma vaktim olmadı ancak göz gezdirmende fayda var salona geçmem lazım sonrasında ajansla işim var buyur:

www.diniyazilar.com/.../

En İyi Kız Görüşü

• Öyle saçma seylere inanilmaz korursa allaha korur bir boncuk degil

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Nazar diye sakız çigniyorum o sayılır mı? Dilime değiyor

0|0
    0|0
  • arada

0|0
    0|0
  • Sürekli nazar var üzerimde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• nazar boncuğğunun engelleme gibi bir özelliğiğ yok kalıplaşmış birşey eger korunma istiyorsanız kıtmır kolyes kullanın onun vesilesiyle Allah korur.. araştırabilirsiniz gümüşçülerde ya da NT magazalarında bulunuyor kullanıyorum çokta memnunum

1|0
    0|0
    • Ben kullanmıyorum. Teşekkürler.

• Nazar boncugu doye bisey yok. batil seyleronlar. tam bir cahillik

1|0
    0|0
  • Kendini bile koruyamayan taş parçası benimi koruyacak insanlar cidden çok vahil

0|0
    0|0
Yükleniyor...