Arkadaşlarım beni dışladı? Ne yapmalıyım?

Çok güzel bir arkadaş grubum ve kız arkadaşlarım vardı. Her zaman çok iyi oldum ve her zaman ayrı ayrı herbirinin dertlerinde yanlarında oldum. Sonra nedenini anlamadığım biçimde beni ezercesine davranmaya başladı 1 2 tanesi ben de uzaklaştım biraz. Hiç umursamadılar. Bu uzaklaşma giderek arttı. Sadece bir tanesi yinede selam falan verip sohbet ediyordu. Ben de bu süreçte evlenip başka şehire taşındım. Hayatım herşey mükemmel. Arada yine iş için bu arkadaşların olduğu yere gitmek zorunda kalıyorum. İllaki karşılaşıyoruz. Benle arası iyi olan kız geçende olmayacak bişeyi sorun edip tavır yaptı. Hiç suçum olmamasına rağmen alttan alıp gönlünü almak istedim ama sanki hiç tanımadığım biri gibi benle tartıştı. Resmen sildi attı. Ben de artık sen bilirsin deyip çekip evime geldim. Ama çok canım sıkıldı. İnsanlar neden böyle. Herbiriyle diğerlerinden daha çok şey paylaşıp yardım ettim neden bu kadar değersiz kaldım. Hiç değerim önemim yokmuş.Üstelik gerçekten biişey yapmadım. Yapsam bile bir hata insan gelip ''canım şunu şunu yaptın ben darıldım'' dese hemen düzeltirdim. Onun yerine sildiler beni. Her gittiğimde oaraya bir tavırlar bir dışlamalar. Düğünüme bile gelmemişlerdi. Çok üzülüyorum.. Bir daha oraya gitmek istemiyorum. Kendimi ezilmiş hissediyorum.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Maddi durumun kotu olduğu için ya da giyinişin kotu olduğu için kilolu olduğun için ortama bir şey katmadığın için tam olarak ortama uymadığın için. şoyle duşun ben senin yeni ortamına ya da eşinin ortamına girsem beni ne kadar kabullenirseniz oyle duşunun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kadınlar her durumda çekemez olduklarını hareketleri ile dile getiriyor muhtemelen çok iyi bir evliliğin ve statü olarak çok iyi bir işin var hele bide toplumda sevilen bir bayansan sebepler gayet açık, seni sadece kıskandıkları için aşağılık kompleksindeler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• senin evlenmeni çok kıskanmışlar. ama zaten siz kadın milleti böylesiniz.

0|0
    0|0
  • Ks de bole tripler yok

0|0
    0|0
  • Boşver

0|0
    0|0
  • yeni arkadaş bul

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sende onları başka arkadaşlarınla kıskandır. Evlendin ya seni kıskanıyorlardır

0|0
    0|0
    • Bu kızlar o kadar evlenme merakı yani koca merakları varda o zaman erkekleri yerden yere vurmasınlar okuzdur vs diyerek. bir baktı diye yaygara koparmayını.

Yükleniyor...