Tesettürlü kadınlarda hoşlanmadığınız davranışlar nelerdir?

Tesettürlü kadınlar ne yaparsa hos karşılamazsınız BİDE KAPALI OLCAK deyimini hangi hallerde kullanirsınız?

0|0
15|43

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Guzel oldugumu hissettigimde ayni Zamanda seksiyimdir dememesi gerekir ! Duzgun kizlari lekeleme ! edepli cevaplar ver.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• Açıkçası benim sadece insanları soyutlayan bayanalara gıcığım kapalı olmuş veya açık olmuş ne fark eder ki mesela bir kapalı bayan açık kadına sen cehennemde yanacaksın günahkarsın diye ayıplaması ne kadar saçmaysa açık bir bayanında kapalı bir bayana cahil gözüyle bakması o kadar yanlıştır...

Kadın kadının destekçisi olmalı köstekçisi değil benim fikrim böyle...

Önemli olan kalp temizliği sadakat dürüstlük kavramlarıdır...

1|0
    0|0
  • Tesettürün anlamı süslerinizi kapatın demekken tesettürle süslenmeleri.. bacak bacak üstüne atmaları pantolon giymeleri toplum içinde sakız çiğnemeleri sigara içmeleri erkeklerle evlilik dışı el ele gezmeleri... vs...

2|0
    0|0
  • bazı kızları görüyorum tamam tesettürlü ama yani bu sadece kapalılar için geçerli değil bütün kızlar için geçerli... Tanımadığı toplum içinde kahkaha atan ve yüksek sesle konuşan kızlardan nefret ediyorum ( örnek: otobüs).. Birde elinden telefonu düşürmeyen sürekli saatlerce telefonda konuşan kız erkek farketmez hepsinden nefret ediyorum. Birde karşıdan karşıya geçerken veya yolda yürürken gözünü telefondan alamayan insanlara uyuz oluyorum :D

1|0
    0|0
  • aşırı makyaj..
    üstüne yapışan bir elbise.

1|0
    0|0
  • süslümanlık ve kafası kapalıyken gördüğüm çatallar

1|0
    0|0
  • Alevi olduğum için
    Adres bile sormuyorum , kapalı olanlara
    Benden uzak olsunlar mümkünse :)

1|1
    0|0
  • olacaksa dar giyinmicek cok suslenip püslenmicek adam gibi kapalı olacak hakkını verecek davranışları konusması ahlakı duzgun olacak

1|0
    0|0
  • Makyaj , dar ve rengarenk dikkat cekici giyinmeleri , erkeklerle fingirdesmeleri.

1|0
    0|0
  • başında ayet taşıdığının farkında olmamalısından...

2|1
    0|0
  • Bana çok itici geliyorlar birde yapmacık.. kendilerini beğenmiş farklıyım diye görenler hiç sevmem vallla

1|0
    0|0
  • en sevmediğim nedir biliyomusun ağzına sakızı alıpp sokak kadını gibi ses çıkarta çıkarta çiğnerler ya birde başını kapatıp altına yıtık kot giyenler var yapıyosan adam gibi yap açıksan açık ol kapalıysan kapalıı

1|0
    0|0
  • İnsanların bu tür yargılamaları bırakması gerek.. Kim ne yaparsa kendine yaparsa size ne mk

0|0
    0|0
  • bnce kıyafet konuları ablam kapalı lakin altında daracık kot var birde ulu orta alkol alanları gördüm da

1|0
    0|0
  • Dar giyinmelerini sevmiyorum dun bir tanesi string giymis resmen belliydi

1|0
    0|0
  • Süslümanlık, türban altına tayt, kafada hörgüç, parklarda sevgiliyle yiyişmek, neyse daha saymayayım, cümle git gide pisleşiyor..

1|0
    0|0
  • Mini etek aşırı makyaj parklarda sevişme

1|0
    0|0
  • Tesettür adabına uymaması. Haliyle aşırı makyaj yapması, kıyafetlerine dikkat etmemesi, hal ve hareketleri çok çok önemlidir. Tesettürlüyüm demek başını örtmekle ya da sadece bol kıyafet giymekle olmuyor.

0|0
    0|0
    • Tesettürlü bir fotoğraf paylaşmam tesettürlü oldugum anlamına gelmez yanlıs ithamlarda bulunma!

• O zaman başkasının fotoğrafını kullanma gibi bir hakkında yok. Hele ki böyle bir fotoğraf. Başkalarını lekelemek ne hakkın ne haddindir!!!

• seni ilgilendirmez buda senin haddin degil !!! benim kimsenin fotoğrafını paylaştığım falan yok.

• evleneceğim kız kapalı olucak
    tesettürlü kadınlar her yönüyle kapalı olmalı

1|0
    0|0
  • Yapmacık hareketlerinden

1|0
    0|0
  • http://hizliresim.com/YkdjO2 bunun gibi olmasınlar yeter :D Türbanı kirletmeyecek herşeyi yapsınlar bence özgürce

1|0
    0|0
  • Hayvan gibi sakız çiğnerlerse

1|0
    0|0
  • En anlaşılabilecek kısmı tesettürün amacından şaşmayıp çok süslenmemeli, gösteriş amaçlı kapalı olmamalıdırlar. Ayrıca hal ve hareketlerine dikkat etmelidirler.

0|0
    0|0
  • Aile zoru ile kapanan lar belli oluyor zaten.
    Ama ben kimseye o lafı demem. haddim değil

1|0
    0|0
  • kalıbının insanı değilse hoşlanmam

0|0
    0|0
  • Aşırı makyaj yapmaları

0|0
    0|0
  • genel olarak kıyafet seçimlerini başarılı bulurum uzun kot etek çok itici oluyor sadecee

0|0
    0|0
  • Olgun değiller

0|0
    0|0
  • kişilige göre degişiyor çok hanım hanımcık olanınıda gördüm çok kaba ukalasınıda gördüm ama tek gıcık kaptıgım şey büyük poposu ya da gögüsü oldugu halde dar giyinmesi hiç yakıştıramıyorum.

0|0
    0|0
  • Ne turbanlilar bilirim beyni kaşar, ne aciklar bilirim muslumana on basar.

0|0
    0|0
  • Fazla makyaj.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• Bazıların 2 yüzlü olması mesela Antalya'ya gidince açılması veya her şey dar veya çok renkli giymesi. Makyaj fazla belirgin olması. Bana göre renkli yaşamak en iyisi ama...
    Bu konuda pek ön yargılı değilim çünkü ben tesettürlü olamazdım, başarana helal olsun diyorum.

0|2
    0|0
  • Bence bir kadın o sorumluluğu alıp başını kapatıyor sa o başörtüsünün gereğince davranmalı. Bazen bakiyorum parkların vs. Yanından geçerken kapalı kızlar sevgilisiyle yakınlaşıyor falan tamam bunu açık kadinlar da yapar ama kapalı kizlarin sorumluluğu daha fazla bence bazen onun arkasına sığındıklarini dusunuyorum

1|0
    0|0
  • çoook dar giyinmesinler aşırı makyaj yapmasınlar özellikle bordo vb rujlar sürmesinler ve içki içmesinler

1|0
    0|0
  • Kapalı kadınlarda değil de kadınlara kufurlu konuşmayı erkeksi davranmayı sigara icmeyi yakistirmiyorum

1|0
    0|0
  • Neden açık kadınlarda hoşlanmadığınız davranışlar nelerdir diye konu açılmıyor hiçbir zaman?

Tesettür değil de direkt kadınları baz alsaydın ya. Şu kafalarınız ne çirkin.

0|0
    0|0
    • Kafanın cirkinliginden degil acık kadınlar ne yaparsa yapsın dışarıdan baktigimiz zaman onun hangi dinden oldugunu bilmiyoruz mesela farkli bir dine inanıyordur müslüman degildir mesela fazla acık olması sigara içmesi küfür etmesi o kadın ve onun gibiler için normaldir belkide biraz soru yanlis müslüman bir kadının yapmaması gereken haraketler denmeliydi ama bunu kötü kafa ile adlandirmamak gerek.

• Bunu kast ediyorum zaten, dini, ırkı fark etmiyor, hiçbir kadına küfür yakışmaz ne münasebet. Yine yanlış, yine yanlış kafanız.

• Ama müslüman ve hele ki tesettürlü kadınların hal ve tavirlarına dikkat etmeleri gerek

• Küfür

1|0
    0|0
  • Kahkaha atıp makyaj yapıp dar giymesi

1|0
    0|0
  • söyle bir deyim var bizim kız bizden kaçar kafasını örter g*tünü açar
    böyle olmasın kapalılar

1|0
    0|0
  • Ergen gibi selfie cekilmeleri fazla sacma

1|0
    0|0
  • Karismam ben ne yapsa yapsn

0|0
    0|0
  • Makyaj pantolon

1|1
    0|0
  • Sevgili ile el ele gezerse
    Basi kapali oldugu halde dar kıyafet giyerse

0|0
    0|0
  • başı kapalı olsunda ne yaparsam yapıyım çoğu sağda solda öpüşeni mi ararsın daha neler neler

1|0
    0|0
  • Kapaliyim ve bayramda lacivert ayak bileklerime kadar uzun elbise giymistim üstünde de aynı uzunlukta renkli bir yelek vardı lacivert eşarp takmıştım ustune de bu şekilde dışarıya çıkmıştım ama hiç bir hattım belli değildi dışarıda iki kişi yanımdan geçerken birisi sesli bir şekilde kapalılar renkli giymesin gibisinden bir şey dedi o gün o kadar kötü oldum ki artık feracesiz dışarı cikmiyorum yaptığım yanlış değildi ama zoruma gitti o lafı

1|0
    0|0
Yükleniyor...