Bu site toplumun ahlakını bozmadı mı?

Bence bozdu. Kızlar saçna sapan sorular sormaktan bıkmadı. Yok erkek arkadaşım beni gibmiyor yok sevgilimin ki küçük ayrılsam mı? Felan.

Bir de teşhirci tayfa var. Sağolsunlar kadın bedenini onlardan ögrendik. Türkiye nin c*nsel acıdan nasıl bir memleket olduğu (eşek gibme, damacana,ördek, kaz) belli. Bir de burada gezinip saçma sapan şeyleri okuyarak hepten kuduruyorlar.

Burdaki çogu insan farkında bile olmadan başkalarını günaha sokuyor. Toplumun ahlakı bozuluyor. Mahremiyet kaybediliyor. İnsanlar artık birbirlerine se*ks objesi olarak bakmaya başlıyor. Aşklar kaybolup , günlük ili*şkilere özendiriyor vs. Daha da uzar gider bu.

Ya bu siteye adam gibi katı kurallar getirilir. Ya da sitedeki belli konular tamamen engellenir. Biz meraklı değiliz senin kocanin kaç posta attığına veya sevdigin fantezilere.

Okudugunuz için teşekkürler

(Eminim bu soruya da 3 5 görüş anca gelir. Neden? Çünkü meme yok bacak yok gogus yok kaslı yakışıklı erkekte yok)

2|0
9|16

En İyi Kız Görüşü

• Evet sitenin bir kısmı toplumun ahlakı bozuyor haklısın. Soviyetlerde bizim toplumun ahlakı iyi seviyede duruyordu ülkeme amerikan kültürü sokmuyorlardı acayıp derecede sansür vardı her insanı sistem meşgül ederdi falan filan. Sistem çöktükten sonra her konu karmaşık farklı oldu halk pseudo amerikan oldu, herkes zevklerine renklere koştu hala da koşuyor. Bir taraftan herkes doyumluğa ulaşıp rahat oldu ama ahlakı pek kalmadı herkes bireysel kendi kendine ahlakı buluyor. Aynı durum Türkiyede gözlüyorum artık eski baskıdan herkes kurtulmak istiyor ama herkesin temeli sağlam değil. Bu fazla özgürlüğe hiç kimse hazır değil, yani az ve fazla hiç bir şey işe yaramadı. Temeli varsa insan kendini kurtarır aksi takdirde akar gider.
    Siteye gelince sanırım bu tür siteler cinsellik konusunda 2 cinsin görüşü tanık olmaya hak veriyor, gizli kapaklı hayalleri görünce ben de aynı düşünmüştüm demek ki yalnız değilim v. s. Bazı insanlar cinselliğe bu kadar ilgi görünce eğlenceli veya fazla aykırı soruları sorup şoka uğratmaya çalışıyor veya bu konu daha fazla genişlemeye çalışıyor. Yaş sınırı olmalı çünkü olgun kişi kötü veya iyi tarafı ayıklamayı biliyor ama küçük yaştaki çocuk sağa sola bakmadan düz bakar, kafasını karıştırmış olabilir.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın.

Buradan 15 yasında bir kızla tanıştım konuyu sekse getiriyordu. Daha cok küçük olduğunu vesaire söyledim.

Kız bana bu siteye girdikten sonra cok değiştiğini söyledi. Buraya girmeden önce böyle olmadığını.

Buda senin söylediklerinin kanıtı.

Ama bunun sebebi sadece site degil ben türk erkeklerinin abazanlıgından kaynaklandığını düşünüyorum

0|1
    0|0
    • Aynen oyle. Insanlar toplumda bastirdigi duygulari burada aciga vuruyor

Kızlar Ne Diyor 8

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 15

• Zaten bozuk olanı gözler önüne sermiş olabilir.
    Ama beğenmeyip, çok ahlaklı olup siteyi eleştirip hâlâ burada duranlar da ayrı bir komedi. Buradan bakınca komik görünüyor :)

0|2
    0|0
  • Sende cinsellik ve nasılım konularını engelle benim gibi. Boş ver..

0|1
    0|0
  • Kesinlikle.

0|1
    0|0
  • bozmaya başladıı

0|1
    0|0
  • çoğu 18 yaş altı abaza ve kaşarlardan oluşuyo liseli kafası yani hepsi

0|1
    0|0
  • Ayni fikirdeyim

0|1
    0|0
  • Toplum zaten bozuktu 😂 burda sadece ortaya çıkıyorlarr

0|1
    0|0
  • Ne işin var burda o zaman hala, güle güle kardeşim

0|1
    0|0
  • ilgili konulari engelle olsun bitsin

0|1
    0|0
    • Bencillik olur bu. Burda cogunluk soz konusu

• Yo cogunlukta ayni seyi yapiyor bu siteyi kuranlar insanlarin bir birine yardim etmesi icin kurmadi ticari amaclari var ve ilgi cekmesi gerek ki reklam gelsin uye gelsin amac bu begenmedin sorumu var şikayet et ya da konuyu engelle

• Hepsi engelli zaten
      Tesekkurler

• Bu site sadece bozulan toplumu yansıtıyo kardeşim

0|1
    0|0
  • isyan çikarip siteyi ele geçirelim

0|0
    0|0
  • Dun sabahtan aksama kdr burda takiliyrm konu hep cinsellik cinselk baska bsy degill en cokta kizlar soruyor yahuu ne azgn cikti bunlar

0|0
    0|0
  • evettt

0|0
    0|0
  • Ahlaksız bir topkumu deşifre etti

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...