Gençlik nereye gidiyor?

özellikle 93 ve sonrası dogumlu kızlar nerede evli, sevgilili bir erkek gorse gozunu dikiyor. Yemin ederim hiç birinde haysiyet, karakter kalmamiş. Biz böylemiydik 80dogumlular olarak, ne bileyim kendimizden 5 yas buyuk birine abi derdik, arkadasımızın sevglisiyle tanısınca utanır sıkılırdık.. Eskiden biriyle çıkmak vardı simdi biriyle yatmak var, yeni nesil etrafımda duydugum tüm kızlarımız sevişiyor, uyusturucu kullanıyır, yuva yıkıyor hatta orgy yapiyor. Hepinizden midem bulaniyor.. Seviyesizsiniz

Güncellemeler:
evde mi kaldın diyen arkadaslarım, evde kalmak nasil bir sözdür? 3 yıllık bir birlikteliğim var ama sizin tek derdiniz kendinizi birine yamamak galiba?

0|1
15|42

En İyi Erkek Görüşü

• ülkede hızlı bir batılaşma mevcut (._.) batının rahatlığını taklit ediyor millet... yaw ben üniversite okumak için 1000 km batıya gidince anladım olayı :D batıyı batı meraklıları işgal etmiş (._.)
    bilmiyorum ben köyde büyüdüm diye öyle geliyor bana olabilir... belki trabzon merkezde de oluyordur böyle şeyler :D ama üniversiteye başlayana kadar ilişkiye girmeyi bırak evlenmeden öpüşenleri duyunca şaşırıyordum... ağzım açık kalıyordu :D ne yapıyor lan bunlar diyordum :D
    okul için çıktım dışarıya millet patır patır sikkişiyor sevgileleriyle :D seslerinden uyuyamadığım oluyor :D hiç şaşırmıyorum artık...
    bira rakı filan içeni duyduğumda şaşırırdım :D ne yapıyor lan bu derdim :D şimdi o da şaşırtmıyor hiç :D

ben içmiyor ve sikmiyorum neyse ki :D uçkurumun namusunu koruyorum hala :D

ülen evli olduğunu bile bile bir arkadaşa sürekli kendini siktiren kız tanıyorum -_- evli olduğunu biliyor çocuğun -_- onu geçtim evle barklı adamsın sen neden karşılık veriyorsun --_--
    aynısını eşi yapsa ne olur acaba :D :D

konuyla alakasız oldu biraz ama içimdekileri dökeyim dedim :D :D

köyde çok mu masum yetişmişim ben yaw :D :D
    ama şimdi gördüğüm duyduğum şeyler pek masum değil (._.)
    neyse bil ama yapma demişler :D :D
    ben de biliyorum şimdi kötü ve iğrenç şeyleri ama yapmıyorum :D :D :D
    yapmam da herhalde (._.) büyük konuşmayayım yine :D :D ne olacağı belli olmaz :D :D

1|0
    0|0
    • çok haklısın... Ama ben daha batıya da gittim böyle değil, yuksek lisans yaptım londrada kimse böyle değil :( Erkeklerde kadınlarda birbirine çok saygılı ve kalite akıyor

En İyi Kız Görüşü

• İyi miydi peki o dönem? Tamam bugün kötü ama geçmiş güzellemesi yapmak da neyin nesi 😂

Sürekli geçmişe özlem, geleceğe hasret cidden baydı. Yapan var o ahlaksızlıkları yapmayan da, genellemek doğru değil. 😊

2|0
    0|0
    • bence o dönem cok iyiydi,80 ve 90 farkı sadece tr gibi gelişmekte olan ortadogu ülkelerinde var, mesela fransada yok almanyada yok , biz görmemişiz, özentiyiz

• Özentilik konusunda haklısın da maalesef zaman makinesi de yok, yaşayıp göreceğiz işte

Erkekler Ne Diyor 41

• yeni nesilin iyi olmadığı bir gerçek ki hepsini bu şekilde yaftalamak bize yakışmaz..
    iyi olanı var kötü olanı var.
    unutma, bizim zamanımızda da vardı bunlar..
    tek farkla, o zamanlar gizliydi şimdi açık..

1|0
    0|0
  • 80 90 dogumlalarida gordum bence iş kisinin karekterindé biter. 96 97 vs internet çağıni direk yasadiklari icin ve gunumuz sartlarinda istedigi kisiye bir tık oteden ulasabilindigi icin biraz fazla olabilir ama genel olarak kişinin karekterindé olay biter.

1|0
    0|0
  • sanamı kaldı kurtarmak onları?

allah akıl fikir vermiş aklını kullanmıyorlarsa kendi sorunları..

uyuşturucuyu içiyorsa ölür geberir gider..

26 yaşındayım şuana kadar sigara bile içmedim? nie içemezmiyim içerim ama ne gerek var kendime zarar vermeye..

ölen ölsün kalan kalsın beyin yorma derim ben sen kurtaramayız dünyayı veya değiştiremeyiz..

1|0
    0|0
  • Pislik liselerden yayılıyor
    Baba olmak zor hadi açıktan oku de okumazlar ki bunlar ipe sapada gelmez

1|0
    0|0
    • çok dogru :) bir de evde mi kaldın gibi yorumlar yapmıslar kalitesiz edepsizler

• klavuzu karga olanın burnu b. ktan çıkmazmış 15 yıldır ahlak ve aıle yapısını çökertmen ıcın elınden gelenı yapan yonetım sayesınde yenı nesıl böyle egıtıldı

1|0
    0|0
  • Simdiki kizlar cok fena

1|0
    0|0
  • hemde ne ucmak kinamamak icin yazmicam ama cook fazla yanlisa dusen kiz ve cok yalnisa fusen haysiyetsiz erkek var bunlar yuzunden aileler yikilyo

1|0
    0|0
  • Edep ahlâk bitmiş, bellidi zaten yaziyor kıyamet alametleri bunlar hep..

1|0
    0|0
  • Kesinlikle haklisin eskiden erkekler kosardi simdi kizlar sevismek icin erkek pesinde geziyo

1|0
    0|0
  • Malesef bu saydıkların sadece küçüklerde değil, bizim jenerasyonda da çok var..
    İnsanların çoğu "serseri" gibi davranıyor.. Yuva kurup çocuk sahibi olmayı çok istediğim halde düzgün birine rastlayamıyorum.. Hepsi iğrençler.. Sorumsuzlar.. Yalancı ve sadakatsizler.. Aynı anda bir sürü kişiyi bir arada yürütmekten ne zevk alıyorlar anlamıyorum.. Toplumumuz gerçekten bitik.. :/

0|0
    0|0
    • Daha bu sabah birine yol verdim.. Her yaz sürekli yurtdışı gezilerine gitmek nedir abi, hiperaktif misin? Kır kıçını da bir karnıyarık yapmayı öğren..
      Ayrıca Türkiye'nin suyu mu çıktı? Aynı deniz, aynı güneş, aynı cafe, aynı caddeler, aynı binalar burada da var.. Spagettiyi italyada yiyince boyun mu uzayacak? Gotü boklu spagetti işte.. Töbe töbe nimet hakkında da ileri geri konuşturuyorlar..

• adam himalayalara gitmiş, bir o manzaraya bak orayı yaşa yok hemen foto çekipatma peşindeler

• Çünkü kendileri için değil, elalem için yaşıyorlar..
      Bu arada başka bir yorumun altına "evlenmek ve çocuk yapmak istemiyorum" demişsin ama aslında tam tersini yapman gerek..
      Ben şahsen düzgün bir aile kurup düzgün evlatlar yetiştirmeyi bu kötü dönemde "ulvi bir görev" olarak görüyorum..
      O kötü nesil nasıl olsa evlilik ve çocuk gibi şeylerle uğraşmadığı için eninde sonunda soyları tükenecek..

• bu zamanlar 97 98 99 lu kızlardan korkmak lazım

1|0
    0|0
  • bir kız olarak bunu gördüğün için seni tebrik ediyorum

1|0
    0|0
    • bir de yorum atıyorlar evdemi kaldın diye :) hepsi arsız

• Günün sorusu

1|0
    0|0
  • Simdiki nesil nesil degilki mk. Ben 1990 dogumluyum cocuklugumuda ergenligimide dolu dolu yasadım. Son sanslı nesil bizdik. Simdikiler MaI Gelmiş maI Gidiyor

1|0
    0|0
    • aynen hepsi instagram görseli mk

• Allah yardımcımız olsun durum vahim ben de söylüyorum bunları.

1|0
    0|0
    • evlenmek ve çocuk yapmak istemiyorum bunları gordukce

• o zamanlar bir başkaydı sokakta oynardık

1|0
    0|0
  • Katılıyorum. 90 ve sonrası nesil ahlaki bir çöküntü içerisinde

1|0
    0|0
  • şair burda ben namusluyum bunlar kaşar diyor.

2|0
    0|0
  • Maalesef bizde ayak uyduruyorz

1|0
    0|0
  • Kasarlaşmış hepsi o yüzden asla evlenmicem

1|0
    0|0
  • kızlar kafayı bozmuş valla :D

1|0
    0|0
  • çoçuğu yetiştirme ilgilenme alakalı olma çok önemli.. başı boş bırakmamak lazım kızı da erkeği de

1|0
    0|0
  • orgy yapiyor bu ne demek harbiden cahil kalmışım? Ahir zaman kardeşim yapcak bişey yokki :S

1|0
    0|0
    • 20 25kişi seks yapıyorlar kanka

• evimin hemen dibinde bir lise var baya muhappetini ediyorlar balkondan cok rahat duyuluyor :(

• Kanka Allah ıslah etsin ne diyelim haya edep adap kalmamış

• kardeşim sana gönülden katılıyorum haklsın

1|0
    0|0
  • o yüzden hristiyan türk olmayan kız alacam :D

1|0
    0|0
  • 93'lü olarak görgüsüz büyümedim. o yüzden ben'de kınıyorum.

1|0
    0|0
  • çok doğru bir noktaya değinmişiniz tebrik ederim haya kalmamış kimsede

1|0
    0|0
    • liseler fuuş yuvası :( yazık kardesime uzuluyorum

• sahip çıkmak lazım dikkat etmek lazım

• Benim hatırladığım zaman da aynıydı şimdi tek fark teknoloji ve ulaşmak daha kolay 80 doğumlarda da vardı anlattığın tipler boşuna genelleme yapıyorsun bence

0|0
    0|0
  • ائنرنر ہےلع سہنئمئز جیچ جائیر دعگیل.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 14

• Bende kendi neslimi anlayamıyorum.

1|0
    0|0
  • Özgürlüğü seviyesizlik yapmak sanıyolar

1|0
    0|0
  • Cok haklisin

1|0
    0|0
    • kusura bakma beybi , üstteki arkadas yoruma kapamıs kendini burdan yazmak zorunda kaldım @yırtık-konvers evde kalmadım canım , ayrıca evde kalmak nedir bu hayatta tek düşündüğün birine yamanmak mı?

• Biz 89 doğumlular hakkında ne düşünüyorsun diye sormaktan alamadım kendimi..

1|0
    0|0
    • 89-88-87 bunlar iyi insanlar bence burcu gercekten

• ne kadar yargılayıcı ve genelleyici iğrenç bir soru. sizin jenerasyonunuzda da var çürükler. merak etme. bizimkinde de var. sanki biz bulduk orgy yapmayı dolanıyoruz sizin zamanınızda hiç yoktu. az çevreni değiştir ben denk gelmedim yuva yıkan orgy yapana ve uyuşturucu kullanana. böyle bir genelleme yapıp diğer insanların ahını aldığın için sen daha seviyesizsin. lütfen engelle beni gizli olduğun için yapamıyorum. bir daha saçma düşüncelerini görmek zorunda kalmayım bu sitede.

0|0
    0|0
    • ozaman sen biraz cevreni değiştir neler olup bitiyor bak , ben istanbulun gobegindeyim, hepsi boyle, bir sey yasamısım ki konusuyorum. Sorum iğrencse neden yorumla cevaplıyorsun?
      ayrıca sen 26yasındymıssın 93 ve sonrası için fazla yaslısın..

• Karanlık bir kuyu dibine gitse iyi olur bazı abaza gençler

1|0
    0|0
  • Bunu direk 93 sonrasını hedef alarak söylemen pek doğru değil haklı olduğun noktalar elbetteki var ancak bunun yaş, yıl kavramıyla pek ilgisi yok insanın kişilik karakteriyle ilgili bir durum

0|0
    0|0
  • Anne baba düşmüyor üstüne

1|0
    0|0
  • Senin o genellemene edeyim.
    Evde mi kaldın yoksa ondan mı çırpınışların?

1|0
    0|0
  • Haklisin ama genel konusma bncee..

1|0
    0|0
  • Lakin , "hiçbirinde karakter, haysiyet kalmamış" lafınızı kınıyor, iade ediyorum !!

0|0
    0|0
  • Orgy?
    Haklisin ablacim

0|0
    0|0
  • Yazık yazık bir düsündüm de galiba öyle var bikac tanidigim 90 kusur dogumlu

0|0
    0|0
  • lol neden bu kadar kinlendin, 80li yarin biz 90lilara mi goz koydu yoksa

0|0
    0|0
    • erkek arkadasım türk değil , bu yuzden doymuş siz 90li turk kizlarina kalmamıstır eminim. Ayrica şairin burda vurgulamak istediği : ''neden 90lı kızlar 80li yarimize yazıyorlar'' aklın beyninin içinde olsaydı anlardın ama vajinanda gibi

• dhdhdhdhhdhdhdh neden kizdin be djdjjdjdjdj Ahlaki degerlerin yozlasmasi yas ile alakali bir durum degildir ama.

• amacım kızmak değil siz gerizekalılara biraz bir şey ogretebilmek.

Yükleniyor...