Gece 2de yardim isteyen yabanci? Sen olsan ne yapardin?

Arkadasimi eeve birakiyordum arabamla.. yagmur bastiriyor... gecenin 2si ve arabmi durduran yabaci?

Kiz agliyor. Yardim edin dedi. Beni eve birakin dedi. Ve sofor dedi.. benim evim... da dedi hemen kosede ama bahseti yer oldumuz yerden 1 saat uzaklikda.

Cok kotu bir hali vardi ama gecenin bir yarisi tanimadim birini nasil arabama alim
Alsam dedi yer uzak yeterlumpetrolum yok
Arabayi kenara cekdim burda duramam suraya yuru dedim cekdim gelmed eee sofor dedi etrafda baska kimsede yk? Bende korkdum basdim gitim.. polisi aradik arkadasimla ve kizin yardma ibtiyacinoldunu korkdumuzdan almadik dedik

Doru mu yapdim acaba? Hani korkdum ama uzuldum. Sonra kardesim aradi kapida biri var nerdesin korkuyorum diye aradi eve hemen yetisdim kimse yok ama kapiyo bir calmis. Ne olabilir ne alaka? Keske yardim etseydim ama polis hemen geldi ben gordum aradimzda. Burda benim kaldim yerde olay cok oluyor ceteler kandirmalar felan bilemedm..

Siz olsaniz ne yaapardiniz?

0|0
8|20

En İyi Kız Görüşü

• Malesef öyle bir konumdayiz ki yardım edilecek kim ayırt edemiyoruz ve yardım edeceğine bile bazen pişman oluyorsun belki yardıma ihtiyacı vardı ama başı büyük beladaydi sonrası senin de basın belada adamın biri vurulmuş sokakta cebimde adresim bulunmuş demiş ahmet kaya o misal 😂 bayan erkek fark etmez devir öyle bir devir ki leş

1|0
    0|0
    • Kesinlikle polisde almiyatak iyi yaptimi soyledi. Sadece kendimi degil yanimdaki arkadasimjda tehlikeye atabilirdim. Ve yoklamaya gitilerde

Erkekler Ne Diyor 20

• kimseye güven kalmamış alır polis merkezine bırakırım

1|0
    0|0
    • Isde onu yapamam. Ki zaten arkaya bkiyordu hani arkada kapi var mı diye sanki olsa atlicak. Soruma cevap vermiyor. Kendimi degil sadece ke dimi gecdim arkadasjmi tehlikeye atamam. Arabayi musait yere cekdim gelmedi oyle bakdi... bende basdim napim :/

• Zar zorda olsa anladım ,
    Olayın özeti ;
    Yolda biri varmış , almamış , şimdide vicdan azabı çekiyor : Siz olsanız ne yapardınız.

Amma uzzattın ya soran :D

1|0
    0|0
  • Merak etme bir sıkıntısı varsa polis yardim etmiştir ayrica en iyisi yapmişsin polisi arayarak çünkü iyi insanlarin başina bazen bu şekilde korkunç olaylar geliyor dikkatli olmak lazım.

1|0
    0|0
  • En doğrusunu yapmışsın.. ama o saatte dışarı çıkma bir daha

1|0
    0|0
  • Almamakta hakliymissin.

0|0
    0|0
  • Bence dogru yapmissin

0|0
    0|0
  • Onu bilmiyorum ama kanka bir turkce dersi sart sana ki bunu ben soyluyorum mk

0|1
    0|0
  • haklısın doğru yapmışsın da sofor dedi derken ne demek istedin onu anlamdım yani aracı başkasımı kullanıyorfdu ve artık kimseye yardım edemeyecek durumdayız

0|0
    0|0
    • Bende anlamadim ne dedini.. daha cok urkduk hani soruma cevap vermiyordu. Anlamiyordu sanki. Sadece arabay binme odakliydi. Arka kapiya bakiyordu var mı diye ama benim araba iki kapili. Ve dedjm yere gelmedi. Bakdi ama gelmed bende basdim

• türkçe çok zayıf türkiyede geçmiyormu bu olay yani seni anlamakda zorlanıryorum

• Yurt disinda mi yasiyorsun?

0|0
    0|0
    • Evet.. yazimin kusuruna bakmayin

• Yoksa türkçeöğretmenine sağlam sövecektim :D
      Bence anında polisi araman iyi olmuş.
      Polisi arayıp böyle bir ihbarda bulunup sonucunu sorabilrisn.

• doğru olanı yapmışın... sen ona götürmesende yardım etmişin polisi arayarak...

0|0
    0|0
  • poşis aradıysan polis gelinceye kadar beklemen lazım dı

0|0
    0|0
  • En iyisini yapmışsın. ;)

0|0
    0|0
  • İyi yapmissin

0|0
    0|0
  • doğru yapmışsın bende almam

0|0
    0|0
  • Sen önce bir rTürkçe kursuna yazıl iyice öğren öyle yaz hiçbişey anlamadım.

0|1
    0|0
  • cok iyi yapmışsın dunyaynın cıvısı cıkmıs

0|0
    0|0
  • En Doğru olanı yapmışsın.

0|0
    0|0
  • Polisi gorduysen sorun yok bence

0|0
    0|0
  • Arabaya alsaydin ve polis merkezine biraksaydin,2 tane herife 1 kiz ne yapacak ki.

0|0
    0|0
  • Sen doğru olanı yapmışsın o kadının bir örgüte bağlı olup olmadığını bilemezdin sizleri kandırıp arabahıza binip hepinizi uyutup iç organlarınızı alıp satmayacağı belli değildi polisi aramak en mantıklısı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Iyi yapmışsın bence

1|0
    0|0
  • Polisi aramakla iyi yapmışsın.

1|0
    0|0
  • Iyi yapmissin o kisi belkide tuzak kurcakti planini gerceklestiremedi olabilir yani

1|0
    0|0
  • Ben almazdim

1|0
    0|0
  • polis gelene kadar beklerdim başını..

1|0
    0|0
    • Dusundum ama. Korkdum. Arabyi musait bir yere cekdim ve oraya gelmedi ama bakiyordu. Anlamadim. Korkdum. Benim arkadasimi birakmam 10 dakikami aldi o zamana kadar maahalede 3 polis arabasi geziyordu zaten :/ geldimde

• super. sorun yok. yardıma zorunlu degılız ve baskalarının karması

• ndan sorumlu degılız ;) ıcın rahat olsun. algılar önemli korkmussun ıste

• Bende koreliyim ama türkiyede yaşıyorum ben olsam arabama alırdım ^.^ :)

1|0
    0|0
  • Türkçeni s... senin

0|0
    0|0
Yükleniyor...