İçkiyi çok içtiğinizde neler hissediyorsunuz?

Dün doğum günümdü , evde boş boş oturacaktım hiç birşey yapasım yoktu.

3-4 ay önce Swarm da konuştuğum biri vardı , bugün o yazdı bana. Gel , görüşelim diye. İlk başta istemedim ama baya ısrar edince tamam dedim.

Buluştuk akşam 5 buçuk 6 gibi , arkadaşının evine gittik. İçki almış hem de votka. 3 duble içtim , bide onun kadehini de içtim.

Amacım sarhoş olup can sıkıntısından kurtulmakti. Sarhoş oldum ama komediydi.

Lavaboya girdim elimi yüzümü yıkamak için yere yapıştım resmen. Çocuk gelip kaldırdı beni , sonra çıktık evden. Evin önünden ayrilcaktik ama ben yuruyemiyorum diye benimle metrobuse kadar geldi. Yolda ağaca carptim , yere yapıştım. Sonunda çocuk koluma girdi metrobuse binene kadar bekledi.

Sarhoş oldum kisacasi ve cok güzeldi , güzel bir gün geçirdim.

Bu arada görüştüğüm kişi sadece arkadaşım , duygusal anlamda veya diğer anlamda yakinlasmamiz olmadı :)

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• haftada bir içerim 3-4 arkadasla ne kadar fazla içersem içeyim hiç sapıttığım olmamıştır bir kez senin şekil sapıtacağım tuttu ondada 10 kişi var ortamda :dd baktım bizimkilerden biri kusuyo karşımda ben buna güleyim derken yerdeki taşa takıldım ağzımın ortasına yere bir kapaklanmışım ön diş kırıldı pert :dd
    bana anlatıyolar ondan sonrasını o derece bitmişim :DDD
    sizin yüzünüzden dişim kırıldı kırmayan o... falan bunlar dislerini kırmayınca sonra iyice sinirlenmişim kendine güvenen varsa gelsin karşıma demişim kendi arkadaşlarıma la :DD yukardan kız bakıyo demisler kıza dönüp yurdun penceresindeki kıza gir la iceri o.. demisim :ddd

0|0
    0|0
    • Oha :D Ben bir iki defa icmistim. O da arkadaşımla gitmiştik , arkadaşım zengin biriyle takılıyodu o götürmüştü , küçük Boy bira icmistim. Bir keresinde de yılbaşında arkadaşımın evinde bir şişe bira içtim. Tatile gitmiştim , bir iki kez bira , bir defa da şarap içtim.

Ama sarhoş olacak derecede ilk kez içtim. Lavaboya girmiştim , yere yapistim. Gelip kaldırdı çocuk , sonra dışarda da bikaç kez başım döndü.

Caddeden geçerken de hızımi alamadım , çocuk mecburen elimi tuttu öyle gittik :D

• sarhoş olmaya yatkınsın, sonraki haatında fazla güvenmediğin insanların yanında sarhoş olmaman dileğiyle :D

En İyi Kız Görüşü

• Bir keresinde 15 duble rakı içmiştim. Ortam çok sıkıcıydı abimin askerlik arkadaşını ağırlamıştık abim nişanlısı çocukluk arkadaşlarımız vs... 😀 Eve gittim yattım sonra napayım. Ertesi gün midem pertti tabi.

0|0
    0|0
    • 3 duble içtim sadece Şu an midem yanıyo enerji içeceği ile karıştırdık bide. Ama yolda yürümem tam anlamıyla komediydi

• Ne gibi bir zararı var ki :/

• Çarpıntı yapıyor sonra kalp krizi riskini arttırıyor

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence o kadar fazla içme ağaca çarpıyon yere yapışıyon bununla mutlu olma yanindaki eleman dua et sağlam çocukmuş alkol kullan kullanma demem ama tanimadigin kisilerin evinde tavsiye etmem kendi arkadaslarinla ailenle iç onlarla gül oyna eglenmene bak

0|0
    0|0
  • Unide 1 arkadaşım da senin gibi icmisti. Kızı gittim bardan aldım evine bıraktim evden çıkarken sevgilisi içeri girdi. Sevgilisi de hayvan gibi biseydi oluyodum az daha a-q mun çocuğu yüzünden

0|0
    0|0
  • yerden kalkmamıssn kı hiç

0|0
    0|0
  • çok içsem de bişey hissetmiyom

0|0
    0|0
  • uyuyorum napcam kalkıp oynayacak halim yok ya :D

0|0
    0|0
  • Bana da gel :))

0|0
    0|0
  • Önceden içiyordum o anki ruh halime bağlı. : )

0|0
    0|0
  • Bide içki içtiğini anlatıyorsun kız İçin rezaket

0|0
    0|0
    • Bırak da buna ben karar veriyim , benim hayatım benim kararım. Doğum günümde kafamı dağıtayim dedim canım da sıkkındı

• Haklısın ama kendimdeydim yani kendimi kaybedecek kadar icmedim. Bide benim istemediğim bişeyi zorla yapacak biri değil. Oturup sohbet ettik , içtik. Sonra zaten çıktık öyle bir şeyin olma ihtimali bile yok

• Sen bilirsin devam et

• Yakınlaşma olmasını ister miydin peki?

0|0
    0|0
    • Arkadaşım dedim ya :) Ama bazı arkadaşlar fesat olduğu için anlamak istedikleri şekilde anliyorlar

• Yok geçmedi

• Geçsin ister miydin

Kızlar Ne Diyor 3

• Icki icmem allaha sukur

0|1
    0|0
  • İçmesen iyiydi

0|0
    0|0
  • Rahatlama neseli iste

0|0
    0|0